Grey's Anatomy (Chirurgové) George O'Malley

George O'Malley

George O'Malley

Specializace: rezident s talentem pro traumatologii
Přezdívky: 007, Bambi, Fetus, Puppy, Georgie, Syph-boy
Zajímavosti: obětavý rezident, zachovává klid v každé krizové situaci

Sezóny 5
2005 - 2009

George nám byl představen hned v úvodním dílu spolu s Meredith, Cristinou, Izzie a Alexem jako jeden z nových stážistů v Seattle Grace, pracující pod vedením Dr. Baileyové. Z jeho minulosti víme poměrně dost historek o jeho rodině. George vyrůstal v rodině se dvěma bratry, ale celý život se cítil tak trochu osamělý. Zatímco bráchové byli klasičtí školní atleti, jeho spíš zajímalo učení. Na každoroční pánské toulky přírodou a střílení krocanů na Den díkůvzdání také zrovna nebyl a odmítal se jich zúčastnit. Podobně se nedokázal bavit o autech, na která jeho bratři a otec tak často sváděli řeč. Ačkoliv si ale s bratry příliš nerozuměl, coby nejmladšího sourozence na něj oba dva dávali pozor a v případě potřeby se ho i zastali. Například když se O'Malleyovi rozhádali se svými sousedy, vyhodili pro George bráškové do povětří jejich sekačku na trávu. A pro fajnšmekry s lupou tu mám jeden drobný postřeh: George má mít na jedné ruce mateřské znamínko ve tvaru státu Texas. Přeji šťastný lov screenshotů.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
guestka

Co říct, už je to dávno, kdy mě rozčilovala jeho naivita a už je to dávno, kdy ukázal, že je chlap.

10.4.2017 | 22:58:38
martin1m2

007, Bambi, Callie´s McDreamy — Gerogie Georgie Georgie … Keby som sa nepokakal z medicíny a nedostal z nej strach kvôli čomu som tam nenastúpil, bol by som ako George. Strašne sa v ňom vidím. Roztomilý, dobrosrdečný nemotorný packal :D :P

30.9.2016 | 16:38:22

Stav překladu

Epizoda S17E06: No Time for Despair

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @KevSpa, @Lucifrid, @iqtiqe, @Laisobel, @Valada06
Odborný poradce: Cathleen

Sedí na verze: SYNCOPY, PHOENiX, ION10, STRONTiUM, AMZN, BAE

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte Grey's Anatomy

PODPOŘTE PŘEKLADATELE

Chcete-li podpořit překladatele Grey's Anatomy a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Station 19

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Kam dál?

Narozeniny herců

Hlídejte si nás