Grey's Anatomy (Chirurgové) George O'Malley

George O'Malley

George O'Malley

Specializace: rezident s talentem pro traumatologii
Přezdívky: 007, Bambi, Fetus, Puppy, Georgie, Syph-boy
Zajímavosti: obětavý rezident, zachovává klid v každé krizové situaci

Sezóny 5
2005 - 2009


George nám byl představen hned v úvodním dílu spolu s Meredith, Cristinou, Izzie a Alexem jako jeden z nových stážistů v Seattle Grace, pracující pod vedením Dr. Baileyové. Z jeho minulosti víme poměrně dost historek o jeho rodině. George vyrůstal v rodině se dvěma bratry, ale celý život se cítil tak trochu osamělý. Zatímco bráchové byli klasičtí školní atleti, jeho spíš zajímalo učení. Na každoroční pánské toulky přírodou a střílení krocanů na Den díkůvzdání také zrovna nebyl a odmítal se jich zúčastnit. Podobně se nedokázal bavit o autech, na která jeho bratři a otec tak často sváděli řeč. Ačkoliv si ale s bratry příliš nerozuměl, coby nejmladšího sourozence na něj oba dva dávali pozor a v případě potřeby se ho i zastali. Například když se O'Malleyovi rozhádali se svými sousedy, vyhodili pro George bráškové do povětří jejich sekačku na trávu. A pro fajnšmekry s lupou tu mám jeden drobný postřeh: George má mít na jedné ruce mateřské znamínko ve tvaru státu Texas. Přeji šťastný lov screenshotů.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
guestka

Co říct, už je to dávno, kdy mě rozčilovala jeho naivita a už je to dávno, kdy ukázal, že je chlap.

10.4.2017 | 22:58:38
martin1m2

007, Bambi, Callie´s McDreamy — Gerogie Georgie Georgie … Keby som sa nepokakal z medicíny a nedostal z nej strach kvôli čomu som tam nenastúpil, bol by som ako George. Strašne sa v ňom vidím. Roztomilý, dobrosrdečný nemotorný packal :D :P

30.9.2016 | 16:38:22

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Grey's Anatomy a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Čtrnáctá série

Matthewa Morrisona uvidíme i ve čtrnácté sérii

Matthewa Morrisona uvidíme i ve čtrnácté sérii

V roli manžela Jo se vrátí Matthew Morrison. Podle předpokladů naopak odchází Marika Dominczyk, která ztvárnila Elizu Minnickovou. A nakonec tu máme i jeden velký návrat na pozici showrunnera.

Nejoblíbenější postavy

Nepřehlédněte

Co si o odchodu Stephanie myslí její představitelka?

Co si o odchodu Stephanie myslí její představitelka?

Jerrika Hinton se na podzim přesune do nového seriálu Alana Balla. Jaké bylo její rozloučení s postavou Stephanie? To se dozvíte v rozhovoru pro TVLine.

Kam dál?

Narozeniny herců

Hlídejte si nás