Lost (Ztraceni)
90/100 - 294×

Lost(Ztraceni)

Několik lidí přežije havárii letadla. Ocitají se ztraceni na opuštěném ostrově. Čím dál tím ale zjišťují, že ostrov není úplně opuštěný.

USA | 2004 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | Nova, ABC, AXN, JOJ | 42 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Mysteriózní
hrají
Matthew Fox (Jack Shephard), Evangeline Lilly (Kate Austen), Jorge Garcia (Hugo Hurley Reyes), Josh Holloway (James Sawyer Ford), Naveen Andrews (Sayid Jarrah), Terry O'Quinn (John Locke), Daniel Dae Kim (Jin-Soo Kwon), Yunjin Kim (Sun-Hwa Kwon), Emilie de Ravin (Claire Littleton), Dominic Monaghan (Charlie Pace), Michael Emerson (Benjamin Linus), Harold Perrineau (Michael Dawson), Elizabeth Mitchell (Juliet Burke), Henry Ian Cusick (Desmond Hume), Ken Leung (Miles Straume)

Miles Straume

Miles Straume

Spiritualista a potomek dharmského vědce.

Sezóny 3
2008 - 2010

Známá fakta

Miles je synem dharmského vědce Pierrea Changa, jako dítě nějakou dobu žil na ostrově. Jeho otec údajně rodinu opustil. Miles dovede komunikovat s mrtvými, čímž si velmi slušně vydělával. Přestože jeho chování není zřejmě zcela upřímné, zřejmě opravdu disponuje určitými nestandardními schopnostmi.

Na ostrově

Byl nalezen jako druhý ze záchranářů, od začátku se profiloval jako ten, kdo tvrdě chce jít proti ostrovanům. Když ho Sayid vyměnil u Bena za Charlotte, zůstává jako vězeň Lockea a je nucen prozradit, proč tu je – aby dostal Bena. Benovi se ale svěří, že ho podplatí, nikomu neřekne, že ho našel. Jeho plán ale nevyjde, a když zaútočí lidé z lodi, stává se už vedlejší postavou. V okamžiku „přesunutí“ ostrova se nachází na pláži.

(Miles dokáže komunikovat s mrtvými. Foto: ABC)

Díky svým schopnostem nachází mrtvou Alex a Karl, po časových posunech pak detekuje čtyři mrtvé americké vojáky. Po Charlotte je druhým trosečníkem, kterému začne téci z nosu krev. Daniel tvrdí, že to může souviset s délkou pobytu na ostrově, Miles ovšem odporuje, že je na ostrově teprve pár dní.

Když časové posuny skončí, dostává se Miles s ostatními „cestujícími časem“ do 70. let a přidává se k Dharmě. Působí jako člen ochranky, jejímž velitelem je Sawyer. Je zasvěcen do některých tajných operací („úklid“ mrtvého dělníka od stanice Orchid). Poznává své rodiče a dokonce i sám sebe v dětském věku, s otcem ale nechce navázat kontakt.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Milano33

Verný Sawyerov parťák.

12.10.2020 | 21:58:11
Pepe II Dragon

Je súčasťou seriálu od 4 série ale pre mňa nepodstatná postava.

29.2.2012 | 22:54:10

Reklama

Narozeniny

Galerie

Galerie

Partneři

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama