Star Trek: Picard Epizody - Sezóna 1

Epizody - Sezóna 1

Sezóna 1

  • S01E01: Remembrance

    S01E01: Remembrance

    Jean-Luc Picard, tehdejší admirál Hvězdné flotily, žije na poklidném místě ve Francii, za sebou již zanechal všechny ohavné události, které se mu staly, ale bohužel minulost se vrací, aby mu je připomněla. Picardův život se změní, když narazí na dívku Dahj, která mu připomíná jeho dávno ztraceného přítele.

    23.1.2020
    50 minut
  • S01E02: Maps and Legends

    S01E02: Maps and Legends

    Picard chce najít ztracené dvojče Dajh, ale zjišťuje, že je mimo Zemi. Aby se dostal zpět do vesmíru, potřebuje novou posádku a loď. Snaží se tedy dostat zpět do Hvězdné flotily, kde je ale podle očekávání odmítnut. Picard se tak obrátí na staré známé, které mu snad pomohou.

    30.1.2020
    50 minut
  • S01E03: The End is the Beginning

    S01E03: The End is the Beginning

    Stará přítelkyně Picarda Raffi pomůže sehnat neregistrovanou loď a pilota, který by Jean-Luca doprovodil na jeho novou cestu. Znenadání se k Picardovi přidává i doktorka Agnes Jurati, která mu chce pomoci najít druhou Dahj. Mezitím Soji Asha se o sobě dozví velice nepříjemnou věc.

    6.2.2020
    50 minut
  • S01E04: Absolute Candor

    S01E04: Absolute Candor

    I když celá posádka měla zamířeno na Freecloud, Picard udělá zastávku na planetě Vashti, kde před čtrnácti lety Jean-Luc ukryl Rumulany. Jenže po útoku na Mars Picard skončil u Hvězdné flotily a mezi hvězdy se již nepodíval. Nyní se jde podívat, jak se daří chlapci Elnorovi.

    13.2.2020
    50 minut
  • S01E05: Stardust City Rag

    S01E05: Stardust City Rag

    Picard se svou posádkou míří na Freecloud, aby konečně našli Bruce Maddoxe a mohl mu položit otázky, které ho pálí. Picard se s ostatními vydává za námezdní lovce, ale jejich misi jim zkomplikují dvě ženy – každá z jiného důvodu. Identita doktorky Jurati je částečně odhalena.

    20.2.2020
    50 minut
  • S01E06: The Impossible Box

    S01E06: The Impossible Box

    Picard se svou posádkou vydává na borgský Artefakt, kde snad najde Soshi. Tam potká svého starého přítele Hugha, který mu ukáže, že Borgové udělali za ty léta značný pokrok. Narek tlačí na Soshi a pomalu se dozvídá o své minulosti. Picard se k Soshi konečně dostává.

    27.2.2020
    50 minut
  • S01E07: Nepenthe

    S01E07: Nepenthe

    Picard vyrazí se Soji na planetu Nepenthe, kde se shledá se svým starým přítelem Willem a jeho rodinou. Ti mu poskytnou cenný úkryt a také rady, jak se má k Soji správně chovat. Elnor se mezitím snaží dostat z Artefaktu, ale bohužel ztratí Hugha. Agnes má vážné potíže.

    5.3.2020
    50 minut
  • S01E08: Broken Pieces

    S01E08: Broken Pieces

    Příběh se začíná odkrývat. Picard vezme Soji na loď, což vyvolá velice zvláštní pocity u kapitána Riose. Raffi se hned začíná zajímat, co se s kapitánem děje, a proč je mu Soji tak povědomá. Sedmá z devíti mezitím musí udělat zoufalé opatření na Artefaktu, aby Borgové přežili.

    12.3.2020
    50 minut
  • S01E09: Et in Arcadia Ego, Part 1

    S01E09: Et in Arcadia Ego, Part 1

    Picard se svou posádkou doráží na planetu Coppelius, domov Soji. Zde se setkají hned s několika syntetika, kteří žijí mírumilovný život. Když se ovšem dozví, že se na ně chystají Romulani, usoudí, že je možná jejich osudem bránit se, vyvinout se a nebýt zničení. Bitva lidí a strojů pomalu začíná.

    19.3.2020
    50 minut
  • S01E10: Et in Arcadia Ego, Part 2

    S01E10: Et in Arcadia Ego, Part 2

    Admirál Picard se naposledy pokouší přinutit syntetiky, aby změnili názor na stávající věc. Narek se mezitím spojuje s Raffi, Elnorem a kapitánem Riosem a vypráví jim příběh o Ničiteli. Soji mezitím musí udělat rozhodnutí, od kterého se bude odvíjet budoucí postoj k syntetikům obecně.

    26.3.2020
    50 minut

Stav titulků

Epizoda S01E10: Et in Arcadia Ego, Part 2

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Novinky

Recenze první řady seriálu Star Trek: Picard

Recenze první řady seriálu Star Trek: Picard

Od finále uběhla už nějaká doba a většina fanoušků si určitě udělala čas, aby se podívala na finálovou jízdu admirála Picarda. Nyní máme tedy za sebou všech deset epizod a můžeme konečně bilancovat. Jak se povedl další výlet do světa Star Treku? Přináší něco nového?

Reklama

Zajímavosti

Brent Spiner slibuje, že se do role Data v žádném dalším projektu již nevrátí

Brent Spiner slibuje, že se do role Data v žádném dalším projektu již nevrátí

Někteří herci jsou spjatí s postavami až do konce života. Někdy je tedy velice těžké se od jedné role posunout k další, kterou diváci přijmou tak pozitivně jako tu předchozí. Brent Spiner si již to nejlepší ve Star Treku odžil, a tak se rozhodl, že svou postavu nechá u ledu.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců