The Book of Boba Fett (Boba Fett: Zákon podsvětí)
81/100 - 76×

The Book of Boba Fett(Boba Fett: Zákon podsvětí)

Po událostech prvních dvou řad seriálu The Mandalorian přišlo na řadu odvyprávění příběhu jednoho z nejlepších námezdních lovců předaleké galaxie, Boby Fetta. Ten však svou práci nevykonává sám, ale za pomoci vražedkyně Fennec Shand.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Temuera Morrison (Boba Fett), Ming-Na Wen (Fennec Shand), Jennifer Beals (Garsa Fwip), David Pasquesi (Majordomus starosty), Carey Jones (Black Krrsantan), Jordan Bolger (Skad), J.J. Dashnaw (Dvojčata), Danny Trejo (Krotitel Rancorů), Stephen Root (Lortha Peel), Sophie Thatcher (Drash), Pedro Pascal (Din Djarin), Amy Sedaris (Peli Motto), Corey Burton (Cad Bane), Timothy Olyphant (Cobb Vanth), Stephan Bruner (Rozparovač)

O osudu Boby Fetta bylo rozhodnuto, ale ještě se verdikt nedozvíme

O osudu Boby Fetta bylo rozhodnuto, ale ještě se verdikt nedozvíme

Chybí vám Boba Fett a pečlivě očekáváte druhou řadu? Máme alespoň jednu dobrou zprávu. Studio Disney se konečně rozhodlo, jak s postavou dále naloží. Dokonce se i domluvilo s tvůrci. Problém je, že na verdikt si musíme počkat. Ten zatím oficiálně komunikovaný nebude.

7 8
10.5.2023

Měsíce a měsíce si lámeme hlavu, jak to bude se seriálem The Book of Boba Fett. Po vlažném přijetí první sezóny se přesto hovořilo o druhé řadě, která měla být na spadnutí. Následně se proslýchalo, že Boba Fett vystoupí v seriálu The Mandalorian, kde snad podle všeho měl být, a nějaká jeho tajná scéna měla vést k jeho druhé řadě. Ani na to ale bohužel nedošlo.

Vše jsme přisuzovali určité rekonstrukci, kterou si nyní studio Disney prochází. Ať už to bude tak či onak, o osudu Boby Fetta bylo rozhodnuto. A tvůrci už ví verdikt, jak, kde a zdali jestli postava bude pokračovat. Bohužel nám v tuto chvíli nic neodhalí a my si tak budeme muset počkat, až se studio rozhodne oficiálně fanouškům oznámit, kde bude jejich postava vidět.

(O osudu Boby Fetta bylo rozhodnuto, ale ještě se verdikt nedozvíme. Foto: Disney+)

Robert Rodriguez ostatně na toto téma řekl pro io9 následující:

Nemohu vám nic prozradit. Přísahal jsem, rád bych vám to ale řekl. Znám odpověď na všechny vaše dotazy, ale v tuto chvíli bohužel nemůžu říci vůbec nic.

Po bouřlivých vyjádřeních Temuery Morrisona z posledních dnech to vypadá, že je konečně vymalováno. Studio se rozhodlo, jak s postavou naloží a už to dokonce vyjednalo i s tvůrci. Teď je jen otázka, zda nás čeká nějaký pozitivní scénář (a Boba se tudíž někde objeví) nebo naopak ten černý (Fetta nechají ležet u ledu a postava se pro tuto chvíli objevovat nikde nebude). Alespoň v tom mají tvůrci jasno a snad se to my dozvíme co nejdříve.

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /4

Tony-Z

Tak to není úplně standardní informace, takže bych řekl, že se téměř určitě nebude jednat o standardní druhou sérii.

10.5.2023 | 18:55:21
Jaroslaw

O osudu Boby Fetta bylo rozhodnuto, ale zjistilo se, že to vlastně nikoho nezajímá…

11.5.2023 | 7:26:53
Anckrst

Radšej by som bol keby hral nejakého preživšieho klona ako v Obi-wanovi ale aby dostal väčší priestor. Ten Boba mu nesedel. Bolo to o ničom. Na druhú stranu nechať postavu na ktorú dlho pripravovali len tak ležať a nechať zabudnúť je divné. Aspoň nejaký koniec by si zaslúžil. Nemusí to byť vyslovene jeho vlastný seriál ale keď už v Mandovi S1 začali tvoriť partiu postáv tak by sa patrilo s nimi niečo urobiť.

11.5.2023 | 15:10:23
bumpak

Mně se Boba líbil víc, než třetí řada Mandaloriana, nevím, proč tak chladný přijetí…

23.5.2023 | 13:04:35
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Novinky

Boba Fett se nedočkal potvrzení nové řady na Celebrationu a ani během třetí řady Mandaloriana

Boba Fett se nedočkal potvrzení nové řady na Celebrationu a ani během třetí řady Mandaloriana

Ten Boba Fett má ale smůlu. Ještě před dvěma lety to byl nejoblíbenější námezdní lovec v galaxii u většiny fanoušků a teď se musí prosit o pozornost. Seriál The Book of Boba Fett se dočkal smíšených ohlasů, neboť postava Fetta řádně změkla oproti komiksům a knihám.

Reklama

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Dave Filoni přiznává, že o oživení animovaných postav přemýšlí jen zřídka

Dave Filoni přiznává, že o oživení animovaných postav přemýšlí jen zřídka

Konečně máme pocit, že Star Wars je jedno velké médium, které propojuje i ty, které si byly vždy malinko vzdálenější. Animované postavy nám postupně ožívají a potkáváme je v hraném pojetí. Tvůrce právě těchto postav si ovšem nemyslí, že za každou cenu je chce oživit.

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama