The Book of Boba Fett (Boba Fett: Zákon podsvětí)
82/100 - 70×

The Book of Boba Fett(Boba Fett: Zákon podsvětí)

Po událostech prvních dvou řad seriálu The Mandalorian přišlo na řadu odvyprávění příběhu jednoho z nejlepších námezdních lovců předaleké galaxie, Boby Fetta. Ten však svou práci nevykonává sám, ale za pomoci vražedkyně Fennec Shand.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Temuera Morrison (Boba Fett), Ming-Na Wen (Fennec Shand), Jennifer Beals (Garsa Fwip), David Pasquesi (Majordomus starosty), Carey Jones (Black Krrsantan), Jordan Bolger (Skad), J.J. Dashnaw (Dvojčata), Danny Trejo (Krotitel Rancorů), Stephen Root (Lortha Peel), Sophie Thatcher (Drash), Pedro Pascal (Din Djarin), Amy Sedaris (Peli Motto), Corey Burton (Cad Bane), Timothy Olyphant (Cobb Vanth), Stephan Bruner (Rozparovač)

Proč by mohl být Cad Bane stále mezi živými? Dabér vysvětluje situaci

Proč by mohl být Cad Bane stále mezi živými? Dabér vysvětluje situaci

Dave Filoni a Jon Favreau vrátili do hry oblíbeného námezdního lovce z Klonových válek. Jenže sotva ho představili v hrané podobě, tak ho zabili. To se mnohým fanouškům nelíbí. Smrt postavy ale de facto odmítá i dabér Corey Burton, který věří, že dobří záporáci nikdy neumírají.

10 3
28.10.2022

Námezdní lovec Cad Bane se stal oblíbený díky seriálu Star Wars: The Clone Wars. Následně se objevil i v imperiálním období a to konkrétně v seriálu Star Wars: The Bad Batch. Letos jsme se ho dočkali i v hrané podoby v The Book of Boba Fett. Byl de facto jedním z hlavních záporáků celého seriálu. Sotva se ale v seriálu objevil, přišli jsme o něj a postava je zdánlivě mrtvá.

Fanouškům to ovšem stále nedá spát a nevěří tomu, že Cad Bane ve svých jednasedmdesáti letech je skutečně pryč. Když ho Boba Fett v závěrečném díle In the Name of Honor probodl, v pozadí slyšíme podivné pípání z Baneových mechanických vychytávek, které by mohlo naznačovat, že jeho srdce stále tluče. Toho se fanoušci drží a tajně doufají, že jejich námezdní lovec je stále mezi živými.

(Žije Cad Bane? Podle herce dobří záporáci nikdy neumírají, souhlasíte? Foto: Disney+)

Když se podíváme do novodobé historie Star Wars, tak těch ikonických postav moc neumírá. Však i sám Boba Fett přežil pád do Sarlacca, Cobb Vanth postřelení taktéž rozchodil, Reva přežila probodnutí světelným mečem nadvakrát, nemluvě o Fennec Shand. Všechny tyto podivné případy, kdy zdánlivě probodnuté a postřelené postavy přežily, nám dávají naději, že Cad Bane je taktéž stále mezi živými.

A vlastně se na tom shoduje i dabér Corey Burton, který postavu namluvil jak v animovaných seriálech tak v tom hraném. Burton samozřejmě nemá žádné tajné informace od Davea Filoniho, ale spíše tipuje. Sám je toho názoru, že čím větší a důležitější záporák, tím je pravděpodobnější že stále žije. Dobří záporáci zkrátka neumírají.

Vždy se z těchto postav dá vytěžit něco víc a tvůrci neradi tyto slavné a důležité postavy pouštějí definitivně k ledu. Corey Burton tak má největší naděje, že je Cad Bane stále mezi živými. O druhé řadě seriálu The Book of Boba Fett se stále spekuluje, takže tam by se výskyt Banea opět nabízel. Bohužel zatím nemáme potvrzené pokračování a ani návrat tohoto námezdního lovce, takže nám nezbývá nic jiného než doufat a čekat.

Přáli byste si, aby Cad Bane byl stále živý? Nebude ale problém v tom, že zdánlivé zabití nebude ve světě Star Wars již nic znamenat?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /4

Raiden123

Pretoze uz nejaky cas je cyborg,alebo ma nanity v krvi… A niekto videl prilezitost ziskat nejaku odmenu za jeho ozivenie,alebo jeho sluzby …

28.10.2022 | 22:28:17
Raiden123

Boba Fet a Cad Bane uz mali raz jeden taky stret,kde skoro obaja zomreli,no Cad Bane vyzeral byt mrtvy,no nebol…tiez sa tajne kdesi odplazil… Ak si dobre pozriete helmu Boba Feta,tak tam ma jamu po silnom blasteri,tu jamu mu spravil Cad Bane,preto si to Boba Fet nedal opravit,aby nezabudol… existovala animovana epizoda clone wars,ktoru nikdy nevidali,kde bol tento suboj,ked obaja vystrelili
a tasili rovnako rychlo,neviem o co slo,ale liezli si uz vtedy na nervy.

28.10.2022 | 22:34:44
Mirdasirda

Nechápu proč se s tím lidi nesmíří, cad bane je prostě mrtvý, ale to neznamená že se nevrátí např. V bad batch

29.10.2022 | 0:15:24
Guigonnjinn12

Já mám postavu cad bane strašně rád ale jestli ten souboj bane přežil končím se star wars

5.3.2023 | 16:00:31
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Novinky

Máme nepřímo potvrzenou druhou řadu Boby Fetta? Španělské Disney+ to údajně tvrdí

Máme nepřímo potvrzenou druhou řadu Boby Fetta? Španělské Disney+ to údajně tvrdí

Seriály odehrávající se po Epizodě VI jsou primárně The Mandalorian, The Book of Boba Fett a Ahsoka. Chvíli už to vypadalo, že Boba Fett je jednou nohou s kola ven, ale teď se vrací na trať a může ještě zamíchat kartami. Dopřáli byste nejlepšímu námezdnímu lovci ještě jednu řadu?

Reklama

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Temuera Morrison přiznává, že by nyní určité věci v seriálu udělal jinak

Temuera Morrison přiznává, že by nyní určité věci v seriálu udělal jinak

Znáte ten pocit, když odvedete poměrně dobrou práci, výsledek nebyl špatný, přesto stále myslíte na to, že jste mohli udělat něco jinak a lépe? Zřejmě něčím podobným si prochází herec Temuera Morrison, který se sem tam k seriálu vrátí a jeho vyjádření nejsou úplně sebejistá.

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama