The Falcon and The Winter Soldier (Falcon a Winter Soldier)
75/100 - 101×

The Falcon and The Winter Soldier(Falcon a Winter Soldier)

Po odchodu Stevea Rogerse do superhrdinského důchodu je svět bez svého ochránce. Štít Captaina Americy je aktuálně bez svého majitele. Jenže to nyní není na pořadu dne. Je tu nová hrozba, která musí být zažehnána. Do nebezpečného politického boje s časem se pouští Falcon a Winter Soldier.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 45 minut
žánr
Akční, Komiksový, Špionážní
hrají
Anthony Mackie (Sam Wilson), Sebastian Stan (Bucky Barnes), Emily VanCamp (Sharon Carter), Daniel Brühl (Helmut Zemo), Wyatt Russell (John Walker), Erin Kellyman (Karli Morgenthau), Florence Kasumba (Ayo), Carl Lumbly (Isaiah Bradley), Georges St-Pierre (Georges Batroc), Adepero Oduye (Sarah Wilson), Julia Louis-Dreyfus (Valentina Allegra de Fontaine)

Steven Yeun skutečně ztvární Sentryho a jedná se tedy o záporáka pro Thunderbolts?

Steven Yeun skutečně ztvární Sentryho a jedná se tedy o záporáka pro Thunderbolts?

A je to potvrzené. Znovu se dokázalo, že když dlouho čekáme na nějaké oficiální potvrzení, není to úplně třeba, protože někdo z okolí stejně zaručeně informací do médií propálí. To se nyní stalo a my si tak můžeme dávat dohromady zápletku filmu Thunderbolts.

8 0
20.11.2023

Steven Yeun (Glenn z The Walking Dead) je již delší dobu spojován s Marvel Cinematic Universe. Zpravodajským insiderům se podařilo vyslídit, že Yeun ztvární Sentryho. O této zprávě jsme vás již před několika měsíci informovali. Nyní to Marvel Studios nepotvrdilo napřímo, ale udělal to za ně Robert Kirkman, sám otec zakladatel The Walking Dead.

Kirkman je i po dlouhých letech stále v kontaktu se Stevenem Yeunem, se kterým dokonce připravoval projekt Neporazitelný. Mezi hercem a tvůrcem došlo na přátelskou řeč a Yeun veškeré detaily ohledně jeho role v MCU Kirkmanovi prozradil. A Kirkman to nyní pustil do médií, takže je víceméně potvrzeno, že Yeun ztvární Sentryho. Zároveň by mělo jít o hlavního záporáka celého filmu Thunderbolts.

(Steven Yeun skutečně ztvární Sentryho a jedná se tedy o záporáka pro Thunderbolts? Foto: Disney+)

Podle zákulisních drbů bychom se se Sentrym měli setkat už v úvodu filmu, kdy se nějak vymkne kontrole a zřejmě za něj bude přímo zodpovědná Valentina Allegra de Fontaine. Její reakce na zběsilého záporáka, který se vydá na útěk, bude jednoduchá – dá dohromady nesourodý tým hrdinů. Tým Thunderbolts by tak měl bojovat právě proti Sentrymu, ale z větší části se zatím jedná o zákulisní informace, které ale nemusí mít daleko od pravdy.

Ještě se taktéž vrátíme k jiným spekulacím a to k TV filmu pro Disney+. Během natáčení k Thunderbolts mělo / má dojít i k dodatečnému natáčení speciálu o Sentrym. Právě tento TV film měl / má být uvedený exkluzivně pro Disney+ jako například v minulosti Werewolf by Night. Jelikož se ale celý produkční plán překopal a obecně nad drahými TV filmy pro Disney+ visí otazník, tak aktuálně nevíme, zda se něčeho takového dočkáme či nikoliv. Nic to nemění na tom, že premiéra Thunderbolts je aktuálně naplánována na 25. července 2025.

Zdroj: Collider.com

Diskuze /1

iNstinkt-

V Marvelu by měli přestat fetovat…

25.11.2023 | 6:09:51
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

České titulky

Epizoda S01E06: One World, One People

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Novinky

Zpráva dne: Ve výrobě je film Kapitán Amerika 4, co zatím o projektu víme?

Zpráva dne: Ve výrobě je film Kapitán Amerika 4, co zatím o projektu víme?

Není ani čtyřiadvacet hodin po premiéře a už tady máme novinku, kterou asi nikdo nečekal. Kromě již ohlášených filmů se můžete pomalu začít těšit na další dobrodružství s Kapitánem Amerikou, který tedy po vzoru Thora taktéž dostal svůj čtvrtý film. Kdo se postará o příběh?

Reklama

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Wyatt Russell vysvětluje frustraci Johna Walkera a původní plány tvůrců s postavou

Wyatt Russell vysvětluje frustraci Johna Walkera a původní plány tvůrců s postavou

Pokud máme zvolit nějakou postavu, která prošla největším vývojem od začátku do konce seriálu, je to rozhodně John Walker. Tvůrci si pro něj připravili zajímavý příběh, který zvedal nejednoho diváka ze židle. Wyatt Russell se nyní krátce rozpovídal o motivech tvůrců a vlastním vnitřním nastavení.

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama