The 100 S07E03: False Gods

S07E03: False Gods

S07E03: False Gods

Zatímco Raven čelí neočekávané hrozbě, Clarke musí udržet mír mezi nepřátelskými frakcemi na Sanctu. Russell má těsně před popravou, ale nakonec dokáže zmanipulovat všemi, aby se udržel naživu. Murphy a Emori pomáhají Raven, ale nevědí, kolik je jejich pomoc může stát.

cz sk
4.6.2020
710 000
43 minut

Oficiální synopse

Zatímco Raven čelí neočekávané hrozbě, Clarke musí udržet mír mezi nepřátelskými frakcemi na Sanctu.

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
DeXx'

Za mě pohoda, ale asi je to tim, že je po každý sezoně rok pauza a už si všechno chování nepamatuju

3.7.2020 | 0:01:24
Buboflies

Po vynikajucej predchadzajucej epizode bol toto navrat k starym problemom, ale za mna vcelku v pohode, bavilo ma to a tiez mi to celkom rychlo ubehlo, ale ano, linka s anomaliou a druhou planetou je zaujimavejsia :)

15.6.2020 | 8:29:36
antty

Se stovkou jsem měl problém málokdy, ale tohle bylo strašný. Za a) rozdělit děj zvlášť na Sanctum a zvlášť na Anomálii nebylo dobré, protože po minulé epizodě je tohle velký propad, za b) odhalení, že Plamen byl zničen už snad nemohlo být stupidnější a jen tak Madi izolovat – co jako čekali? A konečně za c) je až směšný, jak je v téhle epizodě napsaná Raven, ten, kdo to psal o ní snad nic neví. Raven ,kterou jsme do teď znali se za každou cenu držela nějakého morálního kódu, byla osinou v zadku, protože nesnášela šedá rozhodnutí – a pak tohle? Skoro všechno v téhle epizodě šlo zvládnou lépe.

webmaster
14.6.2020 | 13:28:04
Cihi

Russel Prime uz je tezka nuda. Kdyz vemu v potaz, ze je v nem ten Skaiheda nebo, jak to je, tak je to neuveritelne prekombinovany a navic nezazivny.

Tvurci maji ve zvyku vykradat hodne serialu, ale nenapadlo by me, ze budou vykradat i Cernobyl :D

PS: Presne, jak pise uzivatel niektotu, doufam, ze Clarke nedaji dohromady s Gayou. Nesnasim tyto na silu vytvoreny homosexualni pary jen z toho duvodu, aby se splnila kvota neheterosexualnich paru. A souhlasim i dale – presne vystihnuto – s Lexou tam byla ta chemie, bylo to prirozeny a neco takovyho na silu nevytvorite. Ale, kdyz je potreba splnit za kazdou cenu zadani, ze?

PS2: Je ale pravda, ze nad 2 lesbama vychovavajicima malou byvalou velitelku, ke ktere maji obe dve specifickej vztah, by asi spousta imbecilnich Americanu slintala.

13.6.2020 | 4:26:19
Car

nuda nuda a zase jenom nuda… minulej dil byl fajn pac ta Anomalie je aspon trochu zajimavy, tohle vubec P.S: Bellamy uz v tomhle serialu nehraje nebo jak?

10.6.2020 | 22:50:16
Alone28

V santcu je to teda dosť veľká nuda :(

10.6.2020 | 13:59:14
AmandaClark

Tak sa to tam všetko pekne rúca… Nasilu tam napchali problém s reaktorom, ale bolo to nakoniec celkom zaujímavé… Ten väzeň hrdina bol naozaj sympaťák, škoda že hneď zomrel. Murphy a Emori super ako vždy! Clarke a Gaia nech ostanú len kamarátky, dúfam že nebude nič viac. A už by mohli ukázať aj Bellamyho v budúcej epizóde… Možno je dosť často otravný, ale ako postava si nezaslúži, aby bol stratený celú sériu a na konci zomrel, takže dúfam že to tak nebude.

8.6.2020 | 20:02:29
pidalin

Najednou z ničeho nic zase problém s reaktorem, obsluha reaktoru se chová jak Ďatlov a Raven která se chová naprosto proti tomu jak se vždycky chovala, splácanina. Problémy nezpůsobuje pravda, ale to že jí neřeknou hned a tutlaj to, to je známá historie.

8.6.2020 | 1:05:05
memar

Stále sa nič nedeje, každá blbosť sa naťahuje a stále dokola. Toto sa už ani nepribližuje k prvým 4. sériám.

7.6.2020 | 19:12:53
Warriorn

Tak Clarke to řekla naprosto skvěle, ať dělají co dělají, vždycky skončí na tom samým. A pravda je taková, že už to je otravný. Asi dobře, že to už bude končit.

7.6.2020 | 16:06:49
1

The 100
91/100 - 737×

The 100

Post apokalyptický scifi seriál stanice The CW. Lidstvo bylo zničeno nukleární válkou, která vyhubila téměř vše živé na planetě. Nyní skoro po sto letech je vyslána expedice čítající stovku mladistvých delikventů, aby zjistili jestli je Země znovu obyvatelná.

USA | 2013 | Vysílá se
vysílání
7 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Sci-fi
hrají
Bob Morley (Bellamy Blake), Eliza Taylor (Clarke Griffin), Thomas McDonell (Finn Collins), Devon Bostick (Jasper Jordan), Richard Harmon (John Murphy), Christopher Larkin (Monty Green), Marie Avgeropoulos (Octavia Blake), Lindsey Morgan (Raven Reyes), Eli Goree (Wells Jaha), Paige Turco (Abby Griffin), Isaiah Washington (Thelonius Jaha), Henry Ian Cusick (Marcus Kane), Dichen Lachman (Anya), Adina Porter (Indra), Alycia Debnam-Carey (Lexa)

Stav titulků

Epizoda S07E08: Anaconda

cz50%
Odhadované dokončení dnes 20:00


Překlad: @Kattharinna, @Jirkem, @mia28
 

Epizodu nezapomeňte ohodnotit v jejím profilu. Diskutovat o aktuálně odvysílané epizodě můžete zde.

Nadcházející epizoda

7×08 – Anaconda

Murphy a Indra musí zmírnit napjatou situaci. Staří přátelé mezitím utváří novou loajálnost.

Premiéra: 16.7.2020

Reklama

Aktualizace postav

Během šesté řady budeme doplňovat nové i staronové postavy. Proto je určitě nezapomeňte ohodnotit.

Novinky

Přehled časových linií, jak Octavia a Hope cestovaly časem

Přehled časových linií, jak Octavia a Hope cestovaly časem

Taky máte trochu zmatek v cestování časem v seriálu The 100? To my také, nic si z toho nedělejte. Nyní vám ale přinášíme článek, ve kterém hezky shrneme všechny časové linie, aby byl ve všem pořádek. Článek budeme průběžně aktualizovat o nové poznatky.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie

Fotografie

Nepřehlédněte

Narozeniny herců