The 100 S07E04: Hesperides

S07E04: Hesperides

S07E04: Hesperides

Hope vzpomíná na své osamocené časy na planetě Pokání. Clarke se mezitím seznamuje s novým nepřítelem, kdy zjišťuje, že ona je sama klíčem. Hope, Echo a Gabriel se během pěti let na samotce připravují do akce, aby se dostali do Barda a zachránili své přátele.

cz sk
11.6.2020
630 000
42 minut

Oficiální synopse

Záhadní cizinci přicházejí s informacemi o lidech, které Clarke postrádá.

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
eli.hot

Kruci. Mám ráda, když hlavní hrdinové jsou ti dobří. Tady ty pošašený děcka mě neba…

2.7.2020 | 12:48:41
antty

Společné projití i nevýmaz paměti se dá pochopit snadno. Jen na Pokání je čas zrychlený a výmaz paměti nebude způsobovat Anomálie, mohla by to být specifická vlastnost Pokání, nebo ochrana Barda. Jinak se ale nemohu ubránit myšlence: „Síť planet propojená červími dírami? Musí mačkat symboly na kameni, aby se dostali, kam chtějí? Kde jen jsem tohle už viděl?“ Ale jako jo, šlo to.

webmaster
20.6.2020 | 13:02:04
Jaga

Myslím, že to byl zatím nejlepší díl z této i 6. série. Popravdě 6. řada pro mě byla slabá celá. Nyní to dostává zase trochu grády. Když jsem viděla Echo s krátkými vlasy, zvažuji návštěvu kadeřníka. Jsem ráda, že se Clarke opět ujímá vedení a popravdě, tajně doufám, že by se mohla někdy nějakou červí dírou dostat do doby, kdy Lexa ještě žila i když vím, že to se nikdy nestane. I tak ve mě zůstává hlodat naděje. Nová postava Hope je boží a jsem ráda, že seriál díky ní ožil. Trochu mi přijde divné, že Clarke nechá Medi bez rozloučení a jen tak si odkráčí na jinou planetu. Ale zase chápu, že by to bylo protahování. Doufám že Gayia nezemřela někde v meziprostoru. Už se těším, čím nás tato poslední serie ještě překvapí. Za mě rozhodně 100%

18.6.2020 | 21:33:11
Inčučuna

Súhlasím že Echo vypadá ovela lepšie s krátkymi vlasmi,čo u vačšine žien neplatí, škoda že Eliza zase ostrihali vlasy. Vypadá to že sa postavy budú striedať každý druhý diel. Aj tak sa najviac teším na diel č. 8 výlet do minulosti, hlavne dúfam že nezmenia čo sa vtedy stalo. Rozmýšlam či sa ludom z Bardoo podarilo skočiť cez červiu dieru zo Zeme pred alebo po Apokalypse, kedže opakujú že ich fuhrer zachránil pred ohnom na Zemi.

18.6.2020 | 19:21:37
jaku

Začíná to být nuda.Měli to ukončit šestou sérií a ne to natahovat.

17.6.2020 | 13:05:36
Cihi

Bavilo :) ale rikam vam, ze posledni „bitva“ bude vratit se do minulosti a zabranit puvodnimu zniceni Zeme a tim resetovat celej dej.

RagnarokCzD: Naopak Echo byla neskutecne sexy od zacatku teto serie, ale pak ji strihli vlasy a sla tak o 3 levely niz.

16.6.2020 | 16:03:50
Lord Denvil

dobry… ale je vidět, že původním hercům už se moc hrát nechce… Ree se vůbec neukázalá ve 2 dílech ze 4 :-/ Bob není od začátku, a ani Eliza Jane jaktož pořad hlavní postava zas tak moc prostorů nemá… Ale tak uvidíme jak to bude dál…

Epka sama o sobe dobra a zajímavá, tak se nebojím dat 100%… jen přece je to „Stovka“ :)

16.6.2020 | 9:58:37
luciakanky

chýbajú mi staré dobré prvé štyri série stovky, toto je na mňa už príliš veľké sci fi. na druhú stranu rada by som si pozrela samostatný seriál o Echo, Hope, Gabrielovi a Orlandovi. Celkovo má siedma séria stúpajúcu tendenciu a toto bola prvá epizóda, ktorá ma fakt strhla a ubehla strašne rýchlo

15.6.2020 | 21:40:42
Perpentach

To že vyšli společně ještě chápu tak, že na tý druhý planetě běží čas stejně. S tou pamětí je to nějaký divný. Octavia a Dioza taky poprvý neztratili paměť.

15.6.2020 | 19:13:17
RagnarokCzD

Echo ty krátký vlasy strašně slušej … toliko k pozitivům. :D

Může mi někdo vysvětlit jakto, že po průchodu anomálií neztratili paměť, když Raven byla jediná co měla helmu … nebo jakto, že vyšli všichni naráz, když se nedrželi za ruce a vcházeli po jednom? :-/

15.6.2020 | 17:51:58
1

The 100
91/100 - 739×

The 100

Post apokalyptický scifi seriál stanice The CW. Lidstvo bylo zničeno nukleární válkou, která vyhubila téměř vše živé na planetě. Nyní skoro po sto letech je vyslána expedice čítající stovku mladistvých delikventů, aby zjistili jestli je Země znovu obyvatelná.

USA | 2013 | Vysílá se
vysílání
7 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Sci-fi
hrají
Bob Morley (Bellamy Blake), Eliza Taylor (Clarke Griffin), Thomas McDonell (Finn Collins), Devon Bostick (Jasper Jordan), Richard Harmon (John Murphy), Christopher Larkin (Monty Green), Marie Avgeropoulos (Octavia Blake), Lindsey Morgan (Raven Reyes), Eli Goree (Wells Jaha), Paige Turco (Abby Griffin), Isaiah Washington (Thelonius Jaha), Henry Ian Cusick (Marcus Kane), Dichen Lachman (Anya), Adina Porter (Indra), Alycia Debnam-Carey (Lexa)

Stav titulků

Epizoda S07E08: Anaconda

cz100%
DOKONČENO


Překlad: @Kattharinna, @Jirkem, @mia28
 

Epizodu nezapomeňte ohodnotit v jejím profilu. Diskutovat o aktuálně odvysílané epizodě můžete zde.

Nadcházející epizoda

7×08 – Anaconda

Murphy a Indra musí zmírnit napjatou situaci. Staří přátelé mezitím utváří novou loajálnost.

Premiéra: 16.7.2020

Reklama

Aktualizace postav

Během šesté řady budeme doplňovat nové i staronové postavy. Proto je určitě nezapomeňte ohodnotit.

Novinky

Přehled časových linií, jak Octavia a Hope cestovaly časem

Přehled časových linií, jak Octavia a Hope cestovaly časem

Taky máte trochu zmatek v cestování časem v seriálu The 100? To my také, nic si z toho nedělejte. Nyní vám ale přinášíme článek, ve kterém hezky shrneme všechny časové linie, aby byl ve všem pořádek. Článek budeme průběžně aktualizovat o nové poznatky.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie

Fotografie

Nepřehlédněte

Narozeniny herců