The 100
90/100 - 818×

The 100

Post apokalyptický scifi seriál stanice The CW. Lidstvo bylo zničeno nukleární válkou, která vyhubila téměř vše živé na planetě. Nyní skoro po sto letech je vyslána expedice čítající stovku mladistvých delikventů, aby zjistili jestli je Země znovu obyvatelná.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Sci-fi
hrají
Bob Morley (Bellamy Blake), Eliza Taylor (Clarke Griffin), Thomas McDonell (Finn Collins), Devon Bostick (Jasper Jordan), Richard Harmon (John Murphy), Christopher Larkin (Monty Green), Marie Avgeropoulos (Octavia Blake), Lindsey Morgan (Raven Reyes), Eli Goree (Wells Jaha), Paige Turco (Abby Griffin), Isaiah Washington (Thelonius Jaha), Henry Ian Cusick (Marcus Kane), Dichen Lachman (Anya), Adina Porter (Indra), Alycia Debnam-Carey (Lexa)

S07E04: Hesperides

S07E04: Hesperides

Hope vzpomíná na své osamocené časy na planetě Pokání. Clarke se mezitím seznamuje s novým nepřítelem, kdy zjišťuje, že ona je sama klíčem. Hope, Echo a Gabriel se během pěti let na samotce připravují do akce, aby se dostali do Barda a zachránili své přátele.

sk
11.6.2020
630 000
42 minut

Oficiální synopse

Záhadní cizinci přicházejí s informacemi o lidech, které Clarke postrádá.

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak Echo a spol cvičili aby se mohli dostat na Bardo ale to jak potom Echo porušila podminky s Orlandem a zabila jeho lidi a nechala ho napospas osudu tak to bylo fakt drsny když si pak vzal život a zajimalo by mě kdo je ten Pastyř a jaka je to organizace a zajimalo by mě proč se nejvic zajimaji o Clarke ale nemělo chybu jak se Raven zase předvedla a ty Stoupence zabila ale nečekal jsem že pak se vydaji za Octavii a spol a skonči na ledove planetě a jsem zvědav jak najdou ten kamen a taky kdo se ted postara o Sanctum.

redaktor
5.12.2021 | 18:23:40
choudys

Raven byla skvělá, jak přišla na jejich systém. Jordan pak hezky stočil pozornost na sebe, aby Raven zakročila při záchraně Clarke. Hope, Echo, Gabriel a kámoš při přípravě na odchod. Za to zvedám hodnocení, ale opět tomu něco chybělo.

15.3.2021 | 18:52:48
RedRose

Sorry, ale nesnáším holky vylepáné na krátko!! Takže když jsem viděl ty dvě… Jdu blejt!! Hope je fakt děsně protivná a to co při tom útěku provedli bylo hnusný! Deve i Orlando byli fajn. Raven v akci, to bylo super, jen by se měla vzpamatovat, zdeptanou ji nevidím rád! Gaia v průšvihu a už 9 mrtvých z druhé strany. To je slušné skóre na to, že se ještě pořádně nesetkali. Ale mají tam 9 obleků s helmou, ale při průchodu Hvězdnou branou ho má jen Raven?! Přesto prošli v pohodě? Trochu by si ty chyby měli tvůrci ohlídat!

Z celkového pohledu fakt dobrá epizoda, když nebudu řešit chyby a některá hloupá rozhodnutí.

Někde jsem zahlídnul, že v příští epizodě se objeví Neal McDonough, takže jsem naprosto znechucený!! Toho fakt nemůžu a poslední dobou ho vidím až moc často :-(

5.10.2020 | 8:40:41
Milano33

Epická epizóda! Zase sa vraciame späť k príbehu, ktorý sa točí okolo záhadnej anomálie. No som veru zvedavý, čo nás bude čakať na mieste zvanom Bardo. Aj keď stále tomu niečo chýba, príbeh sa začína uberať zaujímavým smerom. Červia diera príjemne potešila. A so sebou tiež priniesla aj kopu potenciálu, ktorý sa snáď podarí naplno využiť. Cítim z toho, že sa z toho začína stávať nejaká dobrodružná Sci-Fi podívaná, kde sa bude cestovať naprieč vesmírom po rôznych nami doposiaľ neprebádaných planétach, čo je viac než len pozitívne. Na výpravnu stránku seriál sa skutočne teším. Konečne sa nám Clarke naplno predviedla v plnej jej paráde. Echo a Raven boli tiež skvelé.

15.9.2020 | 12:16:21
captain

O čem že to je, o The 100???!!! Po menší pauze jsem úplně ztratil nit. Ještě že je to poslední série…

17.7.2020 | 14:44:04
eli.hot

Kruci. Mám ráda, když hlavní hrdinové jsou ti dobří. Tady ty pošašený děcka mě neba…

2.7.2020 | 12:48:41
antty

Společné projití i nevýmaz paměti se dá pochopit snadno. Jen na Pokání je čas zrychlený a výmaz paměti nebude způsobovat Anomálie, mohla by to být specifická vlastnost Pokání, nebo ochrana Barda. Jinak se ale nemohu ubránit myšlence: „Síť planet propojená červími dírami? Musí mačkat symboly na kameni, aby se dostali, kam chtějí? Kde jen jsem tohle už viděl?“ Ale jako jo, šlo to.

webmaster
20.6.2020 | 13:02:04
Jaga

Myslím, že to byl zatím nejlepší díl z této i 6. série. Popravdě 6. řada pro mě byla slabá celá. Nyní to dostává zase trochu grády. Když jsem viděla Echo s krátkými vlasy, zvažuji návštěvu kadeřníka. Jsem ráda, že se Clarke opět ujímá vedení a popravdě, tajně doufám, že by se mohla někdy nějakou červí dírou dostat do doby, kdy Lexa ještě žila i když vím, že to se nikdy nestane. I tak ve mě zůstává hlodat naděje. Nová postava Hope je boží a jsem ráda, že seriál díky ní ožil. Trochu mi přijde divné, že Clarke nechá Medi bez rozloučení a jen tak si odkráčí na jinou planetu. Ale zase chápu, že by to bylo protahování. Doufám že Gayia nezemřela někde v meziprostoru. Už se těším, čím nás tato poslední serie ještě překvapí. Za mě rozhodně 100%

18.6.2020 | 21:33:11
Inčučuna

Súhlasím že Echo vypadá ovela lepšie s krátkymi vlasmi,čo u vačšine žien neplatí, škoda že Eliza zase ostrihali vlasy. Vypadá to že sa postavy budú striedať každý druhý diel. Aj tak sa najviac teším na diel č. 8 výlet do minulosti, hlavne dúfam že nezmenia čo sa vtedy stalo. Rozmýšlam či sa ludom z Bardoo podarilo skočiť cez červiu dieru zo Zeme pred alebo po Apokalypse, kedže opakujú že ich fuhrer zachránil pred ohnom na Zemi.

18.6.2020 | 19:21:37
jaku

Začíná to být nuda.Měli to ukončit šestou sérií a ne to natahovat.

17.6.2020 | 13:05:36
1

Aktualizace postav

Během sedmé řady budeme doplňovat nové i staronové postavy. Proto je určitě nezapomeňte ohodnotit.

Reklama

Novinky

Deset věcí, které byste měli před koncem seriálu The 100 vědět

Deset věcí, které byste měli před koncem seriálu The 100 vědět

Konec se nevyhnutelně blíží. Ještě předtím než se podíváme na finální epizodu, pojďme se podívat na deset nejzajímavějších věcí o seriálu The 100, které jste možná do jeho konce netušili. A správný fanoušek by přeci o svém oblíbeném seriálu měl vědět co nejvíce. Zvlášť před jeho koncem.

Nejoblíbenější postavy

Fotografie

Fotografie

Nepřehlédněte

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama