Vikings (Vikingové) S06E03: Ghosts, Gods, and Running Dogs

S06E03: Ghosts, Gods, and Running Dogs

S06E03: Ghosts, Gods, and Running Dogs

Lagertha je nucena se činit. Oleg je i nadále přátelský, ale Ivar si je vědom hrozby, kterou Oleg představuje pro mladého a zranitelného dědice trůnu. Bjorn zareaguje na výzvu a přijme pomoc od starého nepřítele.

cz sk
11.12.2019
990 000
44 minut

Základní info:

Režie: Steve Saint Leger
Scénář: Michael Hirst
Hrají: Katheryn Winnick (Lagertha), Alexander Ludwig (starší Bjorn Železný), John Kavanagh (Prorok), Alex Høgh Andersen (starší Ivar Bezkostý), Marco Ilsø (starší Hvitserk), Jordan Patrick Smith (starší Ubbe), Danila Kozlovsky (Oleg), Peter Franzén (Harald Krásnovlas), Adam Copeland (Kjetill Plochonosý), Lenn Kudrjawizki (Dir), Georgia Hirst (Torvi), Steven Berkoff (Olaf), Ragga Ragnars (Gunnhild), Lucy Martin (Ingrid), Conn Rogers (Canute), Oran Glynn O'Donovan (Igor), Serena Kennedy (Anna), Eve Connolly (Thora), … 

Trailer ke třetí epizodě:

Foto: History

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
WILLIAM_MOINSPIELD

Bjorn je hrozně nudná postava, co mě už dvě série vyloženě irituje. Už se tam zase kolem něj motá nějaká čubka, jak prostě může být někdo tak blbej, to nechápu. Do toho je to absolutní anti-King, protože král se musí rozhodovat, né že tam bude 3 díly přemýšlet, jestli něco udělá. Navíc to není žádný taktik, byl to Ivar kdo připravil bitevní plány na porážku Anglických králů a nebýt zrady, tak by Ivar Kattegat nikdy nepustil… Ubbe tam má jedinej nějakej potenciál na to vládnout, bohužel jede někam do píče. A bohužel je tam pořád Torvi, já nevím, ale tý holce už musí bejt tak 45, spala snad s každym a snad s každym má dítě, to tam opravdu v celým Norsku nenajdou žádnou lepší?? :-) No a Hvitserk posledný Ivarem, co má ten kluk za problém, to fakt nepochopim. Skol!

16.12.2019 | 11:41:03
stapes

Oni ty mordy pojímají tak poeticky :)

16.12.2019 | 11:20:59
Camaris

Kde jsou ty časy, kdy tam nebyla cenzura. Bylo vidět kozy, bobry i ptactvo. Teď už se nedočkám ani pořádné bitky. Začne scéna, přichází útok,někdo se napřahuje k ráně, zatmívačka a je po útoku. Někdo vejde do mučírny, berou si nástroje, zatmívačka a jedeme dál. Nakonec je tak největší brutalita piercing v puse a zpomalovací záběry (už od první epizody mě serou a je jich čím dál víc!). K tomu nějaké blábolení Hvitserka na houbičkách a bývalého Buddhy. Prostě slabé.

13.12.2019 | 21:43:58
Kothy

Porad tomu neco chybi…

13.12.2019 | 18:01:22
Dealler

Mě se to líbí. Bitvy jsou stejně pořád dokolečka to samý a linka s Olegem je super.

13.12.2019 | 12:10:11
kudry.cz

Skvělá epizoda. Dle hodnocení lze soudit, že spousta lidí na to kouká pouze kvůli řežbám a bitvám. Zajímalo by mě, kolik těch pseudo fans, vědělo něco třeba o názvech jako je, Midgard, Valdér, Valkýra, Odin, Baldur atd. Jo možná z debilních Marvelovek. Skol.

13.12.2019 | 8:51:11
Ragnar Lothbrok

Hrozně se to táhne, opravdu. je to rozvláčněný. Škoda, kdyby trochu bylo lepší tempo, bylo by to přece jen pořád dobrý… :(

13.12.2019 | 0:31:10
Tereza.Skl

Tenhle díl mě bavil. Byli do něj zapojený emoce a dějové linka Hvitserka mě baví a konečně i on získává víc pozornosti a Marco to zahrál dobře. Ale začínám mít pocit, že Ivara smrt Freydis emočně oživila.

12.12.2019 | 23:14:36
Milano33

O niečo slabšia epizóda ako minulé. Ukážky vyzerali epický, ale opak bolo pravdou. Celá epizóda sa niesla v komornejšiom tóne. Striedanie lokácií bolo parádne, ale celkom dosť chaotické. A finálová bojová sekvencia nestála za nič moc, celá tá bitka postrádala napätie, čo je žiaľ veľká škoda a do určitej miery išlo aj o sklamanie. Jediné, čo výraznejšie nadnieslo túto epizódu, bola excelentná dejová linka Ivara a Olega v Rusku. Táto nová zimná destinácia je naozaj podmanivá a prináša do seriálu novú vítanú energiu. 7/10

12.12.2019 | 23:04:01
skrivanekdavid

Už to není ono… alespoň zatím ne.

12.12.2019 | 16:59:55

Stav překladu

Epizoda S06E07: The Ice Maiden

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Umpalumpa3, @Historic
Korekce: @KevSpa

Sedí na verze: GHOSTS, iNTERNAL-GHOSTS, ION10, AMZN, BAMBOOZLE

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte seriál Vikings

Netflix připravuje pokračování

Seriál Vikings sice skončí šestou sérií, ale Netflix připravuje pokračování s názvem Vikings: Valhalla, které se bude odehrávat 100 let po událostech původní seriálu. Více se dozvíte v našem článku

Reklama

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Vikings a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Nepřehlédněte

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Díky časovému skoku, kterého jsme se dočkali na konci první poloviny čtvrté řady, nám všechny hlavní postavy zestárly. Jaký je aktuální věk těchto Vikingů?

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás