The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 120×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

S09E04: The Obliged

S09E04: The Obliged

Civilizovaná budoucnost je opět ohrožena náhlým zúčtováním hříchů minulosti, které zůstávají nepomstěny a na které se nezapomíná.

sk
28.10.2018
5 100 000
45 minut

Základní info:

Režie: Rosemary Rodriguez
Scénář: Geraldine Inoa
Hrají: Andrew Lincoln (Rick Grimes), Norman Reedus (Daryl Dixon), Lauren Cohan (Maggie Greene), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Melissa McBride (Carol Peletier), Josh McDermitt (Eugene Porter), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Tom Payne (Paul Rovia), Jeffrey Dean Morgan (Negan), Pollyanna McIntosh (Anne), Cooper Andrews (Jerry), Rhys Coiro (Jed), … 

Obsah:

Když se Rick dozví, co Maggie plánuje, chce to zarazit, ale Daryl mu to nedovolí a poperou se, přičemž skončí uvězněni v jámě. Když se dostanou ven, zjistí, že k mostu se blíží horda. Rozdělí se, aby ji odvedli, ale Rick spadne ze svého koně a napíchne se na železný bodec. Anne chce zabít Gabriela, ale nedokáže to udělat, tak ho pouze omráčí a nechá mu vzkaz na rozloučenou.

Foto: AMCHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Daryl to pěkně zařidil aby se Rick nedostal včas na misto a zabranil Maggie zabit Negana a musim řict že to jak mu Michonne řekla že nevi kde je Lucille tak to vypada že ho to docela vzalo, jinak jsem zvědav co bude dělat ted Gabriel když ho Jadis nechala samotneho a taky jsem zvědav jak si poradi Rick když zustal uvězněny na mistě kde se to chodci hemži.

redaktor
5.12.2020 | 23:50:18
pajaanch

Chlapi asi umí dobře padat. Ze 4 metrů se divím, že si něco nezlomili nebo nevyrazili dech. Nevím jak dlouho byli v té jámě, ale když jsem viděl Ricka se sekerou za opaskem napadlo mě hned že si vydlabu v hlíně schůdky až nahoru. Škrábat se po kolmé stěně a chytat se kořínků není moc věrohodné. Stejně tak bylo vidět, že jsou okraje jámy „oježděné“ od padajících zombíků, ale na dně bylo hezky zameteno. Kéž tento seriál nikdy neskončí, ale některé věci jsou ušité horkou jehlou a jsou dost vidět.

29.1.2019 | 10:16:47
Blejzr

Proste jestli Rick skončí, tak končí seriál, tvůrci by si měli uvědomit, že Walking Dead je RICK GRIMES, vždy to tak bylo a vždy o tak bude!

11.11.2018 | 15:07:28
sonulle

Za mě spokojenost. Rick a Daryl v jámě skvělé, jsem se trochu i dojala, Carol je pro mě boss a Negan s Michonne nenudili. Jeffrey je skvělý, Negan už mi nepříjde jako nic neříkající tlučhuba.

9.11.2018 | 7:25:28
misticjoe

Jak jsem se u předchozích dvou sérií nudil (a vlastně i u prvního této), tak teď jsem nad míru spokojen.

překladatel
4.11.2018 | 19:17:21
eli.hot

Zatím mě to baví víc jak osmá série… Ale prázdná díra, u cesty jediný harampádí ze stavby a zrovna tam musel spadnout… Přitažené za vlasy. Jako ostatně už dlouho.

3.11.2018 | 18:42:23
ori

Výborná epizóda.

webmaster
3.11.2018 | 18:05:58
Sardelli

Prázdná obří díra u cesty, kam za celou dobu od apokalypsy nespadl jediný mrtvák ? Achjo…

3.11.2018 | 17:10:32
tom99

Zatím to mají hezky rozehrané, ale v tuto chvíli si opravdu nedokážu představit seriál bez Ricka…

webmaster, grafik
2.11.2018 | 16:29:53
Harleys

Tenhle díl byl opravdu moc povedený! Hlavně ty scény s Neganem… a mám takový pocit že Rickovi přijde už velmi brzo zubátá s kosou…

1.11.2018 | 16:04:35

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama