The Walking Dead (Živí mrtví) S10E10: Stalker

S10E10: Stalker

S10E10: Stalker

Spojenci musí ochránit Alexandrii před hrozbou, která na ně číhá zvenčí.

cz sk
1.3.2020
3 160 000
46 minut

Základní info:

Režie: Bronwen Hughes
Scénář: Jim Barnes
Hrají: Norman Reedus (Daryl Dixon), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Ryan Hurst (Beta), Samantha Morton (Alfa), Cailey Fleming (Judith Grimes), Cassady McClincy (Lydia), Thora Birch (Mary), Kenric Green (Scott), Lindsley Register (Laura), David Shae (Alfred), Anabelle Holloway (Gracie), Antony Azor (RJ Grimes), Nick DeKay (stráž), Pamela Gold (žena), … 

Trailer k desáté epizodě:

Foto: AMC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Sokar

Takže Beta je vlastne krtko? Keď sa dokázal prekopať do Alexandrie. K tomu ho strelia do hrude (aj keď cez dvere) a v pohode prežije… Daryl prežije s preťatou tepnou… Scenarista by mal obmedziť ten matroš čo berie

15.2.2021 | 21:23:32
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak se Daryl a Alfa nachazeli v nevychodne situaci a oba to přežili a jsem rad že Lydia vzala Daryla pryč ale nechat Alfu a Betu naživu to je chyba protože ted je planuje zničit.

8.12.2020 | 14:08:50
captain

No nazdar teda… nechat alfu a betu naživu, to byla závažná chyba…

27.11.2020 | 16:07:53
tominotomino

Atmosféra super. Jediné mínus bych dal za Lauru a za Betu. Co myslela, že se stane, když Betovi tu zbraň jen přiloží ke krku? Měla mu ji do něj rovnou vrazit a nedopadlo by to s ní tak, jak to dopadlo. Prostě nemám rád, že když jde o nějakou důležitou postavu, tak ji vždycky všichni chtějí nechat naživu (postavy i tvůrci), ale kdyby to byl někdo nevýznamný, tak je mrtvý při první příležitosti a při první ráně.

webmaster
27.7.2020 | 22:50:37
Milano33

Parádna epizóda! Atmosféra z tejto epizódy úplne iskrí a je zľahka budovaná vo veľmi precíznom štýle. Scény medzi Darylom a Alphou boli priam úžasné a to nehovorím o ich vzájomnou súboji, ktorý bol fantastický a plný napätia. Rovnako skvelou atmosférou sa nieslo aj dianie v Alexandrii, kde sa nám Beta ukázal v jeho plnej kráse. Scény s ním boli skvelé a boj medzi ním a Rositou mal svoje čaro. A na samý záver sa nám po dlhšej dobe konečne znova ukázala Lydia. Čo ma neskutočne potešilo. :)

5.5.2020 | 22:32:00
Kothy

Hodne dobra atmosfera :)

13.3.2020 | 22:03:45
Tralery

To, jak Beta vždycky věděl, kde přesně má hledat a kam přesně má jít + to, že ho Laura, Judith a Gabriel mohli na jistotu zabít, ale všichni ho nechali utéct + fakt, že Laura zemřela jen proto, že mu skočila na záda – všechno tohle jsou příklady naprosto lajdáckého a odbytého psaní. Smrt Laury byla naprosto zbytečná, zkrátka nechápu. Dále mi přišlo divné, že Daryl bodnul Alphu do ramene a ona se z toho později neudržela na nohou, a hlavně, že tam u té řeky hodil nožem po jednom Šeptači, než aby ho hodil po Alphě. A jak Daryl mohl přežít protrženou tepnu na noze bez jakékoliv pomoci po dobu celého dne, zatímco v 7.řadě Henryho starší bratr byl střelen do nohy a s okamžitou asistencí 5 dalších lidí stejnak vykrvácel – to mi bude navždycky záhadou. Jako by v téhle epizodě měl prsty Gimple.

9.3.2020 | 23:09:59
Hotelnik

Atmosféra by se dala krájet!

8.3.2020 | 12:35:40
trevr

Skvělý

8.3.2020 | 11:46:15
ox1997

Super díl :)

8.3.2020 | 11:39:34

Stav překladu

Epizoda S10E22: Here's Negan

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, tak mě můžete níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead a World Beyond. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Filmy The Walking Dead

Svět The Walking Dead již není tvořen pouze seriály, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Nejlepší epizody desáté série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás