The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 081×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Poslední sezóna
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Cailey Fleming (Judith Grimes), Chandler Riggs (Carl Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Steven Yeun (Glenn Rhee), Ross Marquand (Aaron), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Sonequa Martin-Green (Sasha Williams)

S11E09: No Other Way

S11E09: No Other Way

V Meridianu vznikne skutečné peklo na Zemi, když konflikt se Smrťáky dosáhne brutálního bodu. V Alexandrii i nadále zuří bouře, zatímco do komunity proniká čím dál více chodců, kteří ohrožují bezpečí všech místních lidí, a to včetně Judith a Gracie.

cz sk
20.2.2022
1 760 000
44 minut

Základní info:

Režie: Jon Amiel
Scénář: Corey Reed
Hrají: Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Josh McDermitt (Eugene Porter), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Cooper Andrews (Jerry), Callan McAuliffe (Alden), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Nadia Hilker (Magna), Cailey Fleming (Judith Grimes), Cassady McClincy (Lydia), Lauren Ridloff (Connie), Lynn Collins (Leah Shaw), … 

Trailer k deváté epizodě:

Foto: AMC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
sonulle

Za mě nejlepší díl 11. série. Dokonce i věčně naštvaná Maggína mi tady nevadila, duo Magína a Negan mi v 11A lezli dost na nervy, ale tady to bylo dobré, hlavně práce se zvonkem. Gabriel je řízek. Maggie s mrtvým Aldenem dojemné, mrzí mě, že Magie Leah nesejmula, jen postřelila. Nebýt strejdy Daryla, tak byl ten díl jeden z nejlepších vůbec.

9.3.2022 | 8:23:08
Buraček

Luxusní.

7.3.2022 | 7:16:02
infosh

Už mi tento seroš začína liezť na nervy…

21.2.2022 | 9:48:39
Rodney1122

Tolik věcí které mě u tohoto dílu bolely.. Chcete mi říct že se do toho sklepa dostalo tolik vody? a ještě jak ta voda byla celkem čistá.. nemožné takový bullshit.. Trapný střih jak lydia zachránila Arona, Maggie v kostele a plazící se Alden a Magiie dávám k němu ruku tak blízko že to mělo skončit kousnutím, scéna na schodech kde se snaží pobít pár chodců, po dalším střihu nejde vidět že by tam byli nějací mrtví chodci, jsem rád že tohle je poslední serie.

17.2.2022 | 12:52:12
Fat Tony

Cast priemerna a plot armor priam otravny, no zaver absolutne bozi. Takze sorry haters 100%

16.2.2022 | 13:48:49
Tralery

Bylo to takové celé předvídavé. Chtěl jsem dát 60%, ale za ten konec a hlavně za to, jak odrovnali tu naprosto zbytečnou „hlavní“ postavu, to zvedám na 80%.

16.2.2022 | 13:01:20
Jacob 18

Nemám co vytknout. Krása

15.2.2022 | 23:32:37
BlackSquirrel

WOW to bylo něco.

15.2.2022 | 17:18:34
igwar

To jak dopadla Leah je pre ňu možno ešte horšie, ako keby ju tiež zabili. Ktovie, či ju ešte uvidíme (či sa rozhodne naozaj zmiznúť alebo naopak mstiť sa za „rodinu“). Smrť Aldena dosť zamrzela. Čo sa týka Maggie, nevyčítal by som jej, čo urobila. Aj tak by to smrťáci nevzdali, skôr, či neskôr by sa vrátili a niekto by za rozhodnutie pustiť ich škaredo doplatil. Záverečnou scénou sa s nami tvorcovia iba hrajú. Neverím, že tam bude nejký ostrý konfllikt medzi skupinou Maggie a zvyškom Alexandrie. Keď sa to vysvetlí, určite zistíme, že išlo o niečo iné. Sama Angela Kang povedala v komentári po epizóde, že to tam dali iba preto, aby bol divák zvedavý, čo sa stalo.

15.2.2022 | 10:36:56
barwa.m

Jediný co bych vytknul je záchrana Arona ze zatopeného sklepa, jako to lano se tam fakt zjevilo dost záhadně, hlavně by mě zajímalo jak :-D jinak ale super start závěrečné série, už se těším co bude dál..

15.2.2022 | 7:16:29

Stav překladu

Epizoda S11E16: Acts of God

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik a @joyeux

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, můžete mě níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead a World Beyond. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Filmy The Walking Dead

Svět The Walking Dead již není tvořen pouze seriály, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Nejlepší epizody jedenácté série

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama