The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 099×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

S11E08: For Blood

S11E08: For Blood

Smrťáci brání Meridian před stádem chodců. Zatímco řádí bouře, lidé z Alexandrie se snaží vypořádat s blížícími se chodci.

cz sk
10.10.2021
1 910 000
42 minut

Základní info:

Režie: Sharat Raju
Scénář: Erik Mountain
Hrají: Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Nadia Hilker (Magna), Cailey Fleming (Judith Grimes), Cassady McClincy (Lydia), Lauren Ridloff (Connie), Lynn Collins (Leah Shaw), Kevin Carroll (Virgil), Ritchie Coster (Pope), Angel Theory (Kelly), … 

Trailer k osmé epizodě:

Foto: AMC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Petrolec

Díl o ničem, Popa měl zabít Daryl, aby to mělo nějakou logiku. Leah podle mě absolutně nedomyšlená postava.

21.4.2022 | 2:01:36
sonulle

Průměr

9.3.2022 | 9:27:19
RedRose

Jak někdo může napsat, že to bylo excelentné a bezchybné nebo neskutečný nářez ?!? Trochu nízká očekávání asi… Co byste tak napsali u seriálů které jsou kvalitou o několik levelů výš ?? Víc než 100% dát nejde a tohle už několik let dokonalé fakt není…

Vše co se týkali Alexandrie bylo na ránu kolejnicí! To je už výsměch fanouškům co tam jsou schopní nacpat aby zabili čas! Zbytek asi celkem v pohodě a dívat se na to dalo, Počkám i na zbytek.

5.2.2022 | 23:23:06
deadofsoul

100% za to, že zdochol ten čurák Pope.

14.1.2022 | 22:28:00
CorvusVonCorax

Před prskavkami si stoupnu k plotu a jsem vklidu… dělají z toho prskavkometu stroj zkázy, jako by šlo o vodíkovou bombu :-) (navíc by udělali lépe, kdyby si ten prach pošetřili). Ale k této epizodě: ne, už to prostě nemá koule. Vše již viděno. 11 řad se na (ne)kvalitě prostě musí zákonitě podepsat. Top herecký výkon Negana v nejlepších letech v roli top bosse nikdo nepřekonal a již nepřekoná. Daryl má nejlepší chvíle za sebou a tahá se za bábovkama jako ubrečená onuce. Maggie vyměkla. Záporaci + celé nepřát. skupiny s životností 5 dílů… V Alexandrii nejsou schopní se dospěláci semknout, určit si priority a zacelit 3 díry v plotě (materiál i ruce mají). Jestli zakončí seriál (x řad absentujícího Ricka, o kterém se záměrně nemluví vůbec), jeho nalezením, tak to bude totální propadák.

13.1.2022 | 18:17:16
tom99

Nemůžu si pomoci, ale infiltrace do nepřátelského tábora, kde je všem jasné, že infiltrovaný vlastně není s nimi, a přesto si ho drží u těla, nedává smysl. Pope už minulý díl věděl, co je Daryl zač, ale neudělal pro to ani ťuk. A tak končí předčasně další nevyužitý záporák a máme tady dějovou linku, kterou už jsme viděli stokrát…

webmaster, grafik
13.10.2021 | 7:04:37
Milano33

Skvelé zavŕšenie prvej časti záverečnej série, ktoré prišlo s neskutočným cliffthangerom. Vážne kvitujem to, akým spôsobom bola táto epizóda vyskladaná. Istú zásluhu na tom môžeme určite pripočítať funkčnej dramatická rovina a parádne vygradovanému napätiu, ktoré výborne utváralo náladu a atmosféru tejto epickej podívanej. Akčnú stránku musím taktiež veľmi vyzdvihnúť, obzvlášť som zvedavý na to, akú šarapatu predvedie zbraň hwacha, ktorá určite poriadne zavarí našim postavám. Žiaľ, efekt tejto zbrane bol ponechaný otvorenému koncu, ktorý znamená jedno, budeme si na to musieť ešte chvíľu počkať. Zvraty a dejové obraty boli tiež veľmi pôsobivé a príbeh sa tým pádom značne zamotal. Uvidím, v akej východzej pozícii sa nakoniec ocitne Daryl po tom, čo Leah náhle otočila.

10.10.2021 | 23:31:02
Buraček

Skvělý díl

8.10.2021 | 15:24:12
Adao

Jedno z tých horších midseason finále aké sme tu doteraz mali, ale potešila ma aspoň atmosféra a parádny útok na štýl whisperes. Dosť sa mi nepáčilo, že ten Pope nič nepredviedol. Chcel som vidieť fight ako mal napríklad Morgan s tým Virginim zabijákom v S6 FTWD, alebo niečo podobné. Každý, kto vraví, že na konci bol cliffhanger asi sledoval inú epizódu ako ja :D Samozrejme, že Grace s Judith a Neganovi s Maggie sa nič nestane. Takto sa cliffhangery proste nerobia :(

7.10.2021 | 13:40:36
Blázen z Jericha

Pope asi hodně hrál TABS. Hvača je OP jako svině.

7.10.2021 | 10:32:46

Stav překladu

Epizoda S11E24: Rest in Peace

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik a @joyeux

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, můžete mě níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead a World Beyond. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejlepší epizody jedenácté série

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama