The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 120×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

S11E07: Promises Broken

S11E07: Promises Broken

Negan naučí Maggie věci týkající se přežití. Eugeneova skupina vyřizuje skupinku chodců a Daryl a Leah jsou na lovu.

sk
3.10.2021
1 890 000
45 minut

Základní info:

Režie: Sharat Raju
Scénář: Julia Ruchman
Hrají: Norman Reedus (Daryl Dixon), Lauren Cohan (Maggie Greene), Josh McDermitt (Eugene Porter), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Khary Payton (Ezekiel), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Eleanor Matsuura (Jumiko Okumura), Paola Lázaro (Juanita Sanchez), Michael James Shaw (Mercer), Lynn Collins (Leah Shaw), Josh Hamilton (Lance Hornsby), Margot Bingham (Max Mercer), Ritchie Coster (Pope), Ian Anthony Dale (Tomiči Okumura), … 

Obsah:

Ve Společenství si Eugene, Stephanie, Princezna a Ezekiel musejí odpracovat svůj dluh. Eugene a Stephanie zachrání Sebastiana, syna guvernérky Společenství, ale tomu se to nelíbí a tak ho Eugene praští, kvůli čemuž se dostane do vězení. Lance mu nabídne pomoc, pokud mu sdělí polohu Alexandrie.

Smrťáci začínají být zoufalí, protože nemůžou najít Maggie, a někteří podezřívají Daryla. On s Leah narazí na rodinu, kterou navzdory Popeovým rozkazům nechají naživu. Negan uzavře s Maggie dohodu a nabídne jí pomoc. Poté jí obstará masku z chodce a naučí ji způsobům Šeptačů, aby se mohli dostat do Meridianu.

Foto: AMCHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
captain

Negan a Maggie se nám nějak sbližují, a jéje, to tu ještě scházelo. Eugene praští jednoho nevděčného parchanta rovnou do nosu! Takže další komplikace.

22.2.2023 | 18:21:26
sonulle

Jedenáctá série mě baví jako sedmá a osmá, tudíž skoro vůbec. A zápletka s Reapers a celá ta výprava je děs.

9.3.2022 | 9:26:01
RedRose

Já to prostě musím zase napsat… Aby je mrtví nechali bejt, zaprasili se vždy jejich vnitřnostma a bylo to. Příchod šeptačů to změnil, už můžete zůstat v čistým civilu, stačí si na hlavu natáhnout kousek suché kůže. Ne to nedává smysl ani v tomto sci-fi, jako tisíc jiných nesmyslů v tomto seriálu… Taky netuším, čeho tím pochodem s mrtvými chtějí docílit?! Co když po nich začnou střílet?? Zbytek by celkem ušel…

5.2.2022 | 21:14:41
CorvusVonCorax

Slabota. Předně: nechápu, proč se Daryl, coby samorost a solitér mrcasí s tou vymaštěnou vojačkou Leah. Nulová chemie, nulový progres. Osobně bych byl už za devatero kopci. Daryl si ale vykoleduje nějaký problémeček, aby bylo co točit. Ach jo. Maggie a Negan – no, nevím zda se mi tenhle vývoj líbí a Maggie nějak měkne… Aspoň slušný stěr od Negana, že by je býval zabil všechny :-) No a co se týče těch „stormtrooperů“ a náckovské high society komunity, která si hraje na utopii uprostřed rozkládající se planety… asi takhle: UŽ ABY JIM TO TAM ZAPÁLILI A SROVNALI JE DO ZÁKLADŮ. Na to se velmi těším! :-D Jinak ale vatáž, klasický výplňový díl a po předchozím slušném hororu je tohle propad. Ale na 11. řadu asi pořád ještě dobrý. Dal bych maximálně 50%, takle sáhnu ke 40%.

13.1.2022 | 16:52:53
Milano33

Ako to už s ľuďmi často býva, moc kazí charakter človeka. Nová komunita The Commonwealth je očividne zvnútra skazené, prehnitá a naďalej sa táto choroba šíri. Gro tejto epizódy, ako to už pri tejto sérii býva, sú scény medzi Neganom a Maggie. Zase sme sa vymanili z neurčitého statusu quo, keďže sa ich vzťah vyvŕibil zaujímavým smerom. Konečne sa medzi nimi našiel prienik a Neganov prístup byť úprimný, aj keď tým jeho povestným priamym spôsobom, mi bol sympatický. On vie tak krásne bez zbytočného obalu povedať človeku takúto vážnu vec. Aj keď ho konkrétne tento rozhovor stavia do dosť temnej pozície, ukazuje nám takisto aj jeho ľudskosť. Práca s Neganovým charakterom je úžasná a páči sa mi, že sa drží svojich ideí bez ohľadu na všetko. Má i nemá výčitky, je pragmatik a uvažuje strategický.

10.10.2021 | 23:12:47
prometheus666

o nieco slabšie ako predchádzajuci diel ale drži sa to dobre.škoda že posledna seria.zniesol by som ich este pár. už je to 11rokov co som s tymto serialom. bude mi chybat

2.10.2021 | 15:13:46
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak Negan učil Maggie jak přežit ale to jak vedli spolu rozhovor a jak ji řekl že ted by zabil všechny tak to bylo fakt brutalně upřimny a to jak s Neganem vedou chodce do Meridianu tak jsem zvědav jestli jejich plan vyjde a taky jsem zvědav na Leah a Daryla jestli ji řekne co ji zatajil a jinak nemělo chybu jak Eugene a spol odklizeli chodce a jak zachranil zadek tomu frajerovi měl prostě poděkovat a ne vyskakovat si a jsem zvědav jestli jim teda řekl kde jsou jeho přatele.

redaktor
1.10.2021 | 13:52:56
Fat Tony

Linka s Maggie a najma doslova genialne napisanym / zahranym Neganom na 100% (ich dialogy maju uroven toho najlepsieho v GoT). Zvysok pozeratelny, ale za sikovne vyuzitie techniky Septacov musim vypalit 100%

29.9.2021 | 14:06:47
Marek Vojtěch

Joooo super ! Celá 11, je, zatím, výborná…s tímhle serialem žiju a už jsem si myslel, že to půjde do kytek…ale jak vidno, tvůrci dělají vše pro to, aby si zachovali důstojnost a davají tam naprosto vše ! Je to paráda, těším se na další díl…to se mi dlouho nestalo…:-o

28.9.2021 | 22:26:08
BlackSquirrel

Syn Pamely je takový pitomec a to je ještě slabé slovo… Daryl a Leah je děs, to si ji chtěl zeptat jestli by s ním nešla do Alexandrie?! Maggie a Negan pořád řeší to samé pořád dokola… už mě nebaví sledovat jak se pořád hádají. Líbilo se mi zakončení dílu a už se těším na poslední díl 1 části :)

28.9.2021 | 15:45:20
1

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama