The Walking Dead (Živí mrtví) Seznam všech obětí, které v patnáctém díle podlehly Šeptačům

Seznam všech obětí, které v patnáctém díle podlehly Šeptačům

Seznam všech obětí, které v patnáctém díle podlehly Šeptačům

V předposlední díle deváté řady došlo ke skutečně nevídané věci. Hlavní padouši zvaní Šeptači pozabíjeli spoustu postav. Kdo všechno se na konci epizody ocitl na kůlu?

38 0
26.3.2019

Ozzy

Vůdce Loupežníků se v seriálu nakonec moc nepředvedl, protože zemřel hned ve druhé epizodě, ve které se objevil. V tomto případě se jedná o poměrně velkou škodu, Ozzy byl zajímavý a fanoušci si ho brzy oblíbili.

Alek

Druhým Loupežníkem na kůlu byl Alek, který v seriálu sloužil jako pouhé křoví. Tuto postavu jsme ani pořádně nepoznali, proto bude chybět jen málokomu.


DJ

Na kůlech byli zastoupeni i bývalí Spasitelé. Prvním z nich byl DJ, který si nakonec uvědomil, jakou chybu udělal, a proto se přidal k Alexandrii. Tento poměrně zajímavý vývoj zastavila jeho náhlá smrt. Škoda, poměrně příjemná vedlejší postava.

Frankie

Oním druhým bývalým Spasitelem na kůlu je Frankie, pohledná žena, která byla jednou z Neganových manželek. Během časového skoku se i ona přidala k Alexandrii, nicméně tvůrci potřebovali zaplnit místa na kůlech, a proto vybrali i ji. Tím však ani zdaleka nekončí zklamání mužského publika.

Tammy Rose Sutton

Na kůlech se dokonce ocitla i čerstvá matka Tammy, poměrně protivná postarší žena, se kterou bylo těžké vycházet. Po sobě zanechala právě již zmíněné dítě jménem Adam, které nedávno adoptovala. Zároveň bude bez ní muset žít i manžel Earl, který tak přišel o dalšího člena své rodiny.

Rodney

Výrostek Rodney zřejmě nebude chybět nikomu. V seriálu se objevil málo, a když už, tak měl jen hloupé řeči.

Adeline

Adeline představovala dívku, na kterou si člověk nedokázal udělat pořádný názor. V seriálu byla sice také málo, nicméně její povaha byla rozvinuta trochu více. Také však bude chybět jen málokomu.

Enid

První velká rána přichází v podobě mladé Enid, která bude chybět především fanouškům mužského pohlaví. Enid představovala poměrně zajímavou postavu, která však na to, že patřila mezi hlavní, v seriálu moc nepůsobila. Nejzajímavější byla její interakce s Carlem. Později si sice našla Aldena, nicméně s ním už to nebylo ono. Nevyužitý potenciál, avšak velká ztráta.

Tara Chambler

Druhou hlavní postavou, která skončila na kůlu, je Tara. Ta působila v seriálu už od čtvrté série, proto se v tomto ohledu jedná o rozhodně největší ztrátu. Tara se objevila celkem v 56 dílech, ve kterých sice sehrála svou roli, nicméně její dějová linka se začala pořádně rozjíždět až v deváté řadě, kdy se stala vůdkyní Hilltopu. Rozhodně nám budou chybět její vtípky, díky kterým byla její postava výjimečná. Opět se však jedná o velkou ztrátu, co se týče ženského obsazení.

Henry

Zřejmě nikdo však nemohl čekat že na kůlu skončí i mladý Henry. Ten sehrál v deváté sérii velkou roli, byla mu věnována velká pozornost, nicméně nakonec brzy zemřel. Proč by mu tvůrci věnovali tolik času, když ho nakonec plánovali zabít? To jest otázka. Henry sice u diváků nesklidil nijak velké sympatie, nicméně se jedná o velkou ztrátu. A chudák Carol navíc přišla o další dítě.

Která z těchto postav vám bude chybět nejvíce? Podělte se o to s námi v následující anketě a diskuzi.

Která z těchto postav vám bude chybět nejvíce?

38%
32%
14%
13%
1%
1%
0%
0%
0%
0%
609 hlasů

Foto: AMC

Diskuze /67

Xavik

Ach, Taro. :'(

admin
25.3.2019 | 19:47:04
tominotomino

Jak jsem psal už ke komentáři k epizodě, Henryho jsem tam čekal. Překvapením pro mě byly ale Tara a Enid…rozhodně mi tam budou obě chybět, Tara asi víc.

webmaster
26.3.2019 | 18:11:03
Mates79

U mňa Tara a Enid jednoznačne. Aspoň jednu z nich mohli ušetriť. Ale čo ma potešilo, bola Henryho hlava!

26.3.2019 | 18:13:53
Berry14

Tara mě dostala nejvíc, ostatní mě ani tak nezasahli. Kazdopadne jsem tam postupem hlav na kulu stale cekal ezekiela ale nastesti se tam neobjevil :D Jinak jsem rad, ze to zase nabira grady a tesim se na dalsi dil

26.3.2019 | 18:14:25
JK

A to já konečně jásal že Tara zařvala :D :D :D ale Enid byla fajn ta mi nikdy nevadila ;)

26.3.2019 | 18:20:48
evaval

Enid, Hilltop přišel o doktorku. Henrymu charakteru se věnovali celou devátou sérii právě proto, aby to zasáhlo co nejvíc diváků. Ale mě bylo víc líto Carol jak jeho.

26.3.2019 | 18:26:39
Liss93

Chvíli jsem myslela, že tam bude Rosita a Ezekiel. Takhle to ještě dopadlo docela dobře, je mi víc líto postav, které zůstaly naživu a musí si projít ztrátou blízkých. Řekla bych, že Carol by hůř nesla smrt Ezekiela, ale zase kdyby zůstal Henry naživu, tak by mu možná konečně došlo, co způsobil. Neměla jsem ho ráda, takže ten mi opravdu chybět nebude.

26.3.2019 | 18:28:42
Kirk1

Ak by som to mal zhrnut tak asi najviac Tara aj ked nik obzvlašť a zasa Enid som privital dlhu dobu ma vytačala podobne ako Henry. Takže za mna dobre.

26.3.2019 | 18:28:50
H0gg Head

Jak jsem psal, nakonec je dobře, že po ztrátách jako Rick, Ježíš, Carl a Maggie to neschytal i Král. Osobně mi bude chybět DJ, chlápek, kterého by na své straně chtěl mít každý vůdce (začal u Negana a nakonec si získal i důvěru Michonne, což muselo dát velkou práci a zasluhuje to respekt, když uvážíme, že se v mezičase přidal i k Jedovi). Loajální, nebojácný, udělal správnou věc, i když šel do předem ztraceného boje. Snad Negan jeho i svou exmanželku Frankie pomstí.

26.3.2019 | 18:39:58
Locker.

Za mě tam měli dát někoho z Magniny skupiny…

26.3.2019 | 18:40:27
H0gg Head

Jinak krom těchto desíti Šeptači ještě zabili ty čtyři cestovatele z Hilltopu, což je už hodně velký počet.

26.3.2019 | 18:41:59
lukasss

No najväčšia rana pre Carol, som zvedavý či vypustí svoju vnútornú bitch a pôjde po Alfe ako po údenom, ved všetci dobre vieme čo vyviedla v Terminusu… A Enid som mal rád, bola jej škoda aj Tary, čakal som tam Ezekiela a Henry tam bol oprávnene, on za to všetko nesie vinu.

26.3.2019 | 18:46:14
sonulle

Tak za mě Tara a Henry. Taru jsem měla celkem ráda od momentu, kdy ji zachránil Glenn. Mělá hezké a celkem úsměvné momenty. Henry byl nezkažený mladý puberťák, který se zaláskoval do nesprávného děvčete. Mně se ta lovestory mezi nima líbila. Ke všemu Carol přišla o další dítě, což je mi hodně líto. No a Ozzy byl sympaťák, úpřimně jsem doufala, že vydrží do nové sezóny.

26.3.2019 | 19:02:50
Negan Grimes

Tara, Enid ::(((((((((((­(((((((( Xavik, ďakujeme za článok, chvíľu som nevedel včera, že kto každý vlastne zomrel.

26.3.2019 | 19:03:41
Leon

Smysl Hranice nebyl v komiksu ani tak v tom, že tam zařvaly důležité postavy, ale byla to symbolická událost. Ukázala, že Šeptači jsou pravý opak civilizace a bude to zcela jiný druh nepřítele než Spasitelé. Nebudou brát pravidla a žádné ohledy na nikoho. V seriálu to udělali logicky. Jak píše Xavik, 7 lidí tam bylo, aby zaujali místo na kůlu. U Tary a Enid cíleně zlikvidovali potenciální vůdce Hilltopu, čímž otevřeli Darylovi cestu k tomu stát se vůdcem Hilltopu a všech komunit. Navíc zabili postavy, které nejsou v komiksu. U Henryho to bylo proto, že oni se rozhodli vyškrtnout celou tu dějovou linku s Carlem. Tím se vydali již definitivně vlastní cestou…

#18 ori
26.3.2019 | 19:04:10
Batiatus

Najviac mi vadí Ozzy. Ostatní asi ani moc nie. Jeho by som vymenil za Maggie. Keď sa jej už zbavili, tak mohli aspoň takto. To by bola tá pravá dramatická a šokujúca hranica.

#18 ori
26.3.2019 | 19:16:06
annieschnapp

Vím, že to sem nepatří, ale nevíte někdo jak to teď bude kvůli tzv. Článku 13? Jaký to bude mít dopad na nás, kdo koukáme na seriály, ale i celkově na filmy online?

26.3.2019 | 19:44:51
ori

#16 Batiatus: Ale Maggie sa s najväčšou pravdepodobnosťou vráti v 10. sérii.
#15 Leon: No však dobre urobili, čo významné v komikse Carl urobil po hranici? Trtkal s Lydiou, makal a skoro skapal na Hilltope, mal pár povzbudzovacích rečí. Snáď vo Spoločenstve sa mu dostane nejakej úlohy, obálka na 192 vyzerá super. Osobne mi najviac chýbajú Ozzy a DJ

26.3.2019 | 19:50:13
myssi

Ozzy, DJ a Enid těch je mi líto, Tara byla protivná, Henry byl poleno

26.3.2019 | 20:48:38
michalborna

konečně je tara pryč, pro mě velmi protivná postava, enid bude chybět

26.3.2019 | 20:52:40
saska.lu

už sa teším na porovnanie seriálu a komixu :)

26.3.2019 | 20:56:43
Stardos

Jsem rád, že to nebylo tak, jak jsem si původně myslel (aneb Henry, Tara, Enid, Tammy + skupina cestující do Hilltopu), ale tenhle list, no nic moc. Měli zabít například Cyndie (herečka nemá čas na natáčení a proto představili starší Rachel, která je i v celku sympatická) nebo někoho z rady Alexandrie (nejlépe Gabriela). Prostě se to dalo lépe udělat. Teď mé pocity k jednotlivcům

Rodney, Alek – tady nic více než že potřebovali postavy do počtu. Místo Rodneyho to mohl spíše schytat Marco.

Ozzy – docela škoda, fakt sympaťák, který mohl reálně zářit. Otázka co bude s Loupežníky teď

DJ – další sympaťák s potenciálem. Ale tak, zase lepší než kdyby zabili Lauru

Frankie – z Neganových manželek asi nejhezčí a nejlepší (po Sherry) Mohli ji alespoň ukazovat častěji než epizodu před smrtí.

Tammy – oproti komiksu super postava, kterou bych ale na hranici ponechal. Mohli akorát dát na hranici místo Enid Earla, aby se o dítě mohla s Aldenem starat

Adeline – jo, docela sympaťačka. Taktéž bych ponechal na hranici. Enid – jak jsem se dozvěděl, byla tohle smrt na poslední chvíli. AK nevěděla, jestli Enid bude na hranici. Myslím že škoda.

Tara – bude mi chybět nejvíce, opět škoda vzhledem k tomu, jak se začala rozvíjet

Henry – Matt Lintz je úžasný herec, daleko lepší než Chandler Riggs. Tady nechápu, proč ho zabili. Říkám si, že místo Ezekiela. Tak snad Ezekiel neumře v dalším díle

26.3.2019 | 21:03:41
WolverineCzE

Enid je takova Maggie a Tara v posledni dobou nejmin sympaticka

26.3.2019 | 21:24:27
Magdalena888

tak zas moc dramatický není, i když, jako Tara Enid, tak trochu, jiní mi vadili mnohem víc

26.3.2019 | 21:28:32
heminstein

Nejvíc je mi líto asi Enid. Místo ní bych tam dal Rositu, která mě z hlavních ženských postav nejvíc nechávala chladného. Henry byl sice jelimánek, ale souhlasím s názorem, že jako postava se mohl docela dobře rozvíjet a jeho představitel zahrál dobře. Prohodil bych ho ve scénáři se Siddiqem, ale myslím, že Alfa ho zabila právě proto, že ji odlákal dceru. Tary a Ozzyho je taky škoda. Oba měli určitě potenciál ještě něco zahrát. Místo vůdce loupežníků bych si tam dovedl představit Jerryho, ne proto, že by mi byl nesympatický, ale mělo by to větší dopad na Království.

#27 stadak
26.3.2019 | 21:32:57
H0gg Head

Někde jsem četl dobrý názor, že Henrymu bylo a vždycky bude předhazováno, že je jenom fejkový Carl. A tak byla jeho smrt asi nejlepší volbou, díky tomu se může rozjet zajímavá linka, kdy bude Daryl náhradním tátou Lydie.

26.3.2019 | 22:12:20
stadak

#25 heminstein: Jerry je moc velkej,toho by neunesli :-)

26.3.2019 | 22:14:36
FaithZombie

Jak je možné, nabodnout hlavu na kůl a zároveň nepoškodit mozek?

26.3.2019 | 22:15:09
stranghels23

Ja kdyz videl Taru a Enid tak mi tekly slzy,velka ztrata.

26.3.2019 | 22:22:17
Nikolperse

Keď chceli zaplniť miesta na koloch tak to mali brať pekne do radu: Carol, Ezekiel, Jerry, Gabriel, Rosita, Eugen a ešte by sa ich pár našlo. No a hneď je obsadených 6 kolov. Chápem že zabili Enid. Došlo k asi 10 ročnému skoku a ona stále vypadala na 15.

26.3.2019 | 22:54:46
Locker.

Nejvíce by seriálu prospělo, kdyby na kůlech skončili: Daryl, Carol, Ezekiel, Rosita, Eugene, Michonne, Jerry, Aiden, Siddiq, Aaron, Gabriel + všichni z poslední epizody…

#33 Stardos
26.3.2019 | 23:09:07
Locker.

Opravdu bude nejvíce chybět Tara? To už jste všichni zapomněli na S07E06: Swear?

26.3.2019 | 23:10:55
Stardos

#31 Locker.: Tak teď přemýšlím, podle tvé „logiky“ by byl seriál o Neganovi, Judith, Psovi a Kalovi?

#34 Nikolperse #37 Locker.
26.3.2019 | 23:38:22
Nikolperse

#33 Stardos: Podľa jeho logiky Guvernér žije a vedie tajnú skupinu niekde v prístave a 7. a 8. séria Game of Thrones sú falošné.

#35 Stardos #36 Locker.
26.3.2019 | 23:41:58
Stardos

#34 Nikolperse: Tak samozřejmě, že jsou. Taky dychtivě očekávám ty pravé série

27.3.2019 | 0:01:48
Locker.

#34 Nikolperse: Guvernér zemřel ve 4. sezóně pokud vím…

#39 shootx
27.3.2019 | 0:01:56
Locker.

#33 Stardos: Magna + její skupina, Šeptači a spousta vedlejších postav by tam dostala více prostoru…

27.3.2019 | 0:03:18
Pertim

Ten Hilltop to má ťažké… Maggie im odišla a nahradil ju Ježiš ktorý bol následne zabitý šeptačmi a potom ho nahradila Tara ktorú tiež zabili šeptači… Kto tam bude šéfovať teraz?

27.3.2019 | 1:19:00
shootx

#36 Locker.: ,,Guverner umrel,, muze rict pouze ten kdo podlehnul filmovemu triku.

27.3.2019 | 1:29:52
hyena

ja som celkom spokojny tara bola otravna enid bola otravna a ten zasran bol este raz tak otravny,horsie to teraz bude sledovat budeme musiet sledovat skuvinat carol aj ezekiela

27.3.2019 | 3:36:16
skrivanekdavid

Tara už hrála moc dlouho, tak OK, Enid je škoda, Loupežníků také Měla tam být Rosita, Král a někdo další z hl.. prostě ještě lepší výřad než toto.

27.3.2019 | 6:16:13
barwa.m

S těchto lidí nikdo, možná trochu loupežníci a to jen proto že vypadali na zajímavé postavy,ale neměli dost času se pořádně představit, jinak být tam Daryl Michonne nebo Rosita to by byla jiná..

27.3.2019 | 7:32:57
Clayman

Hádám, že Henry zemřel hlavně proto, aby se Království, a hlavně Carol a Ezekiel pořádně, ale opravdu POŘÁDNĚ nasrali. A budou jatka – nemají už co ztratit.

#45 ori
27.3.2019 | 8:07:16
georgezz

Ozzy mohl být zajímavý, kdyby ho nechali žít. Chybět mi nebude nikdo.

27.3.2019 | 8:13:01
ori

#43 Clayman: Jasné, okrem všetkých ľudí čo žijú v komunitách a bezpečného domova.

27.3.2019 | 9:22:04
gonzales1993

A taky tam byla další zajímavost, vůbec jako poprvé byl v seriálu použit název Šeptači, kdy je při rozhovoru s Darylem tak sama Alpha pojmenovala.

27.3.2019 | 10:27:27
gonzales1993

Taky díky tomuto dílu víme, že komunita Oceanside je plně fungující a nikam nezmizeli, jen je seriálový děj v poslední době ignoroval.

27.3.2019 | 10:32:38
jozinko

Dufam, ze tu zimu len tak nepreskocia za jeden diel niekam do jari alebo o par rokov… teraz je najjedinecnejsia prilezitost na pomstu – zmrznuti chodci, problem brodit sa snehom, Septaci sa musia teplo obliect a ide im para z ust takze bude lahsie ich rozpoznat…rad by som videl zopar zmasakrovanych Septacov. Samozrejme zima rovnake problemy sposobuje aj obyvatelom komunit ale minimalne maju navrch kvoli pomrznutym zombikom, ktorych Septaci nemozu pouzit. Az take sci-fi by to byt nemalo. Len ma zaujima kde komunita ako Spetaci preckavaju krute mrazy – myslim, ze Lydia kdesi spominala, ze sa zivia tym co najdu takze v zime su v p…, a stanove mestecko niekde v lese iste nie je dostatocnou ochranou pred zimou. Navyse treba kurit cize dym musi byt vidno…

#51 ori
27.3.2019 | 10:41:28
Chivas

Tohle snad Carol nakopne a zas to začne kosit jako dřív…

27.3.2019 | 11:05:08
gonzales1993

Třeba jako kdysi v Terminu. :D

27.3.2019 | 11:35:21
ori

#48 jozinko: Nevieme ako budú zombíci reagovať na zimu. V komikse sme videli jedného zmrznutého v prvej zime, ale to preto lebo ležal na zemi. Počas druhej zimy, keď obliehali Alexandriu, im to nič neurobilo. Nehovorím že ich to nespomalí alebo tak, ale proste nevieme, a osobne to neočakávam.

27.3.2019 | 13:15:27
pidalin

Tara a Enid mě dost štvou. Enid jsem přál ten vztah s tamtim týpkem od Spasitelů a teď jí sejmou tvl. Tary je taky škoda i když poslední dobou mi přišla spíš otravná.

27.3.2019 | 13:18:18
pidalin

PS: fakt jsem celou dobu věřil že tam bude Ezekiel jako v komixu, takže to bylo dost nečekaný že ho tam nedali, ani Rositu. Tvůrci na to holt neměli koule

#55 Řízkáč
27.3.2019 | 13:20:48
gonzales1993

Nabízelo se to ve chvíli, kdy odcházel se zamaskovanou Alphou. Asi ho zachránilo, že nebyl z Hilltopu.

27.3.2019 | 14:16:46
Řízkáč

#53 pidalin: Prej je tam nedali, kvůli tomu že těm hercům fanoušci předhazovali jak je čekají kůly, tak to nechtěli udělat tak jednoduše

27.3.2019 | 14:58:27
Breta

Je mi líto hlavně Enid a Carol, přišla o další dítě :(

27.3.2019 | 15:22:55
Kafka Tamura

Furt jsem cekal, kdovijaká to nebude ultra krutarna s kulama po vsech tech natesenych reci v diskuzich. A hovno hovno… Nikdo zajímavý. Tara nezajímavá od svého počátku v s03, Enid jsem celou dobu vnímal jen jako Carlovu přicmrndávačku, jen aby tam měl nějakou bezvýznamnou kamoshku a Henryho trochu škoda (líbila se mi jeho interakce s Darylem – strýcsynovec – osobní zaujetí), ale aspoň se ta elfka v důchodu pěkně nasere. A ten zbytek? Trapně předvídatelní, proč. se tam na 1–3ep ukazali. O trapném obklíčení Daryl/Michone skupiny škoda mluvit – klasické WD klišé ala „ploužící se zombie všechny dohoní a obklíčí“).

#63 Sionik
27.3.2019 | 17:14:11
Sonny77SvK

Aj tak si myslím že v poslednej časti niekto z hlavných postáv umre..nebol by som prekvapený ak to bude King alebo niekto z dvojice Rossita, Gabriell, predsa je to posledná časť série a niečo tam musí byť..

#59 ori
27.3.2019 | 17:26:46
ori

#58 Sonny77SvK: Ani vo finále minulej série nikto nezomrel.

27.3.2019 | 17:38:30
Mirdaa

:D Tady spousta uživatelu čeká a těší se až někdo umře. Netrpíte duševní poruchou :D :D :D

#62 Batiatus
27.3.2019 | 18:36:39
Rodney1122

Asi tak :D je mi jedno že umřelo 7 postav které se skoro vůbec nevyskytovaly.. Za enid bych byl více smutnější kdyby vystupovala o něco více v serialů, ale díky tomu u mě ztratila takový vztah který sem k té postavě cítil, Tara mě asi mrzí ze všeho nejvíce, a Henry? tam je mi jen líto že je Lydia sama, byli pěkný pár :D

27.3.2019 | 20:03:11
Batiatus

#60 Mirdaa: Nie ty dement.

27.3.2019 | 21:05:28
Sionik

#57 Kafka Tamura: Oni je nehonili, ale nalakali do pasti.. Pokud už jsi na tom tak, že jen hledáš chyby ( a ještě si je musíš dovymýšlet) je lepší se na to přestat koukat ne?

Za mě slušnej díl. Když mluvili o rudý svatbě, řekl bych, že hlavně kvůli Henrymu. Všici čekali, že převezme Carlův part a jednu z hlavních rolí. a dopadl takhle:)

28.3.2019 | 12:33:51
Pepal81

Díl super, nejvíc mi asi bude chybět Tara, už tam byla dlouho a zvykl jsem si na ní. Vzhledem k tolika novým postavám a celkově již mnoho postavám v seriálu mohla být hranice delší, ale je to jen můj názor. – Dějově mě zaráží, že Alfa zajala další postavy, dokonce ,,královnu", na kterou se ptala Ezekiela a pak je nechá všechny na živu a v klidu odejít, ikdyž je nasměruje k té šokující hranici. (šokující pro ně, tady na Edně už to všichni věděli :) ) Za mě by bylo logičtější zabít i tyto zajatce a nechat na živu jen toho jednoho, vzhledem k vývoji seriálu zřejmě Daryla, který se těší opět větší oblibě. Zabít vůdce tří komunit (Carol jakožto královnu) by mělo větší efekt.

29.3.2019 | 23:22:16
hoolio88

Hranice splnila očekávání, bylo to opravdu šokující a trvalo mi, než jsem se z toho vzpamatoval… Nicméně ten výběr postav mě trochu zklamal. Umřely tři relativně důležitý postavy (Tara, Enid, Henry), zbytek byl jen takový křoví. Pro Taru brečet opravdu nebudu, nebyla mi od svého začátku v seriálu sympatická a coby vůdkyně Hilltopu byla až otravná. To už mě víc mrzí Enid, spíše jsem čekal na kůlu jejího milého Aldena… Vyloženě překvapený jsem byl z Henryho. Líto mi ho není, byl to takový Mirek Dušín, který udělá vždycky správnou věc (to už i Carl udělal sem tam nějakou tu vylomeninu, což ho dělalo lidským), nicméně jeho zabití moc nepobírám. Jasně, zasáhne to Carol a Ezekiela, budou se chtít pomstít, … Jenže myslel jsem, že ten románek Henryho a Lydie ve stylu Romea a Julie bude pokračovat. V komiksu má vztah Carla (kterýho Henry v seriálu v tomhle směru zastupoval) a Lydie dost důležitou roli… Měli to udělat podle komiksu a dát na kůl Rositu a Ezekiela. To by zasáhlo víc lidí. Ale holt nechat takhle brutálně zabít černocha a těhotnou hispánku by v dnešní době bylo asi silný kafe…. Takže jo, hranice super, ale řádění Negana a Lucille u mě vede, protože umřeli důležití Glenn a Abraham.

#66 Mirdaa
30.3.2019 | 10:53:13
Mirdaa

#65 hoolio88: „řádění Negana a Lucille u mě vede“ tak jasně, protože jsme viděli jejich smrt. Možná škoda,že nam tvurci neukázali jak např. Enid za živa odřezávaj hlavu, to by byla jiná káva, fuj.

#67 hoolio88
30.3.2019 | 22:31:06
hoolio88

#66 Mirdaa: Nic takovýho jsem ani nečekal, že tam bude. Bylo nám ukázaný při Siddiqově závěrečný řeči, jak bojovali. A asi se shodnem, že neni úplně jednoduchý uříznout zaživa hlavu někomu, kdo se brání… Myslim, že je Šeptači normálně zabili a pak jim tu hlavu uřízli dodatečně. Účel to splnilo – taková Carol asi nebude dumat, jestli Henrymu tu hlavu uřízli před nebo až po smrti, prostě vidí proměněnou hlavu svýho nevlastního syna nabodnutou na kůlu…

1.4.2019 | 8:51:25
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S10E02: We Are the End of the World

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Filmy The Walking Dead

Svět Walking Dead již není tvořen pouze seriály The Walking Dead a Fear the Walking Dead, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Reklama

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Čeká nás třetí seriál

Univerz seriálu The Walking Dead se opět rozšiřuje. Nyní má stanice AMC v plánu již v pořadí třetí seriál z tohoto zombie světa. Více informací o tomto novém projektu naleznete v našem článku. Nebo se rovnou podívejte na trailer

Reklama

Nejlepší epizody desáté série

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás