The Walking Dead (Živí mrtví) Herec Michael Cudlitz, představitel Abrahama, se ujmul režie jednoho dílu třetího seriálu ze světa The Walking Dead

Herec Michael Cudlitz, představitel Abrahama, se ujmul režie jednoho dílu třetího seriálu ze světa The Walking Dead

Herec Michael Cudlitz, představitel Abrahama, se ujmul režie jednoho dílu třetího seriálu ze světa The Walking Dead

Michael Cudlitz bohužel nevystupuje v seriálu The Walking Dead, a to už pěkně dlouho, ale to neznamená, že se k němu nevrací. Nově bude režírovat další epizodu.

24 0
16.11.2019

Herec Michael Cudlitz si pomalu buduje svou režisérskou kariéru. Po působení v seriálu The Walking Dead, ve kterém hrál všemi oblíbeného Abrahama Forda, se sice i nadále věnuje herecké kariéře, nicméně využívá příležitostí k tomu si stoupnout za kamery a ujmout se režie seriálových epizod.

Svého režisérského debutu se dočkal roku 2018, kdy zpracoval epizodu Stradivarius. Štáb s ním byl evidentně spokojen, a proto mu věnoval režírování dalších dvou epizod, tentokrát je řeč o epizodách Silence the Whisperers a Open Your Eyes. Herec prostě využil svých známostí k tomu, aby si mohl vyzkoušet něco nového.


(Herec Michael Cudlitz hlásí návrat. Foto: AMC)

Další epizoda, kterou zrežíruje, už nebude pocházet ze seriálu The Walking Dead, ale z třetího seriálu z tohoto světa. My bohužel netušíme, kterou epizodu zpracuje, nicméně je velmi pravděpodobné, že to bude jedna z posledních, protože natáčení třetího seriálu pomalu směřuje ke svému konci.

Michael Cudlitz se očividně rád zdržuje okolo univerza The Walking Dead, a proto doufáme, že se ho alespoň ještě jednou dočkáme jako Abrahama.

Zdroj článku: Comic Book

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Čeká nás třetí seriál

Univerz seriálu The Walking Dead se opět rozšiřuje. Nyní má stanice AMC v plánu již v pořadí třetí seriál z tohoto zombie světa. Více informací o tomto novém projektu naleznete v jeho samostatné stránce

Filmy The Walking Dead

Svět Walking Dead již není tvořen pouze seriály The Walking Dead a Fear the Walking Dead, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Reklama

Nejlepší epizody desáté série

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás