The Walking Dead (Živí mrtví) Seriály The Walking Dead a Fear the Walking Dead již zřejmě nečekají žádné crossovery

Seriály The Walking Dead a Fear the Walking Dead již zřejmě nečekají žádné crossovery

Seriály The Walking Dead a Fear the Walking Dead již zřejmě nečekají žádné crossovery

Vzhledem k tomu, že seriál The Walking Dead směřuje ke svému konci, má poslední šanci na to se podílet na nějakém crossoveru. K tomu však už zřejmě nedojde.

17 12
20.4.2021

Jedenáctá řada bude pro seriál The Walking Dead poslední sérií, a tak se diváci pomalu připravují na jeho konec. Poslední řada však bude tvořena 24 epizodami, ve které půjde odvyprávět ještě spoustu příběhu, a tak nás zajímá, k čemu všemu tu ještě dojde. Kromě toho se očekává, že by v seriálu mohlo dojít k nějakému dalšímu, v tomto případě tedy poslednímu, crossoveru. Ten nás ale asi nečeká.

Seriál má v podstatě tři možnosti ke crossoveru – v jedenácté řadě by se mohl objevit někdo z Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond či nadcházejících filmů s Rickem Grimesem. I když jsou všechny varianty možné, tak jsou velmi nepravděpodobné. A navíc u seriálu Fear the Walking Dead to bylo nedávno takřka vyvráceno.


(Žádné známé příchody nás už zřejmě nečekají. Foto: AMC)

„Právě teď neplánujeme žádný další crossover, ale kdo ví, jsme teprve na začátku sedmé série,“ řekl tvůrce Andrew Chambliss, tvůrce seriálu Fear the Walking Dead, k tomu, zda se v dohledné době dočkáme nějaké crossoveru seriálů The Walking Dead a Fear the Walking Dead. Dle něj by k němu tedy už nemělo dojít.

Seriály The Walking Dead a Fear the Walking Dead mají k sobě rozhodně blízko. Z Fear the Walking Dead sice nikdo nepřišel do The Walking Dead, ale naopak ano. Aktuálně můžeme ve Fear the Walking Dead sledovat osudy Morgana Jonese, Dwighta a Sherry, protože tito všichni sem přišli a patří tu mezi hlavní postavy.

Zdroj článku: Winter is Coming

Diskuze /9

Lostland

Crossover v TWD je uz zbytecny jen at kvalitne serial zakonci a neredi dej. Az twd skonci tak si dokazu predstavit ze by nejaka postava mohla prejit do ftwd nebo jineho projektu. Pripadne se muze objevit ve fearu nejaka vedlejsi postava z predeslych rad twd..

20.4.2021 | 20:44:23
Doomcourier

Třeba ten Mexickej gang z první série by se tam mohl objevit xd

#3 ori
21.4.2021 | 21:15:14
ori

#2 Doomcourier: Tí sú všetci mŕtvi, malo to byť na začiatku druhej série kedy sa tam Rickova skupina mala vrátiť, ale nakoniec to vystrihli, scénu nájdeš na youtube. Všetci mŕtvi sú aj ľudia z nemocnice v Atlante, to zas potvrdili tvorcovia.

redaktor
22.4.2021 | 15:42:24
Aladin1

No me by zajimalo co v FWD dela Heath???Se divim,ze tu jeste o nem nebyla rec nebo jste vseci fakt tak slepi,ze jste si ho nikdo nevsimli???

#5 ori
25.4.2021 | 9:06:32
ori

#4 Aladin1: To je Wess.

redaktor
25.4.2021 | 9:17:01
Aladin1

jaky wess dyt vypada jako Heath co utekl od Tary v 6 serii.Ma i ty dredy co mel predtim a ksicht uplne stejny

#7 ori #8 Hunter12
25.4.2021 | 9:19:11
ori

#6 Aladin1: Ale herec je to úplne iný.

redaktor
25.4.2021 | 10:28:38
Hunter12

#6 Aladin1: No jasně, je černý a má dredy, tak to je Heath. Černý sice je, dredy má také, ale ksicht, jak ty píšeš, má úplně, ale opravdu úplně jiný. Heath – https://static.wikia.nocookie.net/…ision/latest?… , Wess – https://static.wikia.nocookie.net/…ision/latest?… .

25.4.2021 | 14:22:28
Aladin1

jojo priznavam svou chybu spletl jsem se

25.4.2021 | 18:26:59
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S10E22: Here's Negan

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, tak mě můžete níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead a World Beyond. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Filmy The Walking Dead

Svět The Walking Dead již není tvořen pouze seriály, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Nejlepší epizody desáté série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás