The Walking Dead (Živí mrtví) Daniel

Daniel

Daniel

Bojeschopný člen z Království.

Sezóny 3
2016 - 2017

O Danielově životě před apokalypsou nevíme vůbec nic. Když však vypukla nákaza, tak se přidal ke Království, velké a prosperující kolonii přeživších, které velí král Ezekiel se svou tygřicí Shivou. Daniel se brzy ukázal jako schopný muž, který se stal jedním z místních bojovníků. Umí to jak se zbraněmi na dálku, tak i se zbraněmi na blízko.

Když Rick a Morgan hledají nezvěstnou Carol, tak na jedné z farem narazí na utíkajícího muže, který hledá svého koně. Muž je varuje před chodci a později se opět setká s Morganem a již nalezenou Carol. Oním mužem byl pochopitelně Daniel, který si s Morganem podá ruku a dopraví jak ho, tak i Carol do Království.


Po příjezdu do Království se Daniel účastní setkání mezi členy Království a Spasiteli. Je přítomen na každém setkání a je svědkem toho, jak jsou Spasitelé krutými lidmi.

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Vyzeral fajn.

14.10.2019 | 22:33:26

Stav překladu

Epizoda S10E02: We Are the End of the World

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Filmy The Walking Dead

Svět Walking Dead již není tvořen pouze seriály The Walking Dead a Fear the Walking Dead, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Reklama

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Čeká nás třetí seriál

Univerz seriálu The Walking Dead se opět rozšiřuje. Nyní má stanice AMC v plánu již v pořadí třetí seriál z tohoto zombie světa. Více informací o tomto novém projektu naleznete v našem článku. Nebo se rovnou podívejte na trailer

Reklama

Nejlepší epizody desáté série

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás