The Walking Dead (Živí mrtví) Daniel

Daniel

Daniel

Bojeschopný člen z Království.

Sezóny 3
2016 - 2017

O Danielově životě před apokalypsou nevíme vůbec nic. Když však vypukla nákaza, tak se přidal ke Království, velké a prosperující kolonii přeživších, které velí král Ezekiel se svou tygřicí Shivou. Daniel se brzy ukázal jako schopný muž, který se stal jedním z místních bojovníků. Umí to jak se zbraněmi na dálku, tak i se zbraněmi na blízko.

Když Rick a Morgan hledají nezvěstnou Carol, tak na jedné z farem narazí na utíkajícího muže, který hledá svého koně. Muž je varuje před chodci a později se opět setká s Morganem a již nalezenou Carol. Oním mužem byl pochopitelně Daniel, který si s Morganem podá ruku a dopraví jak ho, tak i Carol do Království.


Po příjezdu do Království se Daniel účastní setkání mezi členy Království a Spasiteli. Je přítomen na každém setkání a je svědkem toho, jak jsou Spasitelé krutými lidmi.

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Vyzeral fajn.

redaktor
14.10.2019 | 22:33:26

Stav překladu

Epizoda S10E17: Home Sweet Home

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, tak mě můžete níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead a World Beyond. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Filmy The Walking Dead

Svět The Walking Dead již není tvořen pouze seriály, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Nejlepší epizody desáté série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás