The Walking Dead (Živí mrtví) Daniel

Daniel

Daniel

Bojeschopný člen z Království.

Sezóny 2
2016 - 2017


O Danielově životě před apokalypsou nevíme vůbec nic. Když však vypukla nákaza, tak se přidal ke Království, velké a prosperující kolonii přeživších, které velí král Ezekiel se svou tygřicí Shivou. Daniel se brzy ukázal jako schopný muž, který se stal jedním z místních bojovníků. Umí to jak se zbraněmi na dálku, tak i se zbraněmi na blízko.

Když Rick a Morgan hledají nezvěstnou Carol, tak na jedné z farem narazí na utíkajícího muže, který hledá svého koně. Muž je varuje před chodci a později se opět setká s Morganem a již nalezenou Carol. Oním mužem byl pochopitelně Daniel, který si s Morganem podá ruku a dopraví jak ho, tak i Carol do Království.


Po příjezdu do Království se Daniel účastní setkání mezi členy Království a Spasiteli. Je přítomen na každém setkání a je svědkem toho, jak jsou Spasitelé krutými lidmi.

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Pozor na spoilery

Pokud chcete znát spoilery k dalším epizodám či se chcete podělit o to, co jste se z internetu o nových dílech dozvěděli, tak zavítejte do spoilerové diskuze, kde se můžete bavit o spoilerech. Ve všech ostatních diskuzích budeme podobné příspěvky mazat.

Reklama

Nepřehlédněte

Co nás čeká v osmé řadě?

Co nás čeká v osmé řadě?

Sedmá série The Walking Dead je za námi a nás teď čeká dlouhé, minimálně půlroční, čekání. Pojďte se podívat na to, čeho bychom se měli v osmé řadě dočkat.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás