Avengers Avengers na Edně: Fáze 2!

Avengers na Edně: Fáze 2!

Avengers na Edně: Fáze 2!

V rámci dnešní premiéry filmu Iron Man 3 jsme si pro vás na Edně připravili masivní aktualizaci a přeorganizování našeho webu o fenoménu Avengers. V čem jednotlivé změny spočívají a co nového u nás najdete?


5 0
2.5.2013

Přestože jsou jisté změny patrné už na první pohled, design není zdaleka to jediné, co na našem webu prošlo řádnou úpravou. Zatímco první web o Avengers se vedle hraných filmů věnoval především animovanému seriálu Earth's Mightiest Heroes, který je dnes již ukončený, tato nová verze webu je už primárně zaměřená na jednotlivé filmy a celkový svět Marvel Cinematic Universe.

Co to ale přesně znamená? Tak například to, že vedle nejrůznějších novinek ze světa Avengers (které budeme ještě průběžně aktualizovat), můžete nově na tomto webu najít profily všech dosud uvedených filmů a hlavních postav, které samozřejmě můžete i hodnotit.


Vedle toho se zde budeme věnovat i všem (dosud třem) novým seriálům, a to v čele s Agents of S.H.I.E.L.D., novým hraným seriálem z produkce Josse Whedona, který se odehrává ve světě Marvel Cinematic Universe (má tedy spojitost i s jednotlivými filmy) a jehož hlavní postavou bude ikonický agent Phill Coulson.

A nyní už všichni povinně do kina na Iron Mana 3!

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální film

Spider-Man: Homecoming

Název: Spider-Man: Homecoming
Premiéra: 6.7.2017 (ČR/SR)
Režie: Jon Watts
Scénář: John Francis Daley, Jonathan M. Goldstein, Erik Sommers, Jon Watts, Chris McKenna
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Tom Holland, Marisa Tomei, Michael Keaton, Robert Downey Jr., Zendaya, Tony Revolori, Chris Evans, Laura Harrier, Martin Starr, Selenis Leyva, Donald Glover, Angourie Rice, Logan Marshall-Green, Hannibal Buress, Jon Favreau
Stopáž: 133 minut 

O FILMU | TRAILER | PLAKÁTY

VAŠE HODNOCENÍ

RECENZE | POSTŘEHY

Reklama

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

Postavy