Avengers Navzdory britskému lockdownu se začne v Anglii natáčet Doctor Strange 2

Navzdory britskému lockdownu se začne v Anglii natáčet Doctor Strange 2

Navzdory britskému lockdownu se začne v Anglii natáčet Doctor Strange 2

Po létě 2020 se alespoň natáčecí morálka vrátila do standardu, na který jsme od Marvelu zvyklí. Aktuálně se dokončují dva seriály pro Disney+ a další tři čekají na první klapku. Studio pomalu začíná natáčet dva filmy naráz. Doctor Strange přichází na řadu nyní a lockdown mu nedělá potíže.

30 1
5.11.2020

Britský premiér Boris Johnson vyhlásil čtyřtýdenní lockdown pro celou Velkou Británii. Celému Marvel Studios se tak bezesporu po ohlášení této novinky udělaly vrásky. Naštěstí úřady studio ubezpečily, že lockdown nebude mít žádný zásadní vliv na naplánované natáčení.

A že Marvel Studios aktuálně jeden projekt v Anglii rozehraný má. Podle posledních informací do Londýna již dorazil štáb a pomalu se chystá na natáčení druhého Doctora Strange. To by mohlo začít v nejbližších dnech. Účast už potvrdila i kaskadérka C. C. Ice, která již od třetích Avengers zaskakuje za Elizabeth Olsen v některých akčních a taktéž nebezpečných scénách.


C. C. Ice byla dublérkou této herečky i ve stále připravovaném seriálu WandaVision a jinak tomu nebude ani u filmu Doctor Strange in the Multiverse of Madness, o kterém již delší dobu víme, že se i v něm Scarlet Witch objeví. C. C. Ice spolupracovala mimo jiné i na snímku Black Widow, kde pro změnu vypomáhala Scarlett Johansson. Kaskadérka má tak u Marvelu pomalu stálou práci.

(Na tento crossover jsme se těšili. Foto: Disney)

Očekává se, že štáb bude převážně natáčet v londýnských ateliérech. Sam Raimi se již těší, až usedne na režisérské křeslo. Naposledy komiksový film točil v roce 2007, kdy na plátna přivedl v pořadí třetího a bohužel nejhůře hodnoceného Spider-Mana 3. Připomínáme, že film Doctor Strange in the Multiverse of Madness má být jedním z nejdůležitějších snímků čtvrté fáze MCU, neboť má otevřít dveře do multivesmíru.

Marvel Studios se v posledních dnech opravdu činí a natáčí ve velkém. V Atlantě aktuálně probíhá natáčení třetího Spider-Mana za spolupráce studií Sony a Marvel Studios. V ateliérech v Atlantě se taktéž připravují kulisy pro seriál s Hawkeyem. Natáčení by mělo začít v nejbližších týdnech. Podle posledních informací se stále dotáčí určité scény pro WandaVision.

Seriál The Falcon and The Winter Soldier hlásí v České republice hotovo, nicméně se neví, zda se budou ještě nějaké scény dotáčet zpět ve Státech. Aktuálně se rovněž pracuje na Lokim a o první klapku si stále říkají seriály She-Hulk, Ms. Marvel a potažmo i Moon Knight. V záloze je připraven čtvrtý Thor, který by se měl dostat na plac začátkem příštího roku.

Jak je vidět, na seriálech i filmech se pracuje nehledě na pandemickou situaci po celém světě. Z dlouhodobého hlediska nejspíše nebude problém se samotným natáčením, jakožto s distribucí jednotlivých seriálů a především filmů. Studio nyní hledá efektivní způsob, jak filmy dodat divákům, když kina jsou zavřená a obecně o ně upadá zájem (ať už z jakýchkoliv důvodů). Nicméně aktuálně ještě studio nenašlo možnost, jak na nové distribuci vydělat obdobný balík peněz jako v kinech.

Dokáže Sam Raimi natočit kvalitní film po nezdařeném Spider-Manovi 3?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /5

wombraider

Toto je jediný film z MCU na ktorý sa teším. Doctor Strange ma bavil ako v teamovkách, tak aj solo film. Sam Raimi priniesol doteraz najlepšiu a neprekonanú superhrdinskú trilógiu, veľmi rád si vychutnám strange-a v jeho podaní. Hot take: Spiderman 3 má od dokonalosti ďaleko, ale stále je to kvalitnejší film ako drvivá väčšina marveloviek, ktorá prišla po ňom. Raimiho filmy majú srdce, ktoré väčšina MCU filmov až na výnimky vôbec nemá.

#3 Zilwicky
5.11.2020 | 18:29:38
Ratemus

Vidíš a já s tebou vůbec nesouhlasím.. Každopádně se na DS 2, taky těším…

5.11.2020 | 18:35:44
Zilwicky

#1 wombraider: No zrovna trojka sa praveze na MCU podoba asi najviac – s rozdielom ze tam chceli toho j*bnut az moc naraz a dopadlo to strašne. Taká dvojka, tak to uz je niečo iné :) Najlepšia z trilógie.

5.11.2020 | 19:13:12
OriginalHunter

Na tento film sa teším asi viacej ako na Gog 3 a to už je čo povedať. Len ako tak rozmýšlam Strange má pred sebou ešte velkú cestu v MCU Thor zrejme tiež ale čo sa stane s Gog po treťom filme? Tuším že som čítal niekde že Gunn chce dokončiť triológiu a tým to pre neho končí. Neviete o tom niečo viac?

6.11.2020 | 1:33:04
Ratemus

Gog se mají rozdělit, někdo umřít ale rozhodně nekončí. Neříkám že trilogii převezme někdo jiný spíš budou pokračovat příběhy s postavami v jiných sérií z vesmíru, má přijít Nova který do mcu má přinést event Annihilation což je jeden z největších kosmických eventu a jeden z nejlepších marvelu, nejspíš v rámci série Cpt marvel, potom nejspíš něco kolem Galactuse a Silver Surfera a Thora který očividně bude ve vesmíru… Takže se o postavy nebojím. Podle mě skončí Drax.

6.11.2020 | 11:28:32
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

Spider-Man: Far From Home


Premiéra: 4.7.2019
Režie: Jon Watts
Scénář: Chris McKenna, Erik Sommers
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Tom Holland, Jacob Batalon, Zendaya, Jake Gyllenhaal, Marisa Tomei, Angourie Rice, Hemky Madera, Numan Acar, Samuel L. Jackson, Cobie Smulders, Martin Starr, Jon Favreau, Tony Revolori a další 

VAŠE HODNOCENÍ
PROFIL FILMU
OHODNOŤTE POSTAVY – Již brzy
RECENZE FILMU

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

Reklama

Postavy

Reklama

Galerie

Galerie