Avengers Phil Coulson bude účinkovat v seriálu S.H.I.E.L.D.!

Phil Coulson bude účinkovat v seriálu S.H.I.E.L.D.!

Phil Coulson bude účinkovat v seriálu S.H.I.E.L.D.!

V seriálu, který bychom měli vidět na obrazovkách americké stanice ABC v roce 2013, si roli Phila Coulsona z filmů Marvel Cinematic Universe zopakuje herec Clark Gregg.


1 0
31.10.2012

S touhle velmi zajímavou novinkou přišel Marvel na newyorském Comic-Conu, který se konal mezi 11. a 14. říjnem. Zatím se neví, jak chtějí tvůrci Phila oživit, zda se děj seriálu bude odehrávat před filmem The Avengers, nebo prostě jen bude součástí nového seriálu o této špionážní organizaci.

Prostřednictvím videa k návštěvníkům promluvily dvě nejdůležitější postavy Marvelu, které jsou zodpovědné za mimořádný úspěch Avengers, šéf Marvel Studious Kevin Feige a režisér Joss Whedon. Zde jsou jejich vyjádření o znovuzrození Phila Coulsona v seriálu S.H.I.E.L.D.:


Joss Whedon: „Všichni milujeme Phila Coulsona, o tom není pochyb. Je hlavní hvězdou SHIELDu a vždy jím byl.“

Kevin Feige: „Ještě předtím, než jsme natočili The Avengers, jsme přemýšleli, zda je pro něj nějaká šance účinkovat v Marvel Universe, například v takovém televizním seriálu, i přesto že zemře. A faktem je, že ho všichni milujeme“, řekl Feige a později dodal: „Nikdy by nemohl být seriál S.H.I.E.L.D. bez agenta Phila Coulsona!“

Touto horkou novinkou o připravovaném seriálu však nekončíme, právě naopak. Joss Whedon ještě před newyorským Comic-Conem zveřejnil nové postavy, které s určitostí uvidíme v pilotním dílu.

  • Agentka Melinda May – a.k.a The Cavalry. Oduševnělá, tichá a nebojácná expertka na zbraně. Měla by ji ztvárnit herečka Ming-Na Wen.
  • Agent Grant Ward – smrtící a přesný při palbě ze střelné zbraně a špatně vycházející s ostatními. Je nestálý, ale slušný člověk s morálkou a šarmem.
  • Agent Leo Fitz a agentka Jemma Simmons – a.k.a. Fitz-Simmons. Tráví spolu nejvíce času a vždy se otravují a hašteří. Každý z nich má svůj obor, ve kterém jsou mistři. Fitz je dobrý se zbraněmi a Simmonsová je zaměřena na vědu.
  • Skye – postava jako ze snu – je zábavná, chytrá, laskavá a věří, že svým důvtipem a šarmem vždy získá převahu.

Co říkáte na tyto novinky? Vyjádřit se můžete v komentářích pod článkem.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Aktuální film

Black Panther

Název: Black Panther
Premiéra: 15.2.2018
Režie: Ryan Coogler
Scénář: Joe Robert Cole
Hudba: Ludwig Göransson
Hrají: Chadwick Boseman, Michael B. Jordan, Lupita Nyong'o, Danai Gurira, Martin Freeman, Daniel Kaluuya, Angela Bassett, Forest Whitaker, Andy Serkis, Sterling K. Brown, Florence Kasumba, John Kan:, Letitia Wright, Winston Duke, Rodney Luis Aquino, Sydelle Noel, Stan Lee, David S. Lee a další
Stopáž: 134 minut 

VAŠE HODNOCENÍ
PROFIL FILMU
OHODNOŤTE POSTAVY
RECENZE FILMU

Reklama

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

Postavy

Galerie

Galerie