Jim Paxton

Jim Paxton

Policista a snoubenec Maggie Langové, bývalé manželky Ant-Mana.

Sezóny 2
2015 - 2018

Informace

Celé jméno: James Paxton
Barva očí: hnědá
Barva vlasů: hnědá
Představitel: Bobby Cannavale
Poprvé se objevil v:
Avengers Vol. 3 #62 (únor 2003)

Filmy

O Paxtonovi

Jim Paxton vychází z komiksové postavy Blakea Burdicka, kterého si Scottova ex-manželka vzala poté, co se s ním rozvedla. Místo toho, aby si našla někoho podobného Scottovi, který byl zlodějíčkem, vzala si policistu. Burdick měl proti superhrdinům jisté výhrady, čímž také začal nahlodávat mysl své ženě. Nakonec bylo na Langa podáno trestní oznámení, aby se nepřibližoval ke své dceři, čímž se jí snažili chránit. Jednou Scotta dokonce zatkl a zachránil Cassie, když se vloupal do Cross Technological Enterprises.

Marvel Cinematic Universe

Paxton je policistou ze San Francisca, který se zasnoubil s Maggie Langovou, bývalou ženou Scotta Langa. Paxton byl zásadně proti Scottově kriminální minulosti, což mu také vždycky dával najevo. Když Scotta propustili, vydal se na narozeninovou oslavu své dcery, kde mu dal Paxton jasně najevo, že není vítán. Scott se nakonec vloupal do sídla Hanka Pyma, za což byl zatčen. Paxton mu pak vylíčil, jak je zklamaný, ale nečekal, že se téhož dne podaří Langovi uniknout.

Pátrání po Langovi jej dovedlo až k Pymovi, se kterým mu však Scottovi přátelé nedovolili mluvit. Lang se mezitím utkal s Crossem, který unikl a unesl jeho dceru. Scott následně Crosse porazil, za což mu byla rodina vděčná a přijala jej. S rodinou měl Scott poté dobrý vztah a vycházel dobře i s Paxtonem. Na střídačku si přehazovali Cassie na hlídání a Scotta v jeho práci podporovali.

FOTO: Marvel Studios, Marvel Comics

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nejlepší postavy: Marvels

Reklama

Zajímavosti

Colman Domingo přiznal kontakt s Marvelem, ale o Kangovi neřekl ani slovo

Colman Domingo přiznal kontakt s Marvelem, ale o Kangovi neřekl ani slovo

Nejenže čekáme na nového Kanga, ale taktéž očekáváme odhalení jeho úlohy v širším MCU. Kang má projít určitou změnou a zřejmě se to neobejde bez osekání jeho příběhu. Alespoň takto se o tom v zákulisí hovoří. Budou mít tedy hvězdy stále o tuto roli zájem? Domingo se konečně vyjádřil.

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

ČTVRTÁ FÁZE

 

PÁTÁ FÁZE

Galerie

Galerie

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama