Kurt

Kurt

Hacker a spoluzakladatel X-Conu, bezpečnostní společnosti bývalých zločinců.

Sezóny 2
2015 - 2018

Informace

Celé jméno: Kurt
Barva očí: hnědá
Barva vlasů: černá
Představitel: David Dastmalchian
Poprvé se objevil v:
Ant-Man (2015)

Filmy

O Kurtovi

Kurt je ruský hacker, který se spřátelil s Luisem a Davem, načež začal spolupracovat s druhým Ant-Manem, Scottem Langem. Jako skupina napravených zločinců spolu založili společnost X-Con, která se zaměřila na zabezpečování domů. Jelikož pochází z Ruska, je velmi vysazený na magii a má strach z cikánek nebo Baby Jagy.

Marvel Cinematic Universe

S Kurtem se poprvé setkáváme po propuštění Scotta Langa, když zavítá do Luisova bytu. Zde mu jeho přítel představí své dva kamarády, kterým začne předhazovat Scottovy zkušenosti z loupeží. Když Scottovi nevyšla jeho práce, vrátil se ke krádežím a Kurt s ostatními mu v tom měli pomoci. Společně připravili plán na vyloupení domu Hanka Pyma, který byl úspěšný, ale všechny ve výsledku zklamal. V trezoru nebylo nic, co by vypadalo nijak cenně, ale nakonec vyšlo najevo, že Pym vše naplánoval, aby si Scotta vyzkoušel. Společně pak vyloupili Cross Technologies a zabránili tak v prodeji nového armádního vybavení.

O pár let později spolu přátelé založili X-Con, zabezpečovací službu, kde využili svých zločinných zkušeností z minulosti. Nečekali ale, že se jim do cesty postaví Ghost, která prochází zdmi a obchodník Sonny Burch, který toužil po Pymově laboratoři. Ze všeho se nakonec dostali a jejich společnost získala mnoho klientů.

FOTO: Marvel Studios, Marvel Comics

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nejlepší postavy: Marvels

Reklama

Zajímavosti

Colman Domingo přiznal kontakt s Marvelem, ale o Kangovi neřekl ani slovo

Colman Domingo přiznal kontakt s Marvelem, ale o Kangovi neřekl ani slovo

Nejenže čekáme na nového Kanga, ale taktéž očekáváme odhalení jeho úlohy v širším MCU. Kang má projít určitou změnou a zřejmě se to neobejde bez osekání jeho příběhu. Alespoň takto se o tom v zákulisí hovoří. Budou mít tedy hvězdy stále o tuto roli zájem? Domingo se konečně vyjádřil.

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

ČTVRTÁ FÁZE

 

PÁTÁ FÁZE

Galerie

Galerie

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama