Avengers Kurt

Kurt

Kurt

Hacker a spoluzakladatel X-Conu, bezpečnostní společnosti bývalých zločinců.

Sezóny 2
2015 - 2018

Informace

Celé jméno: Kurt
Barva očí: hnědá
Barva vlasů: černá
Představitel: David Dastmalchian
Poprvé se objevil v:
Ant-Man (2015)

Filmy

O Kurtovi

Kurt je ruský hacker, který se spřátelil s Luisem a Davem, načež začal spolupracovat s druhým Ant-Manem, Scottem Langem. Jako skupina napravených zločinců spolu založili společnost X-Con, která se zaměřila na zabezpečování domů. Jelikož pochází z Ruska, je velmi vysazený na magii a má strach z cikánek nebo Baby Jagy.


Marvel Cinematic Universe

S Kurtem se poprvé setkáváme po propuštění Scotta Langa, když zavítá do Luisova bytu. Zde mu jeho přítel představí své dva kamarády, kterým začne předhazovat Scottovy zkušenosti z loupeží. Když Scottovi nevyšla jeho práce, vrátil se ke krádežím a Kurt s ostatními mu v tom měli pomoci. Společně připravili plán na vyloupení domu Hanka Pyma, který byl úspěšný, ale všechny ve výsledku zklamal. V trezoru nebylo nic, co by vypadalo nijak cenně, ale nakonec vyšlo najevo, že Pym vše naplánoval, aby si Scotta vyzkoušel. Společně pak vyloupili Cross Technologies a zabránili tak v prodeji nového armádního vybavení.

O pár let později spolu přátelé založili X-Con, zabezpečovací službu, kde využili svých zločinných zkušeností z minulosti. Nečekali ale, že se jim do cesty postaví Ghost, která prochází zdmi a obchodník Sonny Burch, který toužil po Pymově laboratoři. Ze všeho se nakonec dostali a jejich společnost získala mnoho klientů.

FOTO: Marvel Studios, Marvel Comics

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Aktuální film

Spider-Man: Far From Home


Premiéra: 4.7.2019
Režie: Jon Watts
Scénář: Chris McKenna, Erik Sommers
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Tom Holland, Jacob Batalon, Zendaya, Jake Gyllenhaal, Marisa Tomei, Angourie Rice, Hemky Madera, Numan Acar, Samuel L. Jackson, Cobie Smulders, Martin Starr, Jon Favreau, Tony Revolori a další 

VAŠE HODNOCENÍ
PROFIL FILMU
OHODNOŤTE POSTAVY – Již brzy
RECENZE FILMU

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

Reklama

Postavy

Reklama

Galerie

Galerie