Avengers Lucian

Lucian

Lucian

Jeden z Kaeciliových následovníků, který mu měl pomoci přivést na Zemi Dormammu.

Sezóny 1
2016 - 2016

Informace

Celé jméno: Lucian Aster
Barva očí: hnědá
Barva vlasů: černá
Autoři postavy: Peter David, Kevin Maguire
Představitel: Scott Adkins
Poprvé se objevil v:
Incredible Hulk Annual #18 (červenec 1992)

Filmy

O Lucianovi

V komiksech se Lucian objevil jen ve čtyřech číslech a šlo o věrného spojence Shanzara, Sorcerer Supreme z jiné dimenze. Je autorem knihy Spelling Made Easy, jejíž čtení vás promění v démony. Lucian s Shanzarem společně vyvolali také Wild One, mocného démona, kterého však nedokázali kontrolovat a uvědomili si to, až když bylo pozdě. Aby mohl být Wild One zastaven, Lucian obětoval svůj život.


Marvel Cinematic Universe

Lucian byl vycvičen Mistry mystických umění v Kamar-Taj, kde se také stal členem Kaeciliových Zaelotů. Společně se snažili naučit se kouzla, která před nimi Prastará skrývala, takže zabili knihovníka a ukradli stránku ze zakázané knihy. Během rituálu se spojili s Dormammu, který jim dal moc, načež začali připravovat jeho příchod na Zemi. K tomu bylo potřeba zničit tři svatyně, které bránily v útoku magických sil z jiných světů.

Londýnskou svatyni zničili bez problémů, ale v té New Yorské přišel Lucian o život. Se Strangem bojoval v astrální dimenzi, zatímco se o Strangeovo tělo starala jeho známá z nemocnice. Když jej nabila pomocí defibrilátoru, získal Strange potřebnou sílu k zabití svého soka.

FOTO: Marvel Studios, Marvel Comics

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Aktuální film

Spider-Man: Far From Home


Premiéra: 4.7.2019
Režie: Jon Watts
Scénář: Chris McKenna, Erik Sommers
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Tom Holland, Jacob Batalon, Zendaya, Jake Gyllenhaal, Marisa Tomei, Angourie Rice, Hemky Madera, Numan Acar, Samuel L. Jackson, Cobie Smulders, Martin Starr, Jon Favreau, Tony Revolori a další 

VAŠE HODNOCENÍ
PROFIL FILMU
OHODNOŤTE POSTAVY – Již brzy
RECENZE FILMU

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

Reklama

Postavy

Reklama

Galerie

Galerie