Avengers Maggie Lang

Maggie Lang

Maggie Lang

Bývalá manželka Scotta Langa a matka jeho dcery Cassie.

Sezóny 2
2015 - 2018

Informace

Celé jméno: Margaret Lang
Barva očí: modrá
Barva vlasů: blond
Představitelka: Judy Greer
Poprvé se objevila v:
Avengers Vol 3. #62 (únor 2003)

Filmy

O Maggie

Maggie Langová vychází z komiksové postavy Peggy Rae, která byla ženatá se Scottem Langem a měla s ním dceru Cassie. Stejná je tu také zápletka s manželem policistou, kterému taktéž filmaři změnili jméno. Peggy si tedy vzala Burdicka poté, co Scotta zavřeli do vězení. Když zjistili, že se z něj stal Ant-Man, získali si soudní příkaz, aby se nemohl přibližovat ke Cassie, čímž jí chtěli chránit. Cassie v jednu chvíli zemřela a o nějaký čas byla samozřejmě přivedena zpět. Po tomto incidentu se s ní matka přestěhovala do Miami, kde s Cassie Scott bez jejího vědomí trávil více času.


Marvel Cinematic Universe

Když byla Maggie mladá, zamilovala se do zlodějíčka Scotta Langa, kterého si vzala za manžela. Scotta v jeho činnostech podporovala, dokud neotěhotněla. Scott musel přísahat, že se zločinných aktivit vzdá, ale když byl propuštěn z Vistacorp, nechal se chytit, když se jim pomstil. Scott byl následně zavřen do vězení a Maggie se s ním rozvedla. Následně se zasnoubila s policistou a spolu vychovávali Scottovu dceru Cassie. Scott byl nakonec propuštěn, ale rodina mu nedovolila trávit čas s jeho dcerou, dokud nezačne posílat peníze.

Scottovi jeho práce nevyšla a tak se ze zloděje přerodil až v superhrdinu a v nouzi nejvyšší zachránil Cassie před Yellowjacketem čímž si rodinu udobřil. Když byl následně Scott uvržen do domácího vězení, Maggie a Paxton mu pomáhali a nechávali jej hlídat Cassie.

FOTO: Marvel Studios, Marvel Comics

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Aktuální film

Spider-Man: Far From Home


Premiéra: 4.7.2019
Režie: Jon Watts
Scénář: Chris McKenna, Erik Sommers
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Tom Holland, Jacob Batalon, Zendaya, Jake Gyllenhaal, Marisa Tomei, Angourie Rice, Hemky Madera, Numan Acar, Samuel L. Jackson, Cobie Smulders, Martin Starr, Jon Favreau, Tony Revolori a další 

VAŠE HODNOCENÍ
PROFIL FILMU
OHODNOŤTE POSTAVY – Již brzy
RECENZE FILMU

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

Reklama

Postavy

Reklama

Galerie

Galerie