Maggie Lang

Maggie Lang

Bývalá manželka Scotta Langa a matka jeho dcery Cassie.

Sezóny 2
2015 - 2018

Informace

Celé jméno: Margaret Lang
Barva očí: modrá
Barva vlasů: blond
Představitelka: Judy Greer
Poprvé se objevila v:
Avengers Vol 3. #62 (únor 2003)

Filmy

O Maggie

Maggie Langová vychází z komiksové postavy Peggy Rae, která byla ženatá se Scottem Langem a měla s ním dceru Cassie. Stejná je tu také zápletka s manželem policistou, kterému taktéž filmaři změnili jméno. Peggy si tedy vzala Burdicka poté, co Scotta zavřeli do vězení. Když zjistili, že se z něj stal Ant-Man, získali si soudní příkaz, aby se nemohl přibližovat ke Cassie, čímž jí chtěli chránit. Cassie v jednu chvíli zemřela a o nějaký čas byla samozřejmě přivedena zpět. Po tomto incidentu se s ní matka přestěhovala do Miami, kde s Cassie Scott bez jejího vědomí trávil více času.


Marvel Cinematic Universe

Když byla Maggie mladá, zamilovala se do zlodějíčka Scotta Langa, kterého si vzala za manžela. Scotta v jeho činnostech podporovala, dokud neotěhotněla. Scott musel přísahat, že se zločinných aktivit vzdá, ale když byl propuštěn z Vistacorp, nechal se chytit, když se jim pomstil. Scott byl následně zavřen do vězení a Maggie se s ním rozvedla. Následně se zasnoubila s policistou a spolu vychovávali Scottovu dceru Cassie. Scott byl nakonec propuštěn, ale rodina mu nedovolila trávit čas s jeho dcerou, dokud nezačne posílat peníze.

Scottovi jeho práce nevyšla a tak se ze zloděje přerodil až v superhrdinu a v nouzi nejvyšší zachránil Cassie před Yellowjacketem čímž si rodinu udobřil. Když byl následně Scott uvržen do domácího vězení, Maggie a Paxton mu pomáhali a nechávali jej hlídat Cassie.

FOTO: Marvel Studios, Marvel Comics

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nejlepší postavy: Ant-Man

Reklama

Předchozí film

Black Panther: Wakanda Forever


Premiéra: 10.11.2022
Režie: Ryan Coogler
Hudba: Ludwig Göransson
Hrají: Letitia Wright, Lupita Nyong'o, Winston Duke, Angela Bassett, Danai Gurira, Martin Freeman, Tenoch Huerta Mejía, Michaela Coel, Florence Kasumba, Dominique Thorne, Curtis Bannister, Daniel Kaluuya, Isaach De Bankolé, Mabel Cadena, Hari Nef, Rebecca Quin, Gigi Bermingham, Grace Junot, Kamaru Usman a dalšíí 

VAŠE HODNOCENÍ
PROFIL FILMU
OHODNOŤTE POSTAVY
RECENZE FILMU

Důležité články k filmu:

Tenoch Huerta neuměl před rolí Namora plavat
Rihanna nazpívala singl k filmu
První ohlasy na film Wakanda Forever
Jaký časový skok nás čeká ve filmu?
Jak dlouhý bude film?

Zajímavosti

Chris Hemsworth naznačuje, že jeho další výprava s Thorem může být poslední

Chris Hemsworth naznačuje, že jeho další výprava s Thorem může být poslední

Ne každý herec chce zůstat v jedné roli do konce života. Zvlášť ten, co nemá o nabídky nouze. Chris Hemsowrth patří k áčkovým hvězdám Hollywoodu. A i když ho role Thora nesmírně baví, nyní sám přiznává, že jeho další výprava může být ta poslední. Proč tak najednou?

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

ČTVRTÁ FÁZE

 

PÁTÁ FÁZE

Galerie

Galerie

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama