Avengers Moloka Dar

Moloka Dar

Moloka Dar

Vězeň z Kylnu, který se pokoušel zabít Gamoru.

Sezóny 1
2014 - 2014

Informace

Celé jméno: Moloka Dar
Barva očí: rudá
Barva vlasů: černá
Autoři postavy: Keith Giffen, Ron Lim
Představitel: Alexis Rodney
Poprvé se objevil v:
Thanos #8 (červen 2004)

Filmy

O Moloka Darovi

Moloka Dar vystupuje v komiksech jako Thanosův informátor z Kylnu, který tam byl zavřen za nám neznámý zločin. Byl zde ve frakci, která oponovala zastáncům Makera a později byl svědkem toho, jak Thanos zavraždil několik vězňů jen proto, že byli moc otravní. Moloka Dar Thanosovi vysvětlil, že vězni mají v krvi implantovanou nanotechnologii, které je neustále hlídá. Následně jej odvedl ke Clericovi. Později se vyptával Star-Lorda a Gladiatora, jak chtějí zahrnout Thanose do svého plánu v poražení Makera. Je velmi pravděpodobné, že zemřel při destrukci Kylnu.


Marvel Cinematic Universe

Stejně jako v komiksech, je i ve filmu Moloka Dar vězněn Novou na Kylnu. Byl přítomen u toho, když přiváděli Gamoru do vězení a ještě toho dne naplánoval svou pomstu, jelikož Ronan zabil jeho přátele a rodinu. Gamoru unesli uprostřed noci a dovedli ji do sprch, kde by se poté lépe uklízelo. V provedení vraždy mu zabránil Drax, který se chtěl Ronanovi pomstít sám. Moloka Dar mu proto nabídl svůj oblíbený nůž, ale Draxe zase přerušil Star-Lord, který jej přesvědčil, že je Gamora cenným spojencem. Drax souhlasil a Molokův nůž si nechal, čímž jej rozesmutněl. Poté co uprchli z Kylnu, dorazil do vězení Ronan, který nechal zavraždit všechny vězně.

FOTO: Marvel Studios, Marvel Comics

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Aktuální film

Spider-Man: Far From Home


Premiéra: 4.7.2019
Režie: Jon Watts
Scénář: Chris McKenna, Erik Sommers
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Tom Holland, Jacob Batalon, Zendaya, Jake Gyllenhaal, Marisa Tomei, Angourie Rice, Hemky Madera, Numan Acar, Samuel L. Jackson, Cobie Smulders, Martin Starr, Jon Favreau, Tony Revolori a další 

VAŠE HODNOCENÍ
PROFIL FILMU
OHODNOŤTE POSTAVY – Již brzy
RECENZE FILMU

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

Reklama

Postavy

Reklama

Galerie

Galerie