Avengers Stern

Stern

Stern

Pensylvánský senátor, který se snažil ponížit Tonyho Starka a jeho zakázky převést ke konkurenci.

Sezóny 2
2010 - 2014

Informace

Skutečné jméno: Stern
Výška: 179 cm
Váha: 75 kg
Barva očí: hnědá
Barva vlasů: světlá
Představitel: Garry Shandling
Poprvé se objevil v:
Iron Man 2 (2010)

Filmy

Iron Man 2 (2010)
Captain America: Návrat prvního Avengera (2014)


O Sternovi

Stern je senátor z Pensylvánie, který se snažil přesvědčit americký lid, že Tony Stark je pro ně hrozbou a měl by se vzdát svého brnění. Jeho dalším cílem bylo předání vládních zakázek Justinu Hammerovi, což se bohužel nezdařilo. Nakonec vyšlo najevo, že je členem Hydry a Stern byl zajat FBI.

Od režiséra filmu Jona Favreaua jsme se dozvěděli, že postava byla pojmenována podle Howarda Sterna, který je v Americe velkou rádiovou a televizní osobností. Zajímavostí je, že je Howard velkým fanouškem Garryho Shandlinga, který si ve filmu senátora zahrál.

Marvel Cinematic Universe

Přibližně půl roku poté, co se Stark přiznal k identitě Iron Mana, jej Stern povolal do Washingtonu, kde probíhalo sezení o předání jeho technologií americké vládě. Stark na místě tvrdil, že vláda by zbroj využila k vojenským účelům. Také zmínil, že ostatní výrobci jsou mnoho let pozadu a senátu ukázal videa z testování. Na jednom z videí testoval oblek i Justin Hammer, čímž přišel o svojí zakázku pro armádu.

Poté co se v Monaku objevil Vanko, vypovídal Stern v televizi o tom, jak se Stark mýlil. Později byl na golfovém turnaji spolu s Justinem Hammerem. Justin jej však musel opustit, jelikož zjistil, že Vanko nepracuje podle jejich dohody. Když byla záležitost s Vankem vyřešena, Nick Fury zajistil, aby Stern předal Starkovi a Rhodesovi medaili za statečnost.

V roce 2014 se nakonec zjistilo, že Stern byl členem Hydry. Jednoho dne měl jednání se svým kolegou, Jasperem Sitwellem, který zastával vysokou pozici v S.H.I.E.L.D.u. Probírali spolu vztah s dvaatřicetiletou reportérkou a o něco později byl zajat FBI, jelikož veškeré složky Hydry unikly na veřejnost.

FOTO: Marvel Studios, Marvel Comics

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Aktuální film

Spider-Man: Far From Home


Premiéra: 4.7.2019
Režie: Jon Watts
Scénář: Chris McKenna, Erik Sommers
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Tom Holland, Jacob Batalon, Zendaya, Jake Gyllenhaal, Marisa Tomei, Angourie Rice, Hemky Madera, Numan Acar, Samuel L. Jackson, Cobie Smulders, Martin Starr, Jon Favreau, Tony Revolori a další 

VAŠE HODNOCENÍ
PROFIL FILMU
OHODNOŤTE POSTAVY – Již brzy
RECENZE FILMU

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

Reklama

Postavy

Reklama

Galerie

Galerie