Stern

Stern

Pensylvánský senátor, který se snažil ponížit Tonyho Starka a jeho zakázky převést ke konkurenci.

Sezóny 2
2010 - 2014

Informace

Skutečné jméno: Stern
Výška: 179 cm
Váha: 75 kg
Barva očí: hnědá
Barva vlasů: světlá
Představitel: Garry Shandling
Poprvé se objevil v:
Iron Man 2 (2010)

Filmy

Iron Man 2 (2010)
Captain America: Návrat prvního Avengera (2014)

O Sternovi

Stern je senátor z Pensylvánie, který se snažil přesvědčit americký lid, že Tony Stark je pro ně hrozbou a měl by se vzdát svého brnění. Jeho dalším cílem bylo předání vládních zakázek Justinu Hammerovi, což se bohužel nezdařilo. Nakonec vyšlo najevo, že je členem Hydry a Stern byl zajat FBI.

Od režiséra filmu Jona Favreaua jsme se dozvěděli, že postava byla pojmenována podle Howarda Sterna, který je v Americe velkou rádiovou a televizní osobností. Zajímavostí je, že je Howard velkým fanouškem Garryho Shandlinga, který si ve filmu senátora zahrál.

Marvel Cinematic Universe

Přibližně půl roku poté, co se Stark přiznal k identitě Iron Mana, jej Stern povolal do Washingtonu, kde probíhalo sezení o předání jeho technologií americké vládě. Stark na místě tvrdil, že vláda by zbroj využila k vojenským účelům. Také zmínil, že ostatní výrobci jsou mnoho let pozadu a senátu ukázal videa z testování. Na jednom z videí testoval oblek i Justin Hammer, čímž přišel o svojí zakázku pro armádu.

Poté co se v Monaku objevil Vanko, vypovídal Stern v televizi o tom, jak se Stark mýlil. Později byl na golfovém turnaji spolu s Justinem Hammerem. Justin jej však musel opustit, jelikož zjistil, že Vanko nepracuje podle jejich dohody. Když byla záležitost s Vankem vyřešena, Nick Fury zajistil, aby Stern předal Starkovi a Rhodesovi medaili za statečnost.

V roce 2014 se nakonec zjistilo, že Stern byl členem Hydry. Jednoho dne měl jednání se svým kolegou, Jasperem Sitwellem, který zastával vysokou pozici v S.H.I.E.L.D.u. Probírali spolu vztah s dvaatřicetiletou reportérkou a o něco později byl zajat FBI, jelikož veškeré složky Hydry unikly na veřejnost.

FOTO: Marvel Studios, Marvel Comics

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nejlepší postavy: Marvels

Reklama

Zajímavosti

Colman Domingo přiznal kontakt s Marvelem, ale o Kangovi neřekl ani slovo

Colman Domingo přiznal kontakt s Marvelem, ale o Kangovi neřekl ani slovo

Nejenže čekáme na nového Kanga, ale taktéž očekáváme odhalení jeho úlohy v širším MCU. Kang má projít určitou změnou a zřejmě se to neobejde bez osekání jeho příběhu. Alespoň takto se o tom v zákulisí hovoří. Budou mít tedy hvězdy stále o tuto roli zájem? Domingo se konečně vyjádřil.

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

ČTVRTÁ FÁZE

 

PÁTÁ FÁZE

Galerie

Galerie

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama