The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)
92/100 - 1 138×

The Big Bang Theory(Teorie velkého třesku)

Spolubydlící Sheldon a Leonard a jejich kolegové a dobří přátelé Raj a Howard jsou geeci – někdo by řekl až nerdi. Všichni jsou inteligentní věděčtí pracovníci a milovníci (převážně sci-fi) filmů, her a komiksů a jejich pokusy o sblížení se nebo alespoň o komunikaci se ženami bývají žalostně neúspěšné… a vtipné. Jaká bude reakce, když se přimíchá nová krásná sousedka, herečka/servír­ka Penny?

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
12 sezón | CBS | 22 minut
žánr
Komedie
hrají
Jim Parsons (Sheldon Cooper), Johnny Galecki (Leonard Hofstadter), Kaley Cuoco (Penny), Simon Helberg (Howard Wolowitz), Kunal Nayyar (Rajesh Koothrappali), Melissa Rauch (Bernadette Rostenkowska), Mayim Bialik (Amy Farrah Fowlerová), Kevin Sussman (Stuart Bloom), Carol Ann Susi (Paní Wolowitzová), John Ross Bowie (Barry Kripke), Laura Spencer (Emily Sweeneyová), Sara Gilbert (Leslie Winkleová), Wil Wheaton (Wil Wheaton), Brian George (V. M. Koothrappali), Laurie Metcalf (Mary Cooperová)

Penny

Penny

Krásná sousedka Sheldona a Leonarda pracující jako servírka, která se chce stát herečkou.

Sezóny 12
2007 - 2019

Penny je docela obyčejná holka z Nebrasky, která vyrůstala na farmě a měla velký sen stát se herečkou. Začala pracovat jako servírka v Tvarohovém ráji, aby se uživila a mohla si platit kurzy herectví. Během honby za slávou navštěvovala nejrůznější castingy a střihla si několik malých rolí v reklamách a v divadle.

Po několika letech se Penny rozhodla, že už nebude pracovat jako servírka a tuto práci opustila, aby se mohla plně věnovat herectví. Protože však jako herečka neprorazila, přijala nabídku Bernadette a začala pracovat ve stejné farmaceutické firmě jako ona.

Penny měla taktéž mnoho nápadníků a dokonce byla s jedním, který se jmenuje Zack, i nevědomky nějakou dobu v manželském svazku. Nakonec toto manželství však bylo anulováno. Kromě toho jsme se nikdy nedozvěděli její rodné příjmení a víme, že má několik tetování, která však nejsou viditelná.

Již od první chvíle, co se nastěhovala do svého bytu 4B se do ní zamiloval její soused Leonard, se kterým později začala taktéž chodit a jehož si nakonec vzala. Teď s ním bydlí v bytě 4A a v jejím bývalém bytě bydlí zase SheldonAmy, která považuje Penny za svoji nejlepší kamarádku.

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RedRose

Teorie o příjmení Teller je hezká, ale pokud se její otec jmenuje Bob Wyatt, tak…?!

S Penny je to jako na houpačce… občas skvělá, občas méně…

Krátké vlasy?! Pokud někdo tvrdil, že jí krátké vlasy sluší, nechápu to!! Měla v té sérii hlavu jako malý meloun!!! Hrozné!

22.7.2022 | 12:59:19
AbrahamCZ

Penny za svobodna Teller (-ová) poté Johnson (-ová) po svatbě v LA se Zacem a nakonec Hofstadter (-ová)

Super postava :)

26.5.2022 | 0:58:01
Jiri007

tak Penny je moje nejoblibenější ženska postava, libi se mi jak o nečem nema paru a přesto o tom mluvi nebo děla že vi o čem je řec, a i jeji napady jsou někdy takove vtipne a nerealne, a když mluvi se Sheldonem tak spolu jsou super dvojka.

redaktor
24.12.2019 | 13:17:26
S.T.A.L.K.E.R.

Sice mě občas iritovalo, jaká to bývala coura, ale je to prostě kočka. Přeji jí a Leonardovi skvělý rodinný život.

23.11.2019 | 16:49:53
KaraSnowAllen

Dlouhou dobu nejlepší, ale nějak to s ní jde dolů.

Spiker – De fakto ano, je Penny Hofstadter. :D

24.6.2019 | 23:28:47
Spiker

Oni neodhalili to příjmení?

9.6.2019 | 13:07:13
Apurimac

Její postava je jediné negativum Teorie, představitelka su­per

27.3.2019 | 18:06:16
Petronella

Penny je díl od dílu horší. Zbytečné zlá. Už né ani tak vtipná. Prostě zlá.

30.1.2019 | 12:55:58
Spiders 01

Kočka

21.1.2019 | 9:09:30
jelda007

Dřív 100 %, po vývoji od půlky seriálu jako postava už nestojí za moc. Přesto dávám 80 %.

21.1.2019 | 2:35:29
1

Konec The Big Bang Theory

Seriál The Big Bang Theory je u konce. Strávil s námi krásných dvanáct let, díky nimž jsme se bavili příběhy nevšední party. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Nepřehlédněte

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Seriál The Big Bang Theory je u konce a Steve Holland prozradil, jak výkonní producenti plánovali finále seriálu, proč se v něm odehrálo to, co se v něm odehrálo, a jak jsou se zakončením spokojení.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Partneři

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama