Jason Crawford

Jason Crawford

Nový superintendent chicagské policie.

Sezóny 1
2019 - 2020

Superintendent Jason Crawford je novým superintendentem chicagské policie po vraždě Briana Keltona. Je představen v díle Assets, kde s ním Voight udělá dohodu mimo záznam, že bude Darius Walker zapsán jako důvěrný informátor za výměnu zamítnutí žalob proti Adamu Ruzekovi. Bylo odhaleno, že se orientuje v chytrých technologiích, když v díle False Positive dal rozvědce beta verzi softwaru na rozpoznávání obličejů, aby našli vraha dvou dětí, kteří se připletli do střelby nepovedeného drogového obchodu. Software ale udělá chybu, když identifikuje špatného podezřelého a ten je zabit ve vězení. Voight a Crawford tak musí zakrýt jejich chybu, že se jednalo o špatného podezřelého a postarat se o pravého vraha. Znovu se vrátil v díle The Devil You Know, když za ním Voight přišel s novinkou, že tři vysoce cenění policisté jsou za nespočtem ilegálním drogových obchodů. Ti jsou nakonec popraveni lidmi Daria Walkera, kterému hrozilo, že se vyzradí jeho status tajného informátora. Crawford a Voight pak narafičí místo činu, aby to vypadalo, že strážníci zemřeli jako hrdinové a ne jako zkorumpovaní poldové.

(Foto: NBC)

Objevil se v dílech:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nové postavy

V průběhu 10.-12. řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

 

Reklama

Chicago svět

Nezapomeňte...

V průběhu jedenácté řady z rozvědky odejde Hailey Uptonová

V průběhu jedenácté řady z rozvědky odejde Hailey Uptonová

Na počátku října scenáristé znovu uchopili svá pera a pustili se do psaní scénářů k jedenácté řadě. A už tu máme první novinku. Někdy v průběhu nové řady se s námi rozloučí detektivka Hailey Uptonová.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama