Chicago P.D. (Policie Chicago) Jason Crawford

Jason Crawford

Jason Crawford

Nový superintendent chicagské policie

Sezóny 1
2019 - 2020

Superintendent Jason Crawford je novým superintendentem chicagské policie po vraždě Briana Keltona. Je představen v díle Assets, kde s ním Voight udělá dohodu mimo záznam, že bude Darius Walker zapsán jako důvěrný informátor za výměnu zamítnutí žalob proti Adamu Ruzekovi. Bylo odhaleno, že se orientuje v chytrých technologiích, když v díle False Positive dal rozvědce beta verzi softwaru na rozpoznávání obličejů, aby našli vraha dvou dětí, kteří se připletli do střelby nepovedeného drogového obchodu. Software ale udělá chybu, když identifikuje špatného podezřelého a ten je zabit ve vězení. Voight a Crawford tak musí zakrýt jejich chybu, že se jednalo o špatného podezřelého a postarat se o pravého vraha. Znovu se vrátil v díle The Devil You Know, když za ním Voight přišel s novinkou, že tři vysoce cenění policisté jsou za nespočtem ilegálním drogových obchodů. Ti jsou nakonec popraveni lidmi Daria Walkera, kterému hrozilo, že se vyzradí jeho status tajného informátora. Crawford a Voight pak narafičí místo činu, aby to vypadalo, že strážníci zemřeli jako hrdinové a ne jako zkorumpovaní poldové.

(Foto: NBC)


Objevil se v dílech:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S08E11: Signs of Violence

K seriálu jsou rychle tvořeny slovenské titulky, jež mají na starost překladatelé drako83 a eXtrem147 pro web Titulky.com .

Český překlad mají na starost překladatelky ze serialzone.cz. Aktuálně titulky překládá MissLiz, které za vynakládané úsilí děkujeme.

Prvních sedm řad bylo vysíláno na Nově Action s českým dabingem.

Nové postavy

V průběhu osmé řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

Reklama

Chicago svět

Víte, že...

V osmé řadě se dočkáme otázky policejní brutality a rasismu

V osmé řadě se dočkáme otázky policejní brutality a rasismu

V rozhovoru herec Jason Beghe uvedl, že se seriál bude po událostech smrti George Floyda více věnovat policejní brutalitě a rasismu. Je zvědavý, jak se k problémům postaví jeho postava Hanka Voighta, který je vůči zločincům násilnický.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás