Grey's Anatomy (Chirurgové) S16E14: A Diagnosis

S16E14: A Diagnosis

S16E14: A Diagnosis

DeLuca je zcela posedlý svou pacientkou Suzanne, jejíž diagnózu se stále nedaří určit. Po několika dnech bez spánku začíná být jeho chování alarmující, což znepokojuje Meredith i jeho sestru Carinu. Jackson, Owen a Jo se zatím starají o pár, který byl v lese napaden medvědem.

cz sk
20.2.2020
5 990 000
43 minut

Scénář: Julie Wong
Režie: Gregory T. Evans

Foto: ABC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Laisobel

Tohle byl hodně silnej díl… Upřímně jsem si poplakala… Docela mě zajímá, jestli vytáhli historii DeLucova otce jen proto, aby ho odstranili z cesty pro McWidowa, ale doufám, že ne. Jestli chtěli rozchod, jde to i jinak… ale možný je všechno.

redaktor
21.2.2020 | 21:23:35
Simpsinka

Vztah MerLuca mě nebavil od začátku a to co dneska DeLuca předvedl bylo hoodně přes čáru. Stará Mer by mu ukousla hlavu. Na druhou stranu, pokud to mezi nimi chějí ukončit a nahradit ho McWidowem, nemuseli by to dělat tak, aby z toho DeLuca vylezl jako totání nemocnej idiot.. Každopádně bych teď očekávala nějakou reakci Mer, kdy ukáže, kdo je tu Medúza..

21.2.2020 | 20:59:13
Remi91

Poslední dvě epizody jsem docela prozíval, tady konečně přišlo zlepšení a epizoda mě bavila. Nelíbí se mi, jak to chtějí vyřešit mezi Mer a DeLucou. Andrew by se v minulosti k Meredith nechoval tak, jak v této epizodě. Prostě se ho scénáristi chtějí zbavit a nahradit McWidowákem. A Maggie je opravdu nejotravnější postavou seriálu. Měl bych pro ní dokonalý odchod. Je zažalovaná za smrt sestřenky, je odsouzená a poslaná do vazby. Každým dnem se více a více propadá do deprese a nakonec se rozhodne se vším skoncovat. Konec a šmitec. Krásné, temné ukončení. Opravdu bych chtěl, aby odešla.

webmaster
21.2.2020 | 19:39:54
KevSpa

Ta Maggie už mě irituje tak moc, že se to nedá ani slovy popsat.

webmaster, korektor
21.2.2020 | 15:54:57

Stav překladu

Epizoda S16E20: Sing It Again

cz100%
DOKONČENO

Překlad:
@KevSpa, @Lucifrid, @iqtiqe, @Laisobel
Odborný poradce: Cathleen

Sedí na verze: iNSiDiOUS, ION10, AMZN

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte Grey's Anatomy

PODPOŘTE PŘEKLADATELE

Chcete-li podpořit překladatele Grey's Anatomy a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Station 19

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Kam dál?

Narozeniny herců

Hlídejte si nás