Grey's Anatomy (Chirurgové) Patrick Dempsey v třetí Bridget Jonesové

Patrick Dempsey v třetí Bridget Jonesové

Patrick Dempsey v třetí Bridget Jonesové

Patrick Dempsey je podle serveru Deadline v poslední fázi vyjednávání ohledně role v novém dobrodružství Bridget Jonesové, zatím pracovně nazvaného Bridget Jones’s Baby.


4 0
11.9.2015

V hlavní roli se samozřejmě vrátí Renee Zellweger a Colin Firth si zopakuje roli Marka Darcyho. Hugh Grant se jako Daniel Cleaver nevrátí, ale právě Patrick Dempsey by si mohl zahrát roli podobného charakteru. Vrací se ale režisérka prvního dílu Sharon Maguire a pokračování této komediální série by mělo být inspirováno novinovými sloupky Helen Fieldingové, ne její další knihou Mad About The Boy, ve které má Bridget děti a Mark zemřel. Fieldingová spolu se scenáristou Davidem Nichollsem pracuje na scénáři a natáčet by se mělo začít v Anglii pravděpodobně v říjnu. Patrick by se na velké plátno vrátil po několika letech, jeho posledním filmem byli třetí Transformeři a předtím si zahrál v romantické komedii Jak ukrást nevěstu kde se na place sešel se svým hereckým kolegou z Grey's Anatomy Kevinem McKiddem.

Diskuze /5

SaDiablo

Pro mě je lepší zpráva, že to nebude inspirované třetí knihou. :D Ale dobré, jsem zvědavá, jak se popasuje s rolí „něco-na-způsob-záporáka“.

#2 KevSpa
12.9.2015 | 1:07:26
KevSpa

#1 SaDiablo: Tak v Transformers záporáka hrál. :D

#3 Lucifrid #4 SaDiablo
webmaster
12.9.2015 | 1:31:05
Lucifrid

#2 KevSpa: Jo a byl tam super :)

webmaster
12.9.2015 | 9:44:58
SaDiablo

#2 KevSpa: Jo, ale já to neviděla. :D

#5 KevSpa
12.9.2015 | 16:34:34
KevSpa

#4 SaDiablo: Tak teď jsem ti vyspoilovala zásadní zvrat, že se tam z něj stane záporák. :D

webmaster
12.9.2015 | 18:15:42
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Grey's Anatomy a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Čtrnáctá série

Matthewa Morrisona uvidíme i ve čtrnácté sérii

Matthewa Morrisona uvidíme i ve čtrnácté sérii

V roli manžela Jo se vrátí Matthew Morrison. Podle předpokladů naopak odchází Marika Dominczyk, která ztvárnila Elizu Minnickovou. A nakonec tu máme i jeden velký návrat na pozici showrunnera.

Nejoblíbenější postavy

Nepřehlédněte

Co si o odchodu Stephanie myslí její představitelka?

Co si o odchodu Stephanie myslí její představitelka?

Jerrika Hinton se na podzim přesune do nového seriálu Alana Balla. Jaké bylo její rozloučení s postavou Stephanie? To se dozvíte v rozhovoru pro TVLine.

Kam dál?

Narozeniny herců

Hlídejte si nás