Quantico Titulky k epizodě KUMONK

Titulky k epizodě KUMONK

Titulky k epizodě KUMONK

České titulky k osmnáctému dílu druhé řady jsou hotové. Přeložily je pro vás @Zuzi.K, @LuAn a @suelin. O korekce se postaraly @Lucifrid a @KevSpa. Přejeme příjemnou zábavu a po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

9 0
20.4.2017

Diskuze /4

wesid

Díky za rychlou a kvalitní práci! ;)

20.4.2017 | 10:20:02
XshaGhas

You're hunting for a cabal hell-bent on bringing the world to its knees vs. Honíte kliku, která chce svět dostat na kolena Ale no tak, myslím, že tohle by sneslo jemnou korekci :D

https://en.wikipedia.org/wiki/Cabal

#3 KevSpa
23.4.2017 | 12:54:22
KevSpa

#2 XshaGhas: Upraveno. Milovníci archaických výrazů holt musí ustoupit mládeži, která některé výrazy nezná.

#4 XshaGhas
webmaster
23.4.2017 | 23:06:55
XshaGhas

#3 KevSpa: Přiznám se, že archaické výrazy rád mám, byť tedy tento mi nic neříká. Ale jelikož sleduji i Blacklist, tak mi prostě CABAL způsobil toto pohnutí mysli :D Každopádně titulky oceňuji i když je nepotřebuji.

25.4.2017 | 21:47:49
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Quantica a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Druhá série

Druhá série z pohledu tvůrce Joshe Safrana

Druhá série z pohledu tvůrce Joshe Safrana

Tvůrce Quantica Joshua Safran se v rozhovoru pro Hollywood Reporter ohlíží za druhou sérií a hovoří o tom, co by zpětně udělal jinak, jaký byl alternativní závěr, proč odchází ze seriálu a jakým směrem doufá, že se bude Quantico ubírat.

Nejlepší epizody

Třetí série

Yasmine Al Massri a Pearl Thusi už v Quanticu neuvidíme

Yasmine Al Massri a Pearl Thusi už v Quanticu neuvidíme

Třetí série se bude muset obejít hned bez dvou hereček, konkrétně Yasmine Al Massri, která ztvárňovala dvojčata Nímu a Rainu, a Pearl Thusi, jež se k hereckému ansámblu připojila ve druhé řadě.

Nejoblíbenější postavy

Rozhovor

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Představitelka Alex Parrishové se v rozhovoru pro Glamour rozpovídala o svém novém filmu Baywatch, který tento týden vstoupil do amerických kin, o studiu v Americe a proč nechce být označována za „exotickou“.

Nepřehlédněte

Russell Tovey: Coming out byl pro mou kariéru přínosem

Russell Tovey: Coming out byl pro mou kariéru přínosem

Herec Russell Tovey se rodičům se svou homosexuální orientací svěřil v 18 letech. V rozhovoru pro Entertainment Tonight mluví o tom, jaké je to hrát role gayů, v čem se liší natáčení Quantica od jiných seriálů, ve kterých hrál, a o svých nejnovějších projektech.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás