Quantico Titulky k závěrečné epizodě Who Are You?

Titulky k závěrečné epizodě Who Are You?

Titulky k závěrečné epizodě Who Are You?

České titulky k poslednímu třináctému dílu třetí řady jsou hotové. Přeložily je pro vás @KevSpa a @Lucifrid. Užijte si finále Quantica a po zhlédnutí nezapomeňte ohodnotit epizoducelý seriál.

12 0
6.8.2018

Diskuze /1

Ondra01

Má to vůbec cenu se na tuhle 3. sérii dívat? Pustil jsem si jen první 4 díly a to jen proto, že jely hned po sobě, já v půlce druhého usnul a probudil se u konce čtvrtého. Má to nějakou pointu nebo šílený zvrat, na který bych se měl těšit, nebo je zbytek dílů jen nudná epizodická kriminálka, která nemá ani část příběhové kvality 1. a 2. série?

30.8.2018 | 20:05:18
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S03E13: Who Are You?

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Provaz, @Lucifrid, @KevSpa

Nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Ohodnoťte seriál Quantico

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Quantica a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Třetí série

Quantico třetí řadou končí

Quantico třetí řadou končí

Už zhruba rok se očekávalo, že zkrácená třetí série akčního Quantica bude zároveň jeho poslední. To nyní stanice ABC potvrdila. Po skončení právě běžící třetí řady se tedy s Alex a jejími kolegy definitivně rozloučíme.

Nejlepší epizody

Reklama

Rozhovor

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Představitelka Alex Parrishové se v rozhovoru pro Glamour rozpovídala o svém novém filmu Baywatch, který tento týden vstoupil do amerických kin, o studiu v Americe a proč nechce být označována za „exotickou“.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás