Quantico Clay Haas

Clay Haas

Clay Haas

Politický stratég a velitel tajné jednotky.

Sezóny 1
2017 - 2017

Clayton „Clay“ Haas Jr. je věhlasný politický stratég. Jako syn prezidentky Haasové byl povolán, aby vedl tajnou jednotku, kterou dva týdny po summitu G20 založil ředitel CIA Matthew Keyes a prezidentka Haasová. Než se stal stratégem, pracoval Clay jako autor projevů současného starosty Los Angeles Erica Garcettiho. Ukázalo se, že býval agentem FBI, nicméně jeho odchod z organizace není známý.

Clay je starší bratr Caleba Haase. Mají ještě sestru Cassandru, ale o té v seriálu zatím pouze padla zmínka. Na rozdíl od Caleba je Clay velmi poctivý a neexistuje, aby jednal bez pravidel. Nicméně tento jeho přístup bude působením v jednotce měnit, když ho jeho kolegové naučí, že aby člověk někdy dosáhl dobra, musí na to jít nejdřív po zlém.


Mezi Clayem a Shelby to dlouho jiskřilo, a ačkoliv k sobě oba něco cítili, nakonec se rozhodli, že zůstanou kamarádi a Clay si tajně vzal svou snoubenku Maxine.

Hunter Parrish jako Clay Haas v seriálu Quantico. Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Golradir

Strašně mi připomíná mého bývalého spolužáka z vejšky :D

2.11.2017 | 22:11:53

Stav překladu

Epizoda S03E13: Who Are You?

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Provaz, @Lucifrid, @KevSpa

Nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Ohodnoťte seriál Quantico

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Quantica a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Třetí série

Quantico třetí řadou končí

Quantico třetí řadou končí

Už zhruba rok se očekávalo, že zkrácená třetí série akčního Quantica bude zároveň jeho poslední. To nyní stanice ABC potvrdila. Po skončení právě běžící třetí řady se tedy s Alex a jejími kolegy definitivně rozloučíme.

Nejlepší epizody

Reklama

Rozhovor

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Představitelka Alex Parrishové se v rozhovoru pro Glamour rozpovídala o svém novém filmu Baywatch, který tento týden vstoupil do amerických kin, o studiu v Americe a proč nechce být označována za „exotickou“.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás