Quantico Clay Haas

Clay Haas

Clay Haas

Politický stratég a velitel tajné jednotky.

Sezóny 1
2017 - 2017


Clayton „Clay“ Haas Jr. je věhlasný politický stratég. Jako syn prezidentky Haasové byl povolán, aby vedl tajnou jednotku, kterou dva týdny po summitu G20 založil ředitel CIA Matthew Keyes a prezidentka Haasová. Než se stal stratégem, pracoval Clay jako autor projevů současného starosty Los Angeles Erica Garcettiho. Ukázalo se, že býval agentem FBI, nicméně jeho odchod z organizace není známý.

Clay je starší bratr Caleba Haase. Mají ještě sestru Cassandru, ale o té v seriálu zatím pouze padla zmínka. Na rozdíl od Caleba je Clay velmi poctivý a neexistuje, aby jednal bez pravidel. Nicméně tento jeho přístup bude působením v jednotce měnit, když ho jeho kolegové naučí, že aby člověk někdy dosáhl dobra, musí na to jít nejdřív po zlém.


Mezi Clayem a Shelby to dlouho jiskřilo, a ačkoliv k sobě oba něco cítili, nakonec se rozhodli, že zůstanou kamarádi a Clay si tajně vzal svou snoubenku Maxine.

Hunter Parrish jako Clay Haas v seriálu Quantico. Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Quantica a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Druhá série

Druhá série z pohledu tvůrce Joshe Safrana

Druhá série z pohledu tvůrce Joshe Safrana

Tvůrce Quantica Joshua Safran se v rozhovoru pro Hollywood Reporter ohlíží za druhou sérií a hovoří o tom, co by zpětně udělal jinak, jaký byl alternativní závěr, proč odchází ze seriálu a jakým směrem doufá, že se bude Quantico ubírat.

Nejlepší epizody

Třetí série

Yasmine Al Massri a Pearl Thusi už v Quanticu neuvidíme

Yasmine Al Massri a Pearl Thusi už v Quanticu neuvidíme

Třetí série se bude muset obejít hned bez dvou hereček, konkrétně Yasmine Al Massri, která ztvárňovala dvojčata Nímu a Rainu, a Pearl Thusi, jež se k hereckému ansámblu připojila ve druhé řadě.

Nejoblíbenější postavy

Rozhovor

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Představitelka Alex Parrishové se v rozhovoru pro Glamour rozpovídala o svém novém filmu Baywatch, který tento týden vstoupil do amerických kin, o studiu v Americe a proč nechce být označována za „exotickou“.

Nepřehlédněte

Russell Tovey: Coming out byl pro mou kariéru přínosem

Russell Tovey: Coming out byl pro mou kariéru přínosem

Herec Russell Tovey se rodičům se svou homosexuální orientací svěřil v 18 letech. V rozhovoru pro Entertainment Tonight mluví o tom, jaké je to hrát role gayů, v čem se liší natáčení Quantica od jiných seriálů, ve kterých hrál, a o svých nejnovějších projektech.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás