Zdroj: ABC
Mnozí z vás už se jistě premiéry Quantica nemohli dočkat. Na českých titulcích již pracujeme, očekávat je můžete pravděpodobně během úterý. Stav překladu zjistíte najetím na českou vlaječku. Čekání si zatím zkraťte další upoutávkou.
Zdroj: ABC
Už zhruba rok se očekávalo, že zkrácená třetí série akčního Quantica bude zároveň jeho poslední. To nyní stanice ABC potvrdila. Po skončení právě běžící třetí řady se tedy s Alex a jejími kolegy definitivně rozloučíme.
Představitelka Alex Parrishové se v rozhovoru pro Glamour rozpovídala o svém novém filmu Baywatch, který tento týden vstoupil do amerických kin, o studiu v Americe a proč nechce být označována za „exotickou“.
USA | 2015 | Ukončeno
3 sezóny
| ABC
| 44 minut
Disney Plus
Tihle trénovaní nováčci FBI na akademii v Quanticu jsou nejlepší, nejtvrdší a nejzdatnější z celé skupiny. Proto se zdá skoro nemožné, že jeden z nich by mohl stát za největším teroristickým útokem od 11. září.
Obsazení:Priyanka Chopra Jonas (Alex Parrish), Jake McLaughlin (Ryan Booth), Johanna Braddy (Shelby Wyatt), Yasmine Al Massri (Nimah Amin), Yasmine Al Massri (Raina Amin), Aunjanue Ellis (Miranda Shaw), Blair Underwood (Owen Hall), Graham Rogers (Caleb Haas), Marcia Cross (Claire Haas), Josh Hopkins (Liam O'Connor), Tracy Ifeachor (Lydia Bates), Russell Tovey (Harry Doyle), Tate Ellington (Simon Asher), Henry Czerny (Matthew Keyes), Aarón Díaz (Léon Velez)
(více)
Diskuze /13
vojtamkv
Holky, jste zlatíčka, že na to děláte. Díky! :)
#3 KevSpavojtamkv
tom ups :)
KevSpa čestný člen redakce
#1 vojtamkv: Nejen holky. :D
#4 Fifipek #5 vojtamkvFifipek
#3 KevSpa: :D
vojtamkv
#3 KevSpa: Ok, všichni jste zlatíčka. :)
rockstorm
Jj, jste zlatíčka, už se na to taky těším :D
Lucifrid čestný člen redakce
Kdyby měl někdo zájem zkusit začít překládat, tak se mi ozvěte přes vzkazník :) Pokud umíte dobře anglicky, ještě lépe česky a máte v pondělí (či úterý dopoledne) čas, tak se hlaste :) Vždy je lepší mít víc překladatelů, když někdo nemůže, což se stává docela často.
#8 madpavelmadpavel
#7 Lucifrid: na serialzone to začal někdo překládat „abeille“
#9 LucifridLucifrid čestný člen redakce
#8 madpavel: Všimla jsem se. No, dodnes to tam nikdo nahlášené neměl.
Erichan
První díl totální pecka, zatím nejlepší podzimní premiéra co jsem viděla.S titulkama ještě zápasíte nebo jste se už rozjeli, že bych kdyžtak vypomohla?
Fifipek
Tak nevím, ale totální pecku si teda představuju trochu jinak :/
Lucifrid čestný člen redakce
Jinak mi tam teda vadí hodně jedna věc a to je ta hudba. Je to puštěný moc nahlas a maj vybraný blbý songy. Snad to trochu pošolíchaj v dalších dílech.
Livia136
ja som z prvého dielu nadšená. Trochu mi vadí hlavná postava (teda skôr herečka, charakter postavy je zaujímavý), ale aj tak sa strašne teším na pokračovanie. Dúfam, že to netratí dych, alebo naopak to nezrušia skôr ako sa to poriadne rozbehne, pretože ako som už dávno zistila, američania majú úplne opačný vkus ako ja ,čo sa sledovanosti týka. Aj seriály ktoré sa mi najviac páčili v minulej sezóne boli zrušené.