Superman & Lois (Superman a Lois)
93/100 - 24×

Superman & Lois(Superman a Lois)(Superman and Lois)

Nejslavnější superhrdina a nejznámější novinářka, právě toto duo tvoří Clark Kent (v utajení Superman) a Lois Lane. Jak však vypadá jejich každodenní život? Ten se rozhodně neobejde bez stresu, nátlaku a komplikací. Obzvláště, když jsou nyní rodiči.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Tyler Hoechlin (Clark Kent), Elizabeth Tulloch (Lois Lane), Alex Garfin (Jordan Kent), Emmanuelle Chriqui (Lana Lang Cushing), Inde Navarrette (Sarah Cushing), Erik Valdez (Kyle Cushing), Dylan Walsh (Sam Lane), Wolé Parks (John Henry Irons), Jordan Elsass (Jonathan Kent), Sofia Hasmik (Chrissy Beppo), Tayler Buck (Natalie Irons), Adam Rayner (Morgan Edge), Joselyn Picard (Sophie Cushing), Daisy Tormé (Ironsova umělá inteligence), Tyler Hoechlin (Kal-El z převráceného světa)

První epizoda třetí řady by měla být nejhumornějším dílem celého seriálu

První epizoda třetí řady by měla být nejhumornějším dílem celého seriálu

Premiéra třetí série Supermana a Lois nás čeká už zítra, a tak se podíváme na to, co o první epizodě nedávno prozradili hlavní herci seriálu.

3 0
14.3.2023

Propagace třetí série nebyla nijak slavná, nicméně v posledních dnech před premiérou se to stanice snažila dohnat. Herci a tvůrci nedávno poskytli několik rozhovorů, ve kterých se vyjádřili jak k událostem nadcházejících epizod, tak i k pár pikantnostem ze zákulisí. Nyní se podíváme na to, co herci pověděli o prvním díle třetí řady s názvem Closer.

„Neptejte se nás, na čem teď pracujeme, protože toho máme opravdu hodně. Každopádně fandové chtěli, aby si Clark a Lois byli trochu bližší, a tak jsme zapracovali na tomto,“ prozradila herečka Elizabeth Tulloch, která naznačila, že Clark a Lois prožijí v první epizodě společné chvilky.

(Minimálně na začátku třetí řady se dočkáme několika humorných chvil. Foto: CW)

K tomu herec Tyler Hoechlin dodal následující: „Moc se na nové díly těším. První epizoda nové řady bude pravděpodobně nejvtipnější ze všech. Bylo opravdu zábavné ji natáčet, vše do sebe zapadalo a některé věci byly skutečně vtipné. Přišlo mi, že se to k našim postavám hodí.“

I představitelka Lois potvrdila, že jí první díl přišel velmi vtipný. Hoechlin dále odhalil, že nás ve třetí sérii čekají flashbacky. Ty se divákům prý moc líbily, a tak jim tvůrci chtěli i v tomto ohledu vyhovět.

Zdroj článku: KryptonSite

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav překladu

Epizoda S03E13: What Kills You Only Makes You Stronger

cz100%
DOKONČENO

Nejnovější díly seriálu Superman & Lois si můžete pustit na streamovací službě HBO Max, kde si je užijete i s českou podporou.

Reklama

Na co se můžeme těšit

Přečtěte si, co nás čeká ve 12. - 13. díle

Přečtěte si, co nás čeká ve 12. - 13. díle

Poslední dvě epizody třetí série zaměří svou pozornost především na Lexe Luthora, který se po Brunově zatčení ocitne zpátky na svobodě.

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama