The Book of Boba Fett (Boba Fett: Zákon podsvětí)
81/100 - 76×

The Book of Boba Fett(Boba Fett: Zákon podsvětí)

Po událostech prvních dvou řad seriálu The Mandalorian přišlo na řadu odvyprávění příběhu jednoho z nejlepších námezdních lovců předaleké galaxie, Boby Fetta. Ten však svou práci nevykonává sám, ale za pomoci vražedkyně Fennec Shand.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Temuera Morrison (Boba Fett), Ming-Na Wen (Fennec Shand), Jennifer Beals (Garsa Fwip), David Pasquesi (Majordomus starosty), Carey Jones (Black Krrsantan), Jordan Bolger (Skad), J.J. Dashnaw (Dvojčata), Danny Trejo (Krotitel Rancorů), Stephen Root (Lortha Peel), Sophie Thatcher (Drash), Pedro Pascal (Din Djarin), Amy Sedaris (Peli Motto), Corey Burton (Cad Bane), Timothy Olyphant (Cobb Vanth), Stephan Bruner (Rozparovač)

O čem by měla být druhá řada Boby Fetta? Jedna z hlavních hvězd seriálu má jasno

O čem by měla být druhá řada Boby Fetta? Jedna z hlavních hvězd seriálu má jasno

Když úderně nezafungovala první řada The Book of Boba Fett u diváků, tak co nyní? Plán je jasný. Vrátit se ke kořenům postavy a nechat být Boba Fettem tak, jak ho známe z komiksů a knih. Snové přání jedné z hereček. Teď už by pouze záleželo na tom, zda by tvůrci stáli o to samé.

8 1
22.5.2023

Druhá řada v nedohlednu, i když o ní bylo už rozhodnuto a my finální verdikt zatím marně vyhlížíme. Teď už jen zbývá čekat a čekat. Zdá se ale, že to herci stále nevzdávají. A dost možná ani oni o ultimátím rozhodnutím studia Disney ještě nevědí. Sem tam tedy i více jak rok po konci seriálu za něj lobují.

(O čem by měla být druhá řada Boby Fetta? Jedna z hlavních hvězd seriálu má jasno. Foto: Disney+)

Asi všichni víme, že první řada nebyla úplně to pravé ořechové. Začátek seriálu byl ale důstojný, dokud se neobjevil Din Djarin a zničil nejen Bobův seriál, ale vlastně i svůj vlastní, neboť třetí řada řádně trpěla kvůli tomu, co se stalo v The Book of Boba Fett. Uvědomují si to tvůrci a i herci, ale jen málokdo je to schopný přiznat.

Není se tedy čemu divit, že když už se nějaký herec dostane ke slovu, přál by si ve druhé řadě vidět to, o čem fanoušci dlouho sní – drsného Bobu Fetta, který nebude mít stejně jako v komiksech a knihách smilování. Nyní se ke slovu dostala Ming-Na Wen (Fennec Shand), která by zřejmě už nestála o otcovského Bobu, ale spíše o drsného muže:

Teď je to Pán Tatooinu a daří se mu mít nad ním určitou kontrolu, ale Boba se to snažil dělat jedním způsobem a nejsem si úplně jistá, jak moc by to bylo účinné. Snažil se mít systém založený na cti a já bych rád viděla, aby vrátil zpět k tomu, co Boba Fetta dělá Bobou Fettem. Boba by měl dokázat udržet spravedlnost a dosáhnout na Tatooinu toho, co potřebuje on sám. A pak bych Bobovi přála, aby měl spoustu zábavných akčních scén.

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /3

Carlos Matos

o respektu

22.5.2023 | 16:40:21
Zilwicky

Začal by som tým ze sa Boba zobudí a my si uvedomíme že sa mu to celé snívalo a je stále uväznený v Sarlaccovi. Potom ho Sarlacc vypluje lebo Beskar nevie stráviť a začne skutočná prvá séria – bez Manda, bez hipsterov na mopedoch, bez najpomalšej sci-fi naháňačky v dejinách kinematografie.. bude z neho badass aký bol v druhej sérii Mandaloriana. :)

22.5.2023 | 20:03:41
4391

Sice je to škoda, ale bohužel si myslím, že je stejně pozdě. Už to pohnojili. Když nám teď dají toho správného Bobu Fetta, co fanoušci chtěli od začátku, tak už stejně budou všichni držkovat, že je to něco úplně jiného než v první sérii. Není úplně obvyklé, aby hned po první sérii hlavní hrdina takto změnil povahu.

24.5.2023 | 6:38:24
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Novinky

Boba Fett se nedočkal potvrzení nové řady na Celebrationu a ani během třetí řady Mandaloriana

Boba Fett se nedočkal potvrzení nové řady na Celebrationu a ani během třetí řady Mandaloriana

Ten Boba Fett má ale smůlu. Ještě před dvěma lety to byl nejoblíbenější námezdní lovec v galaxii u většiny fanoušků a teď se musí prosit o pozornost. Seriál The Book of Boba Fett se dočkal smíšených ohlasů, neboť postava Fetta řádně změkla oproti komiksům a knihám.

Reklama

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Dave Filoni přiznává, že o oživení animovaných postav přemýšlí jen zřídka

Dave Filoni přiznává, že o oživení animovaných postav přemýšlí jen zřídka

Konečně máme pocit, že Star Wars je jedno velké médium, které propojuje i ty, které si byly vždy malinko vzdálenější. Animované postavy nám postupně ožívají a potkáváme je v hraném pojetí. Tvůrce právě těchto postav si ovšem nemyslí, že za každou cenu je chce oživit.

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama