The 100 Která postava zemře v páté řadě? Herci začali tipovat

Která postava zemře v páté řadě? Herci začali tipovat

Která postava zemře v páté řadě? Herci začali tipovat

Každý rok se rozloučíme s nějakou postavou, v některých sezónách zemřelo i více hlavních postav najednou, takže je prakticky nemožné vědět, kdo další nás v nové sezóně opustí. Herci samozřejmě nic nesmějí prozradit, ale i tak si tipli, kdo nás v páté řadě navždy opustí.


17 1
6.8.2017

Server TV Guide vyzpovídal Elizu Taylor (Clarke Griffin), Marii Avgeropoulos (Octavia Blake), Christophera Larkina (Monty Green) a Lindsey Morgan (Raven Reyes). Všichni dostali jednoduchou otázku – kdo podle nich zemře v páté sérii? Někteří se pokusili otázce co nejvíce vyhnout, jiní zase odpověděli spontánně a vychrlili jméno, které je napadlo.

Eliza Taylor nechtěla nic prozradit, pouze se vyjádřila, že to může být prakticky kdokoliv. A je jedno, jestli mluvíme o lidech v bunkru nebo o těch z vesmíru. Christopher Larkin odpověděl pohotově a tipuje, že v příští sérii zemře John Murphy. A byl by rád, kdyby měl právě konflikt s Montym. Monty by to bral jako určitou satisfakci za Jaspera Jordana, na kterého měl Murphy dlouho pifku. Těžko říci, zda tuto odpověď brát vážně, protože Larkin na Comic-Conu seděl vedle Richarda Hammonda, se kterým se celou dobu škádlili.


(Některé postavy potkal opravdu zajímavý osud. Foto: CW)

Maria Avgeropoulos nechtěla jmenovat žádnou postavu, a tak řekla, že si myslí, že nejspíš zemřel její kůň Helios, na kterém jezdila ve čtvrté sérii. Mezi řádky se také zmínila, že si užívala scény na koni. Poslední, kdo byl dotázán nad potenciální smrtku postav v páté sérii, byla Lindsey Morgan. Ta tipla, že zemře její postava. Navíc prohlásila, že by spousta postav v The 100 měla klidnější život, kdyby Raven zemřela.

Těžko říci, jak moc brát tipy herců vážně. Všichni jsou ale vázáni smlouvou a nemohou nic prozradit. Největší adept, který nás v páté sérii opravdu opustí, je v současné době Isaiah Washington (Thelonius Jaha), o němž zatím víme, že ho v seriálu budeme vídat spíše svátečně. A je možné, že se staví v seriálu i jen na jednu epizodu.

Kdo podle vás v páté sérii zemře? A koho v seriálu už opravdu nechcete pravidelně vídat?

Diskuze /5

Golradir

Raven teď určitě nezemře, bylo by to trapné. V celé čtvrté řadě naznačovali, že má na krajíčku a pak se z toho dostala a teď by jí šlo zase o kejhák… Ze sourozenců Blake si myslím, že také nikdo nezemře. Murphy je jediná hajzlíkovská postava, takže má také vysoké šance na přežití. Podle mě zemřou Monty, Jaha a Harper, protože mám takový pocit, že už nemají, co nabídnout. No, vlastně Harper může být těhotná a Jaha bude vychovávat toho malého chlapce, který přišel o otce, takže největší šanci na smrt dávám Montymu…

7.8.2017 | 7:12:07
mima33

Podľa mňa umrie Jaha a my ho uvidíme už len vo flashbackoch. Nevadila by mi ani smrť Abby a Montyho. Raven, Clarke, O. a Bellamy určite prežijú. Aj za Murphym by mi bolo ľúto, ale s Emori by som sa rozlúčila rada.

7.8.2017 | 7:28:59
Predator5552

Možná drsné, ale doufám že každý :-) Protože tohle už je jen telenovela ala Esmeralda.

#4 scottt1 #5 tennajkrajsi
8.8.2017 | 2:29:30
scottt1

#3 Predator5552: To som chcel aj ja napisat, ze by mohol kazdy.

To co sa mi pacilo na tomto seriali prve serie sa pomaly vytraca. 1. a 2. som videl mozno uz aj sest krat. Ten zbytok som videl len raz. Oblubene postavy zo zaciatku by som uz najradsej videl mrtvych.

9.8.2017 | 11:09:16
tennajkrajsi

#3 Predator5552: kamo si sa pomylil si chcel komentovat GoT a si komentoval the 100 :/

15.8.2017 | 23:43:18
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S04E13: Praimfaya

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENOPřeklad: @Kattharinna, @Jirkem
Korekce a časování: @ScaryX

Sedí na verze: 

  • HDTV.x264-SVA
  • WEB-DL.x264-RARBG
  • 1080p.HDTV.x264-CRAVERS

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Diskutovat o aktuálně odvysílané epizodě můžete zde.

Reklama

Zajímavosti

Posune se seriál o pět let v čase?

Posune se seriál o pět let v čase?

Čtyři roky sledujeme osudy hlavních postav seriálu The 100, i když pro postavy jsou to pouze měsíce. Nyní poprvé v historii seriálu má show možnost dohnat své fanoušky tím, že posune seriál o pět let dopředu. Dočkáme se příští rok tohoto posunu, nebo budeme sledovat osudy postav z krytu?

Aktualizace postav

Během čtvrté řady budeme doplňovat nové i staronové postavy. Proto je určitě nezapomeňte ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Fotografie

Fotografie

Nepřehlédněte

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Chcete být v obraze a vědět o novinkách jako první?

Nově jsme pro Vás zřídili fanouškovskou Facebookovou stránku. Přidejte se a buďte informovaní vždy jako první!