The 100 Marie Avgeropoulos měla po natáčení sedmé řady smíšené pocity, velké loučení s herci neproběhlo

Marie Avgeropoulos měla po natáčení sedmé řady smíšené pocity, velké loučení s herci neproběhlo

Marie Avgeropoulos měla po natáčení sedmé řady smíšené pocity, velké loučení s herci neproběhlo

I když fanoušek je zřejmě štěstím bez sebe, že sedmou řadu The 100 uvidí celou již letos a podařilo se za pět minut dvanáct stihnout natáčení, herci mají trošku smíšené pocity. Nestačili se totiž ani pořádně rozloučit, říci si sbohem. Poslední dny na place nebyly ideální.

8 1
28.6.2020

Letos sledujeme již poslední sérii seriálu The 100. Seriál tak končí svou sedmou řadou, za tu dobu se tvůrci a herci pořádně sblížili. Jednalo se o sedmiletou spolupráci se stejnými lidmi, kdy si prakticky vytvoříte novou rodinu, aniž byste chtěli. Po tolika letech je hrozně těžké opustit své pracovní kolegy s vědomím, že už nikdy nebude nic jako dřív.

Jenže konec natáčení sedmé řady se nenesl zrovna v dobré náladě. Marie Avgeropoulos o tom také řekla své. Zrovna se natáčela poslední epizoda seriálu. Emoce byly na místě, ale prakticky celý štáb řešil úplně něco jiného. Byla zrovna druhá polovina března 2020, kdy vypukla koronavirová krize. Tvůrci ani nevěděli, zda budou moci dokončit natáčení.


(Přežije Octavia finále sedmé řady? Foto: CW)

Poslední dny byly opravdu hektické, zprávy se měnily ze dne na den. Nikdo netušil, zda se podaří všechny scény dotočit a finále se vůbec dokončí. Nakonec to sice klaplo, nicméně podle herečky se jednalo o hořkosladký konec. Jelikož byla velice napjatá atmosféra, nikdo z herců neměl ani příležitost (a náladu) se pořádně se všemi rozloučit či si jít někam sednout a oslavit konec.

Všichni spěchali domů, nevěděli, co se děje a co na ně čeká venku ve skutečném světě. Krize nabírala na obrátkách, takže konec seriálu, oslavy a rozlučky byly odsunuty na druhou kolej. Sama Marie Avgeropoulos strávila se seriálem dlouhých sedm let. Sedm let v post-apokalyptickým světě. Najednou skončilo natáčení a ona měla pocit, že se prakticky nic nezměnilo, protože vešla do reálného světa, který měl určité příznaky nového post-apokalyptické­ho světa.

Je to asi něco, co si většina z nás neuvědomuje. Ale pro tvůrce a herce byl seriál milníkem v jejich kariéře. Mnozí se již nikdy neuvidí, tak lze chápat, že rozloučení je pro ně důležité. To se ale bohužel po dokončení sedmé řady nestalo, protože všichni řešili pandemii spojenou s koronavirem. Čas už vrátit nejde, tak doufejme, že tento hořkosladký konec si všichni vynahradí, až se vše vrátí do normálu.

Jste rádi, že byl seriál dokončen? Považujete za důležité, aby se herci pořádně rozloučili po takové době, co spolu na natáčení strávili?

Diskuze /7

niektotu

Tak snáď sa ešte stretnú herci na nejakom fanúšikovskom podujatí a vynahradia si to.

28.6.2020 | 19:36:19
Buboflies

Za mna osobne by mohol este pokracovat, kazda sezona bola super a napinava, hlavne tato posledna je pecka! Skoda ho…mohli este pokracovat…a tiez si myslim, ze bude mozno v buducnosti nejake fanusikovske stretnutie a tam sa vsetci stretnu a uziju si to, ako pri natacani :)

29.6.2020 | 8:33:31
lordek

bude nekdo z postav v 100 v pre-quelu?

#4 tom99 #5 Lord Denvil
29.6.2020 | 13:31:08
tom99

#3 lordek: Zřejmě určitě někdo jo, ale v tuto chvíli nevíme stoprocentně, kdo to bude.

#5 Lord Denvil
webmaster
29.6.2020 | 15:10:38
Lord Denvil

#3 lordek: #4 tom99: Nejspíš nikdo z kmenových (původních) postav… Možná Clarke (velký otazník), možná Raven (malý otazník)… Dál spekulovat nebudu – s relativně nových – může byt kdokoli.

#6 tom99
29.6.2020 | 21:38:57
tom99

#5 Lord Denvil: Osobně bych to viděl třeba na Gabriela či Hope, relativně neznámí herci, kteří ještě nejsou tak drazí, stanice si je bude moci dovolit jako lákadlo pro staré fanoušky. Za málo peněz, hodně muziky :-)

#7 Lord Denvil
webmaster
29.6.2020 | 23:35:34
Lord Denvil

#6 tom99: Hope tam bude – téměř určitě. Věnuji ji příliš hodně prostoru aby po jedné řáde „zahodit“…

29.6.2020 | 23:45:17
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S07E08: Anaconda

cz100%
DOKONČENO


Překlad: @Kattharinna, @Jirkem, @mia28
 

Epizodu nezapomeňte ohodnotit v jejím profilu. Diskutovat o aktuálně odvysílané epizodě můžete zde.

Nadcházející epizoda

7×08 – Anaconda

Murphy a Indra musí zmírnit napjatou situaci. Staří přátelé mezitím utváří novou loajálnost.

Premiéra: 16.7.2020

Reklama

Aktualizace postav

Během šesté řady budeme doplňovat nové i staronové postavy. Proto je určitě nezapomeňte ohodnotit.

Novinky

Přehled časových linií, jak Octavia a Hope cestovaly časem

Přehled časových linií, jak Octavia a Hope cestovaly časem

Taky máte trochu zmatek v cestování časem v seriálu The 100? To my také, nic si z toho nedělejte. Nyní vám ale přinášíme článek, ve kterém hezky shrneme všechny časové linie, aby byl ve všem pořádek. Článek budeme průběžně aktualizovat o nové poznatky.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie

Fotografie

Nepřehlédněte

Narozeniny herců