The 100 Shelby Flannery povýšena na hlavní postavu, s Hope se tedy budeme vídat pravidelně

Shelby Flannery povýšena na hlavní postavu, s Hope se tedy budeme vídat pravidelně

Shelby Flannery povýšena na hlavní postavu, s Hope se tedy budeme vídat pravidelně

Ke stálému obsazení se nyní přidá začínající herečka, představitelka postavy, která se na chvilku objevila v závěrečné scéně minulé sezóny. Řeč je pochopitelně o Hope. Ta sehraje v závěrečné řadě velice důležitou roli, protože se naši hrdinové budou zabývat anomálií na měsíci Alpha.

10 3
11.9.2019

V poslední scéně šesté řady jsme se mohli poprvé setkat s Hope, dcerou Charmaine Diyozy. Ta zmizela v záhadné anomálii, ze které se bohužel už nevrátila, místo toho jsme se ale dočkali již dvacetileté Hope, její dcery. Anomálie bude v závěrečné sedmé sezóně jednou z hlavních dějových linek. Tudíž se příběh nebude moci obejít bez Hope.

(Jak asi zapadne do původního obsazení? Foto: CW)


Začínající herečka Shelby Flannery tak byla nečekaně povýšena na hlavní postavu. Něčeho podobného jsme se minulý rok dočkali u postavy Jordana Greena. Hlavní tvůrce seriálu Jason Rothenberg potvrdil, že sedmá řada se bude anomálií nadále zabývat, proto bylo nutné, aby Hope byla jednou z hlavních postav The 100.

Rothenberg se také těší na spolupráci s herečkou. Jedná se o její vůbec první velkou roli. Shelby teprve dostudovala a měla to štěstí, že si jí Rothenberg všiml. Málokdy se začínajícímu herci podaří ukořistit roli v seriálu, kde bude vystupovat jako hlavní postava. Obecně bývá zvykem, že si herec musí nejprve projít několika epizodními rolemi. Snad tedy Shelby Flannery ukáže svůj talent, který v seriálu a ve své budoucí kariéře zúročí.

Těšíte se na odhalování zápletky okolo anomálie?

Zdroj: TVLine.com

Diskuze /9

FValek

myslím, že ji nesnáším na první pohled. :D :D Jestli zapadne netuším, ale třeba taková Jordan nám byl podávaný jako úchvatná nová postava, musel se nacpat všude a ve výsledku vlastně vůbec nic neudělal a byl tam jak třetí kolo u vozu. :D

#2 FValek #3 tominotomino
11.9.2019 | 19:52:39
FValek

#1 FValek: takový -_-

11.9.2019 | 19:53:26
tominotomino

#1 FValek: Taky nevím, co si o ní myslet. Ale uvidíme v nové sérii. A souhlas, že Jordan tam byl nakonec celkem k ničemu, navíc v druhé polovině série (kromě poslední epizody) ani nebyl.

#5 Warriorn
webmaster
11.9.2019 | 19:58:07
Makavelina

„…budeme vídat pravidelně“ by bylo veselejší, kdyby se jednalo o poslední řadu… Jestli zabijí většinu poslední série postavou, jejíž vývoj ani nebudeme mít dost času sledovat a seberou tím prostor těm, kteří nás zajímají, tak to nebude zas taková výhra.

12.9.2019 | 8:20:33
Warriorn

#3 tominotomino: Shrnul si to naprosto přesně. U nové hlavní postavy to tuším bude 50/50. Buďto ji budou lidi milovat a nebo nenávidět. Nemyslím si, že by se našel střed.

#7 FValek
12.9.2019 | 8:57:31
DylanBennett

A Takže Diyoza už se nevrátí?

#7 FValek
12.9.2019 | 9:01:01
FValek

#5 Warriorn: Přesně, protože jak píše Makavelina, prostě už nebude čas sledovat její vývoj a určitě ani moc rozpracovaná nebude. Je to poslední série, tak ji tam hodí jako hotovou věc a bude to 50/50. :/

#6 DylanBennett: Uvidíme, možná bude v tom světě anomálie s tím… někým :D

13.9.2019 | 3:01:41
niektotu

Skôr by som uvítala kvalitné ukončenie seriálu ako pridávanie nových zápletiek v poslednej 7. sérii. The100 má vždy viac dejov, bude anomália, zrejme aj Jordan bude problém. Vyzerá že má vymetený mozog od rituálu Primes a má aj čip. Tiež myslím že nejaký dej bude mať aj hlavná postava Clark, takže vtrepať toľko dejov, nové postavy do poslednej série a ešte ju uspokojivo ukončiť. No neviem, očakávania mám celkom nízke (hlavne tá anomália aj Hope zatiaľ vyzerajú celkom nudne).

14.9.2019 | 19:32:12
evaval

Včera bylo oznámeno, že k poslední sezóně se připojuje Alaina Huffman. To bude asi hlavní postava si tipuji. Podle mě se Diyoza nevrátí, navíc herečka je na mateřské. Otázka je jestli by se vrátila anebo to tvůrci vzali jako šanci její linku nějak ukončit. A vzhledem k angažování Alainy si tipuji to druhé.

20.9.2019 | 5:13:57
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S06E13: The Blood of Sanctum

cz100%
DOKONČENO


Překlad: @Kattharinna, @Jirkem, @mia28
 

Epizodu nezapomeňte ohodnotit v jejím profilu. Diskutovat o aktuálně odvysílané epizodě můžete zde.

Aktualizace postav

Během šesté řady budeme doplňovat nové i staronové postavy. Proto je určitě nezapomeňte ohodnotit.

Reklama

Novinky

Seriál The 100 nečekaně končí a ikonicky se rozloučí stým dílem

Seriál The 100 nečekaně končí a ikonicky se rozloučí stým dílem

Tvůrci The 100 na Twitteru právě oznámili, že sedmá série bude poslední a měla by mít 16 dílů. Rozloučí se s námi tedy stým dílem v pořadí. O možném konci se hovořilo už dříve, když byl seriál prodloužen pro další sérii ještě před premiérou.

Reklama

Nadcházející epizoda

6×13 – The Blood of Sanctum

Sanctum se stává bitevním polem mezi zbožnými a nevěřícími. Tajemství anomálie se prohlubuje.

Premiéra: 6.8.2019

Nejoblíbenější postavy

Fotografie

Fotografie

Nepřehlédněte

Narozeniny herců