The 100 Tvůrci rychle natáčejí finále série kvůli koronaviru, je možné, že vše nestihnou

Tvůrci rychle natáčejí finále série kvůli koronaviru, je možné, že vše nestihnou

Tvůrci rychle natáčejí finále série kvůli koronaviru, je možné, že vše nestihnou

Do konce natáčení už zbývá posledních pár dní, celý štáb usilovně maká, aby se vše zvládlo. Jenže hrozba koronaviru je opravdu velká, takže tu existuje reálná šance, že se finále celého seriálu nestihne natočit. Pak by se zřejmě seriál musel o nějaký čas odložit. Jak to celé dopadne?

19 1
16.3.2020

Aktuálně se světem šíří hrozba koronaviru, která se seriálového a filmového průmyslu samozřejmě dotýká ve velkém. Letos se máme dočkat finální řady seriálu The 100, která ovšem nabídne i jednu speciální epizodu, jež se bude plně soustředit na nové postavy z prequelového seriálu, který se taktéž chystá.

Jenže situace se v celém světě a také v USA a Kanadě mění z minuty na minutu. Seriál The 100 má mít premiéru poslední řady 21. května 2020, ale aktuálně se natáčí úplně poslední epizoda seriálu (a tudíž jedna z nejdůležitějších, která bude rozhodovat o úspěchu či neúspěchu celé řady, potažmo celého seriálu). Podle interních zdrojů do konce natáčení zbývá už posledních pár dní.


(Stihne se natáčení? Foto: CW)

Jenže hrozba koronaviru je opravdu velká. Štáb se tedy snaží vše urychlit a uspíšit natáčení, aby se dokončilo vše potřebné, než budou muset herce a pomocný štáb poslat domů. Stihne se to? To se aktuálně neví. V ohrožení jsou samozřejmě i jiné seriály stanice CW. A pochopitelně nejen ty. Aktuálně nemáme bližší informace, zda se nakonec seriál podaří dotočit. O dalším vývoji vás budeme informovat.

Jelikož se samozřejmě jedná o úplně poslední díl seriálu, bez kterého by to nešlo, tak kdyby tvůrci nakonec nedotočili potřebný materiál, musel by se seriál odložit. Alespoň to si myslíme my. Kdyby šlo o jakoukoliv jinou výplňovou epizodu, dalo by se to určitě nějak vyřešit. Jason Rothenberg, tvůrce seriálu, již před pár lety avizoval, že konec má vymyšlený. Byla by škoda, kdybychom se dočkali nějaké zkrácené verze. To už by byl snad lepší odklad celé nové řady.

Je dobré rychle dotočit finále seriálu, nebo by bylo lepší pro bezpečí všech natáčení rozpustit a vrátit se ke kamerám, až bude hrozba zažehnána?

Zdroj: Deadline.com

Diskuze /3

tominotomino

Četl jsem, že včera už všechno dotočili, takže je to v cajku :)

webmaster
16.3.2020 | 15:08:39
Lord Denvil

No, Ree psala na FB, že všechní se zblaznili a v obchodech není tualeťak, tak na to sere a jede na vodu :-D

18.3.2020 | 9:09:38
Inčučuna

Tak realita zacina pripominat The100.:-)))

18.3.2020 | 15:07:58
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S07E16: The Last War

cz100%
DOKONČENO


Překlad: @Kattharinna, @Jirkem, @mia28
 

Epizodu nezapomeňte ohodnotit v jejím profilu. Diskutovat o aktuálně odvysílané epizodě můžete zde.

Aktualizace postav

Během sedmé řady budeme doplňovat nové i staronové postavy. Proto je určitě nezapomeňte ohodnotit.

Reklama

Novinky

Deset věcí, které byste měli před koncem seriálu The 100 vědět

Deset věcí, které byste měli před koncem seriálu The 100 vědět

Konec se nevyhnutelně blíží. Ještě předtím než se podíváme na finální epizodu, pojďme se podívat na deset nejzajímavějších věcí o seriálu The 100, které jste možná do jeho konce netušili. A správný fanoušek by přeci o svém oblíbeném seriálu měl vědět co nejvíce. Zvlášť před jeho koncem.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie

Fotografie

Nepřehlédněte

Narozeniny herců