The 100 Tvůrci rychle natáčejí finále série kvůli koronaviru, je možné, že vše nestihnou

Tvůrci rychle natáčejí finále série kvůli koronaviru, je možné, že vše nestihnou

Tvůrci rychle natáčejí finále série kvůli koronaviru, je možné, že vše nestihnou

Do konce natáčení už zbývá posledních pár dní, celý štáb usilovně maká, aby se vše zvládlo. Jenže hrozba koronaviru je opravdu velká, takže tu existuje reálná šance, že se finále celého seriálu nestihne natočit. Pak by se zřejmě seriál musel o nějaký čas odložit. Jak to celé dopadne?

19 1
16.3.2020

Aktuálně se světem šíří hrozba koronaviru, která se seriálového a filmového průmyslu samozřejmě dotýká ve velkém. Letos se máme dočkat finální řady seriálu The 100, která ovšem nabídne i jednu speciální epizodu, jež se bude plně soustředit na nové postavy z prequelového seriálu, který se taktéž chystá.

Jenže situace se v celém světě a také v USA a Kanadě mění z minuty na minutu. Seriál The 100 má mít premiéru poslední řady 21. května 2020, ale aktuálně se natáčí úplně poslední epizoda seriálu (a tudíž jedna z nejdůležitějších, která bude rozhodovat o úspěchu či neúspěchu celé řady, potažmo celého seriálu). Podle interních zdrojů do konce natáčení zbývá už posledních pár dní.


(Stihne se natáčení? Foto: CW)

Jenže hrozba koronaviru je opravdu velká. Štáb se tedy snaží vše urychlit a uspíšit natáčení, aby se dokončilo vše potřebné, než budou muset herce a pomocný štáb poslat domů. Stihne se to? To se aktuálně neví. V ohrožení jsou samozřejmě i jiné seriály stanice CW. A pochopitelně nejen ty. Aktuálně nemáme bližší informace, zda se nakonec seriál podaří dotočit. O dalším vývoji vás budeme informovat.

Jelikož se samozřejmě jedná o úplně poslední díl seriálu, bez kterého by to nešlo, tak kdyby tvůrci nakonec nedotočili potřebný materiál, musel by se seriál odložit. Alespoň to si myslíme my. Kdyby šlo o jakoukoliv jinou výplňovou epizodu, dalo by se to určitě nějak vyřešit. Jason Rothenberg, tvůrce seriálu, již před pár lety avizoval, že konec má vymyšlený. Byla by škoda, kdybychom se dočkali nějaké zkrácené verze. To už by byl snad lepší odklad celé nové řady.

Je dobré rychle dotočit finále seriálu, nebo by bylo lepší pro bezpečí všech natáčení rozpustit a vrátit se ke kamerám, až bude hrozba zažehnána?

Zdroj: Deadline.com

Diskuze /3

tominotomino

Četl jsem, že včera už všechno dotočili, takže je to v cajku :)

webmaster
16.3.2020 | 15:08:39
Lord Denvil

No, Ree psala na FB, že všechní se zblaznili a v obchodech není tualeťak, tak na to sere a jede na vodu :-D

18.3.2020 | 9:09:38
Inčučuna

Tak realita zacina pripominat The100.:-)))

18.3.2020 | 15:07:58
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S07E02: The Garden

cz0%
Odhadované dokončení zítra 23:00


Překlad: @Kattharinna, @Jirkem, @mia28
 

Epizodu nezapomeňte ohodnotit v jejím profilu. Diskutovat o aktuálně odvysílané epizodě můžete zde.

Nadcházející epizoda

7×03 – False Gods

Zatímco Raven čelí neočekávané hrozbě, Clarke musí udržet mír mezi nepřátelskými frakcemi na Sanctu.

Premiéra: 4.6.2020

Reklama

Aktualizace postav

Během šesté řady budeme doplňovat nové i staronové postavy. Proto je určitě nezapomeňte ohodnotit.

Novinky

Seriál The 100 nečekaně končí a ikonicky se rozloučí stým dílem

Seriál The 100 nečekaně končí a ikonicky se rozloučí stým dílem

Tvůrci The 100 na Twitteru právě oznámili, že sedmá série bude poslední a měla by mít 16 dílů. Rozloučí se s námi tedy stým dílem v pořadí. O možném konci se hovořilo už dříve, když byl seriál prodloužen pro další sérii ještě před premiérou.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie

Fotografie

Nepřehlédněte

Narozeniny herců