Zdroj: CW
Tak, jako tomu bývá u seriálů každý rok, ani letos se nevyhneme „povinné“ zimní přestávce, která v tomto roce zastihne i náš seriál. Zimní „finále“ je plánováno na 17. prosince 2014, což vychází na 9. díl druhé série.
Seriál se na televizní obrazovky vrátí po měsíční pauze 21. ledna 2015.
Zdroj: CW
Konec se nevyhnutelně blíží. Ještě předtím než se podíváme na finální epizodu, pojďme se podívat na deset nejzajímavějších věcí o seriálu The 100, které jste možná do jeho konce netušili. A správný fanoušek by přeci o svém oblíbeném seriálu měl vědět co nejvíce. Zvlášť před jeho koncem.
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2013 | Ukončeno
7 sezón
| CW
| 43 minut
Amazon Video
| Amazon Prime Video
Post apokalyptický scifi seriál stanice The CW. Lidstvo bylo zničeno nukleární válkou, která vyhubila téměř vše živé na planetě. Nyní skoro po sto letech je vyslána expedice čítající stovku mladistvých delikventů, aby zjistili jestli je Země znovu obyvatelná.
Obsazení:Bob Morley (Bellamy Blake), Eliza Taylor (Clarke Griffin), Thomas McDonell (Finn Collins), Devon Bostick (Jasper Jordan), Richard Harmon (John Murphy), Christopher Larkin (Monty Green), Marie Avgeropoulos (Octavia Blake), Lindsey Morgan (Raven Reyes), Eli Goree (Wells Jaha), Paige Turco (Abby Griffin), Isaiah Washington (Thelonius Jaha), Henry Ian Cusick (Marcus Kane), Dichen Lachman (Anya), Adina Porter (Indra), Alycia Debnam-Carey (Lexa)
(více)
Diskuze /6
mima33
No, vydržať týždeň mi robí problém. Neviem, čo budem robiť mesiac :/
#3 papayaLiss93
To není tak hrozný. Jiné seriály mají pauzu klidně 3 měsíce. Takhle to akorát znamená, že 2 série skončí už někdy v březnu, jestli dobře počítám.
papaya
#1 mima33: Asi tak nějak
Mates79
1 mesiac pauza? To sme ešte na tom dobre… :-) Za ten mesiac si aspoň pustím všetky diely ešte raz od začiatku… ;-)
Menec
Furt lepší než čekat 10 měsíců na Game of Thrones :-)
#6 papayapapaya
#5 Menec: no jo, ale na tohle se taky pak čeká, na další sezónu :-)