The Vampire Diaries (Upíří deníky) S04E22: The Walking Dead

S04E22: The Walking Dead

S04E22: The Walking Dead

Jak se blíží maturita, pokouší se Caroline Elenu rozptýlit tím, že se soustředí na jednoduché úkoly, jako je posílání oznámení, ale Elena se od své nové posedlosti tak lehko zviklat nenechá. Šerifka Forbesová zavolá Damona a Stefana do nemocnice, kde někdo napadá pacienty. Bonnie se stále pokouší přimět Katherine, aby ji pomohla, neboť se odmítá vzdát svého plánu porazit Silase. Když prudká větrná bouře způsobí výpadek proudu v Mystic Falls, neočekávaně se objeví duchové – někteří s dobrými úmysly a někteří prahnoucí po pomstě.

9.5.2013
2 280 000
43 minut

Základní info:

Režie: Rob Hardy
Scénář: Brian Young, Caroline Dries
Hrají: Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Kat Graham (Bonnie Bennett), Zach Roerig (Matthew Donovan), Candice King (Caroline Forbes), Nina Dobrev (Katerina Petrova), Claire Holt (Rebekah Mikaelson), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), Jasmine Guy (Sheila Bennett), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Nathaniel Buzolic (Kol Mikaelson), Arielle Kebbel (Alexia Branson), Todd Williams (Connor Jordan), Paul Telfer (Alexander), Charlie Bewley (Galen Vaughn), … 

Trailer ke dvaadvacáté epizodě:

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
phoebess

konec mě upřímně rozesmál :D

redaktor
10.5.2013 | 21:19:22

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás