The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 120×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

S07E16: The First Day of the Rest of Your Life

S07E16: The First Day of the Rest of Your Life

Když se cesty dvou skupin střetnou, tak je hrozba čím dál tím větší. Skupina se rozhodne pro složitý plán.

sk
2.4.2017
11 310 000
1 hodina 1 minuta

Základní info:

Režie: Greg Nicotero
Scénář: Scott M. Gimple, Angela Kang, Matthew Negrete
Hrají: Andrew Lincoln (Rick Grimes), Norman Reedus (Daryl Dixon), Lauren Cohan (Maggie Greene), Chandler Riggs (Carl Grimes), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Melissa McBride (Carol Peletier), Lennie James (Morgan Jones), Sonequa Martin-Green (Sasha Williams), Alanna Masterson (Tara Chambler), Josh McDermitt (Eugene Porter), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Jeffrey Dean Morgan (Negan), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Austin Amelio (Dwight), Tom Payne (Paul Rovia), … 

Obsah:

Negan vyráží do Alexandrie a Sasha je cestou zavřena v rakvi jako dárek pro Ricka. Ona si ale vezme Eugeneovu pilulku. Dwight chce pomoct svrhnout Negana a varuje Ricka před jeho příchodem. Rick se připraví, okolo hlavní brány ukryje dynamit a zavolá také Jadis a její lidi.

Přichází Negan a Eugene je jeho mluvčím, což všechny šokuje, ale Rick je připravený ho obětovat. Nálože však nevybouchnou, protože Jadis Ricka zradila a její lidi se postaví za Negana. Negan chce dát Rickovi dárek a otevře rakev, ze které vyleze proměněná Sasha a napadne Negana. Rick využije roztpýlení a začne přestřelka. Jadis postřelí Ricka a její lidé zachrání Negana.

Negan si nechá přivést Ricka s Carlem, zatímco Michonne bojuje o život s jednou Spasitelkou. Negan chce zabít Carla, když se najednou objevují vojáci z Království a Hilltopu a zaženou Spasitele a Mrchožrouty pryč. Michonne je naživu a Rick, Maggie a Ezekiel přednesou řeč o tom, že tohle byl teprve začátek. Negan ve Svatyni burcuje Spasitele do války.

Foto: AMCHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řidct že jsem nečekal že Ricka novi spojenci zradi ale nakonec dostali co zasloužili a musim řict že Spasitele dostali na frak jsem zvědav jak to bude pokračovat jinak musim řict že Shiva byla perfektni a Michonne svoji situaci taky dobře zvladla a Sasha byla fakt vynalezava ale je ji škoda.

redaktor
4.12.2020 | 13:47:23
couba78

Serial jsem „našel“ až nyní, takže probíhá maraton vždy 4–6 dílů po sobě. Možná proto když nemusím čekat na jednotlivé díly..tolik si toho nevážím a vidím hodně much. Sedmá řada byla slabota.. Jako by scenaristi nevedeli co si maji pocit s novou skupinou a Neganem. Dlouhé dialogy jako výplň dílu bez děje, jinak nic.. A finále sedmé řady.. jako vážně ? Když to srovnám s vypiplaným chováním postav v Breaking Bad.. vse dava smysl. Tady se to hodne zhorsilo. Spousta žvanění a ten černej dědek s holí a aikido už mě začíná sr…

20.10.2020 | 10:57:55
Robinson

90% s odřenýma ušima.

11.10.2020 | 11:10:50
Milano33

Grandiózne zavŕšenie siedmej série! Ako finále táto epizóda fungovala fantastický. Plot Twistami popredkávaná podívaná, kde jeden zvrat striedal druhý. Toľko nečakaných momentov a náhlych zmien, ktoré neskutočným spôsobom hýbali dejom, to všetko bolo obsiahnuté v tejto časti. Keď sa už schyľovalo k bitke, zrazu z ničoho nič zmenili Rickovi prvotný spojenci stranu a tým pádom ho zradili. Ale keď nastala vhodná príležitosť, tak či onak začala prestrelka, kde všetci pálili medzi sebou jeden cez druhého. A keď vyzeralo, že Negan konečne vyhral a zabije Carla. Nastalo niečo pompézne. Epický sa vynorila Ezekielova armáda a vzápätí Maggiena a začali sa karty obracať. Naplno prepukla táto dychberúca bitka, plná pôsobivých akčných sekvencií a všadeprítomných epických chvíľ. A ten tiger bol úžasný.

22.4.2020 | 20:35:23
ori

Začiatok nič moc, ale odkedy prišiel Negan do Alexandrie tak to už bolo super. Pekné zvraty.

webmaster
10.10.2019 | 12:16:55
rychlej

Sedmá řada velký propad a finálový dil ušel, doufám že se to zlepší, promarněné šance…

11.11.2017 | 14:39:52
Nixinka

finále sa mi páčilo, ale celú sériu hodnotím na 60%

2.11.2017 | 1:52:09
zoran33

Ze Finále? o nicom…

30.10.2017 | 16:24:45
Andie24

Seriál jsem začala sledovat asi měsíc zpět a zhltla jsem ho tak rychle, jak jsem jen mohla! Miluji ho se vším všudy a pokud jsou díly akčnější, tak mě vždy dokáží překapit a nějakou nečekanou (byť i méně výraznou postavou) smrtí překvapit. Je pravda, že sedmá série byla místy nudnější a nezajímavá a říkala jsem si proč je v celém jednom díle pouze království a v dalším pouze hilltop a Rickovu skupinu vůbec nevidíme. Každopádně finále bylo pro mě dobré. Jelikož jsem finále 6 série viděla asi 3 dny zpět, tak je vidět, jak jsem to zhltla a jak jsem 7 sérii shlédla okamžitě. Nemusela jsem čekat, teď už musím a jsem fakt zvědavá na 8!!

26.8.2017 | 20:05:22
c.nanc

Já teda nevím ale za mě parádní finále. Jako ta vyjebaná sekta ze smetiště mě nesedla hned od začátku, divím se že tak všem hned věřili a nějak si to nepojistily. Uplně to ve mě vřelo když je zradily. Shasa je borka. Když už jí to nevyšlo tak její smrt byla aspon k něčemu a jak vypadla z té rakve jako zombík, no pecka. Škoda že tomu zmrdovi aspon nekousla do ruky nebo něco a měli mu ji pak useknout. To by byla aspon malá pomsta a ne že kurva vyvázl bez jedinýho škrábnutí! Divím se a to je to co mě zaráží, že jako nikdo kdo sním byl v bezprostřední blizkosti mu něco nezkusil udělat. všichni hrdinové, komu všemu dal do ruky tu jeho Lucil a nikdo ho kurvna sní nemázl.Já bych to udělala hned i kdybych měla zdechnout :-D Prosím at ho aspon sežere Shiva, to chci vidět :-D

16.8.2017 | 19:57:05

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama