The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 120×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

S08E16: Wrath

S08E16: Wrath

Komunity se sjednocují kvůli poslední bitvě proti Spasitelům.

sk
15.4.2018
7 920 000
49 minut

Základní info:

Režie: Greg Nicotero
Scénář: Scott Gimple
Hrají: Andrew Lincoln (Rick Grimes), Norman Reedus (Daryl Dixon), Lauren Cohan (Maggie Greene), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Melissa McBride (Carol Peletier), Lennie James (Morgan Jones), Alanna Masterson (Tara Chambler), Josh McDermitt (Eugene Porter), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Jeffrey Dean Morgan (Negan), Austin Amelio (Dwight), Tom Payne (Paul Rovia), … 

Obsah:

Rick, Maggie, Ezekiel a jejich vojáci míří do Neganovy pasti, kde je přepadnou Spasitelé. Když však začnou střílet, všechny zbraně jim explodují v rukou, protože Eugene vyrobil chybné náboje. Spasitelé se vzdávají, ale Rick a Negan bojují dál. Rickovi se nakonec podaří vážně poranit Negana, pak si ale vzpomene na Carlovo přání a navzdory protestům Maggie nařídí Siddiqovi, aby Negana zachránil.

Poté říká Spasitelům, aby se vrátili do Svatyně a uzavřeli s nimi mír. Mezitím jiná skupina Spasitelů útočí na Hilltop. Tara a Alden se snaží Spasitele odrazit, když jim přijdou na pomoc Aaron a ženy z Přímořska. Po boji je Spasitelům poskytnuta pomoc. Daryl ušetří Dwighta a přikáže mu, aby šel hledat svou ženu a už nikdy se nevracel. Maggie, Ježíš a Daryl se zatím domlouvají, jak se dostat přes Ricka a zabít Negana.

Morgan pozve Jadis, aby se přestěhovala do Alexandrie, ale sám chce zůstat bydlet na skládce daleko od ostatních, protože se bojí, aby někoho nezabil. Negan se probouzí na ošetřovně a Rick mu slibuje, že zbytek života stráví v cele.

Foto: AMCHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
kafkynscz

Eugene Ty roštaku :D

24.2.2022 | 21:52:54
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Negan to měl fakt dobře promyšlene a nečekal jsem že Eugene tak najednou obrati a uděla spravnou věc a nemělo chybu jak se odrovnali sami protože Eugeneovi duvěřovali ale nečekal jsem že RIck ho necha naživu a Maggie docela chapu a jsem zvědav jak se planuje pomstit a zvlašt když to schvalu i Rick a docela mě překvapilo že nechal Dwighta zmizet a jsem zvědav jak se jim podaři zmodernizovat svět.

redaktor
5.12.2020 | 19:05:07
Milano33

Obstojné zavŕšenie tejto po kvalitatívnej stránke slabej sérii. Finále celkom ušlo. Rick sa stretol s Neganom vo finálnej bitke, ktorá skončila pre Negana porážkou. Eugene sa konečne zachoval správne, keď zradil Saviors. Len kvôli nemu sa z pasci, do ktorej Rick a spol. mierili, stal zvrat, ktorý na novo rozdal karty a otočil smer bitky priaznivým smerom k Rickovému víťazstvu. Zvrat zafungoval naozaj dosť dobre. A potom sme sa dočkali stretu Ricka s Neganom, kde ma ozaj prekvapila smrť Negana, ale ešte viac to, že sa ho Rick pokúsil zachrániť, za čo som nasmierne rád. Negana zbožňujem a jeho smrť, by bola fatálnou chybou pre celý seriál TWD. Našťastie to prežil a som zvedavý, ako sa zmieri s novým usporiadaním sveta.

26.4.2020 | 23:49:12
ori

Aj keď toto bola pre mňa najhoršia séria, finále sa podarilo.

webmaster
10.10.2019 | 13:44:16
prometheus666

skvele zakončenie.Rick nie je slaboch,vie čo robí aj keď toto rozhodnutie sa teraz nebude páčiť jeho blízkym .ale ešte to bude naniečo dobré.

12.10.2018 | 10:39:04
eli.hot

Ten konec teda byl patos. A to jsem z posledních dílů měla radost… Další série mě teda neláká. Klidně by to tady mohli utnout.

6.10.2018 | 23:53:56
gremlin

Rick je slaboch málo napětí ale jinak ok

9.9.2018 | 21:18:36
Pity12

Ráno sme sa išli strieľať a teraz budeme spolu sadiť kvetinky a variť praženicu? Už sa tešim ako pôjde za ruku na prechádzku Rick s Neganom..

5.6.2018 | 13:35:13
dannymoro58

Slabé finále, ale jsem zvědavej na Magiii a Daryla.

redaktor
5.6.2018 | 9:55:55
bucliinka

Hm…na finale propadak maggie a daryl se zacinaji projevovat dost nelibym zpusobem…jak jsem tyhle poystavy mela rada tak ted je nemuzu vystat…jinak cele se to vlece a nejaka poradna akce je vzdy jen v prvnim a pak poslednim dilu no uvidime v9.snad to bude lepsi

29.4.2018 | 20:41:05

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama