The Walking Dead (Živí mrtví) S08E16: Wrath

S08E16: Wrath

S08E16: Wrath

Komunity se sjednocují kvůli poslední bitvě proti Spasitelům.

cz sk
15.4.2018
7 920 000
49 minut


Základní info:

Režie: Greg Nicotero
Scénář: Scott Gimple
Hrají: Andrew Lincoln (Rick Grimes), Norman Reedus (Daryl Dixon), Lauren Cohan (Maggie Greene), Danai Gurira (Michonne), Melissa McBride (Carol Peletier), Lennie James (Morgan Jones), Alanna Masterson (Tara Chambler), Josh McDermitt (Eugene Porter), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Jeffrey Dean Morgan (Negan), Austin Amelio (Dwight), Tom Payne (Paul Rovia), … 

Trailer k šestnácté epizodě:

Foto: AMC

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
rychlej

Mohlo být hůř, nějaké finále to bylo, ale Negana měli pořádně vykostit… Příjemným zvratem byl Eugenův počin. Celkově 7. a 8. řada slaboučké. Jestli se v 9. budou dál babrat s Neganem, tak to bude taková pěkná telenovela. Negan by se mohl oženit s Maggie, mít s ní kupu dětí a vůbec by se mohl polepšit ;-)

23.4.2018 | 22:27:18
Enorme

Nejlepší finále ze všech. Narozdíl od ostatních, jsem rád, že toto je snad jediný seriál, který neskončil s vyloženě otevřeným koncem. Pokud Vím, tak chtějí skočit v čase o pár let dopředu :-) Tentokrát se těším na další sérii mnohem víc než kdy předtím :-)

A že byl seriál utahaný? Už to není klasická akční podívaná, ale trochu psycho… Hraje si s charakterama postav, což se mi líbí. Je ukázáno, že nikdo není hodný a nikdo zlý (až na pár výjimek). Člověk zná pohnutky jednotlivých postav a proč co udělali a jako v jednom z mála seriálů je zde jen minimum nelogičností (myšleno při rozhodování postav).

23.4.2018 | 20:10:55
Squarky

Skvělá episoda jen nechápu, že Maggie měla rodit už dvě sezony zpět a to je zavedlo do pasti a v podstatě zabilo Aba a Glenna a celá její postava se mě zdá docela zbytečná a myslím si, že kdyby byl na Hilltopu kdokoli jiný z Alexandrie tak se jim daří stejně, né-li líp. Stejně z té cely Negan nakonec nějak uteče protože by bylo asi nezáživné ho mět celou další sezonu živého enom aby mu Rick s Michonne ukazovali Dívej jaký sme tady postavili krásný baráček a políčko. Žádný Padouch tam eště nebyl takto dlouho a myslím, že to že je oblíbený u hromady lidí by to měnit nemělo a měl by už umřít.

21.4.2018 | 11:38:05
lea.m

Finále podle mého gusta! Scéna Rick x Negan mi zastavila srdce :D To bylo na mě moc :D Ale ještě, že to dobře dopadlo :D Z Maggie se nám stává docela dost velká mrška, která to v budoucnu bude nejspíš všechno do puntíku řídit – nebojím se napsat, že se nám z ní stane druhý Negan :) A teď opět další nekonečné čekání na novou sérii :(

20.4.2018 | 15:33:31
Krosid

Nejhorší finále a vůbec celkově nejhorší díl!!!!

19.4.2018 | 19:39:44
Kreyson

To byl teda debilní konec. Už by ten seriál měli ukončit, začíná z toho bejt hrozná sračka. Každej rok jsem se těšil na další sérii, letos už ani ne.

19.4.2018 | 18:04:13
turquoise.hexagon

Příští série vypadá na mexickou telenovelu :D

19.4.2018 | 15:02:25
georgezz

Daryl a Maggie mě serou už hodně dlouho a jenom se potvrdilo, že to jsou zmrdi :)

19.4.2018 | 13:34:51
Mates225

Škoda. Čekal jsem něco víc. Ale úplně špatný to nebylo.

redaktor
18.4.2018 | 20:53:19
Harmasan

Mě to nepřišlo tak špatné.

18.4.2018 | 19:47:34

Konec osmé série

Herec Andrew Lincoln mluví o letošním finále

Herec Andrew Lincoln mluví o letošním finále

Osmá série The Walking Dead je za námi a na jejím konci se uzavřela jedna velká kapitola. Přečtěte si, co na poslední díl říká představitel hlavní postavy, herec Andrew Lincoln.

Nepřehlédněte

Seriál nám představil další skupinu přeživších

Seriál nám představil další skupinu přeživších

Šestá a sedmá série podstatně rozšířily komunity přeživších, jejichž příběhy sledujeme. Aby toho však nebylo málo, tak se v aktuálním dvanáctém díle objevila nová. O koho asi jde?

Reklama

Komerční sdělení

Vyhrajte romantický pobyt v Babylonu

Blíží se květen a s ním svátek všech zamilovaných – První máj. Pokud nevíte, co podniknout, nechte se zlákat speciální nabídkou a uneste svou drahou polovičku do malebného Liberce. Budete bydlet ve Wellness Hotelu Babylon a můžete zavítat na místa, kde točil nedávno seriál také Orlando Bloom.

Pozor na spoilery

Pokud chcete znát spoilery k dalším epizodám či se chcete podělit o to, co jste se z internetu o nových dílech dozvěděli, tak zavítejte do spoilerové diskuze, kde se můžete bavit o spoilerech. Ve všech ostatních diskuzích budeme podobné příspěvky mazat.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás