The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 120×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

S08E15: Worth

S08E15: Worth

Hrozba Spasitelů je stále aktuální, a proto Aaron i nadále hledá spojence. Daryl a Rosita čelí starému příteli.

sk
8.4.2018
6 670 000
52 minut

Základní info:

Režie: Michael Slovis
Scénář: David Leslie Johnson, Corey Reed
Hrají: Andrew Lincoln (Rick Grimes), Norman Reedus (Daryl Dixon), Lauren Cohan (Maggie Greene), Chandler Riggs (Carl Grimes), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Lennie James (Morgan Jones), Josh McDermitt (Eugene Porter), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Jeffrey Dean Morgan (Negan), Austin Amelio (Dwight), Xander Berkeley (Gregory), Steven Ogg (Simon), Avi Nash (Siddiq), … 

Obsah:

Aaron je pořád v Přímořsku a snaží se je přesvědčit, aby jim pomohli v boji proti Spasitelům. Daryl a Rosita unesou Eugenea, aby nemohl vyrábět další náboje pro Spasitele, ten jim však uteče a vrátí se do továrny na náboje. Negan se vrací do Svatyně, kde nastraží na Simona past.

Ten se ho pokusí zabít, ale Negan ho nakonec uškrtí. Poté odhalí Dwightovi, že cestou narazil na Lauru, která mu řekla o jeho zradě. Negan mu předtím dal falešné informace, které Gregory doručil na Hilltop, a Rickova skupina tak vejde přímo do pasti. Michonne zavolá Neganovi vysílačkou a přečte mu Carlův dopis pro něj, on se však ani tak nehodlá vzdát.

Foto: AMCHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Simon byl fakt dobry jak se omlouval Neganovi a pak připravoval zradu ale bylo to perfektni jak chtěl pomoc i Dwightovi ale kdyby ho Dwight nechal aby Negana zabil možna by vyšel plan na poraženi spasiteluj protože by se drželi Neganova planu ikdyž byla Laura naživu a ten vzkaz co četla Michonne Neganovi ten byl fakt vysněny a jsem zvědav jak na tom bude Eugene když mu došel čas.

redaktor
5.12.2020 | 18:03:32
Milano33

Dianie v Sanctuary bolo parádne! Negan je konečne späť pri moci a opäť bere situáciu do vlastných rúk. A v tejto epizóde bolo pekné množstvo skvelo fungujúcich zvratov, ktoré neskutočným spôsobom zmenili smer príbehu.

26.4.2020 | 21:59:46
ori

Ten koniec bol perfektný.

webmaster
10.10.2019 | 13:41:31
Pity12

Žiadna prestrelka. tak to bolo pozerateľné. Konečne prišla postava v tomto seriále s nejakým nápadom ako sa posunúť ďalej v príbehu – to tu už dlho nebolo, len sa obávam, že mu to nedopadne dobre.

5.6.2018 | 11:47:15
andreikaaa

Snad po dlouhé době dobrém 14tím dílu, přišel další…řekla bych, že se to zase ubírá správným směrem a seriál mě zase baví.....uvidíme jak dopadne finále, které mě ještě čeká

17.4.2018 | 23:48:40
Andie24

Já ten seriál prostě miluji.. Jasně jsou tam pasáže, které bych přeskočila, ale celkově mě seriál stále baví!

16.4.2018 | 12:00:14
Sardelli

To co mám na TWD je to, že když člověk přetrpí 20 dílů sraček, tak pak na něj vypadne klenot jako tenhle díl. Dopisy Carla byly hybatelem celého příběhu a vlastně je to jediná možná cesta, jak se vydat k budoucnosti. Spouprácí a ne bojem. Snad se těm dvěm egomaniakům Rickovovi a Neganovi v posledním díle rozsvítí a najdou cestu smíru. Oba mojí svoje světlo i démony a společně je mohou přeměnit v kreativní sílu.

12.4.2018 | 22:45:56
RooibosCZ

predictable af.

11.4.2018 | 21:02:17
Blejzr

Minuly dil byl lepsi, vic akce, vic zvratu.. Eugen je naprostej srac a tesim se, az mu Rick ustreli hlavu :)

11.4.2018 | 18:11:38
Fossilus

Negan by měl zemřít nebo by se už konečně mělo stát něco co příběh posune dál. Za poslední dvě sezóny seriál přišel o cca 50% fanoušků a to jen chybou tvůrců. Záležitost s Neganem se měla vyřešit maximálně během jedné sezóny. Těsné držení se komixů je u seriálů/filmů kravina. Marvel to pochopil už dávno a proto také má takový úspěch. Budu se vůbec divit zda se seriál ještě vrátí do původní kvality protože po 6té sezóně to je o ničem . . .

11.4.2018 | 6:54:29

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama