The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 112×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

S11E15: Trust

S11E15: Trust

Hornsby vede Daryla a další vojáky na Hilltop, aby konfrontoval Maggie. Rosita a Eugene vyšetřují Miltonovy a Ezekiel a Tomi se pouští do riskantního plánu.

cz sk
3.4.2022
1 670 000
46 minut

Základní info:

Režie: Lily Mariye
Scénář: Kevin Deiboldt
Hrají: Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Josh McDermitt (Eugene Porter), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Khary Payton (Ezekiel Sutton), Cailey Fleming (Judith Grimes), Lauren Ridloff (Connie), Paola Lázaro (Juanita Sanchez), Michael James Shaw (Mercer), Lynn Collins (Leah Shaw), … 

Obsah:

Lance vyšetřuje, co se stalo Carlsonovi, a pak jde na Hilltop za Maggie, kterou z útoku podezírá. Na pomoc si bere Daryla, který mu má zajistit vstup. Lanceovi však nikdo nic neřekne a tak odchází. Cestou ale narazí na Leah a nabídne jí práci. Rosita, Eugene, Kelly a Connie se zatím začnou šťourat ve zmizení některých lidí.

Trailer k patnácté epizodě:

Foto: AMC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že jsem čekal že v Hilltopu se to zvrtne a vypukne valka a jsem zvědav jakou praci nabidne Hornsby Leah a jestli to nějak bude souviset s Hilltopem, jinak jsem zvědav jestli se Connie a Kelly nedostanou do prušvihu když zveřejni ten přiběh co jim řekla Rosita.

redaktor
26.3.2023 | 11:07:59
captain

No vida. Málem se nám to v Hilltopu trochu vyhrotilo… Není nad starou dobrou diplomacii, s nabitými zbraněmi, jak jinak také…

12.3.2023 | 19:40:41
tom99

Pořádné gradování epizody k finále celého seriálu. Ze Společenství nakonec udělaly zloduchy, což se možná dalo čekat, ale nějaké záporáky přeci jenom potřebují, ne?

webmaster, grafik
8.7.2022 | 8:15:45
RedRose

Teda s tou kšiltovkou, to by ani Sherlock nedokázal!! Všichni jsou od sebe daleko, ale když je třeba tak jsou o tři stromy dál, pořád se skáče v čase a prostoru… Tady je tolik nelogických kokotin, že se to téměř nedá… Ano, má to nějakou příběhovou kostru, ale ta už je tolikrát zrecyklovaná, že je to už otravné…

24.5.2022 | 6:52:05
Jacob 18

Nebylo to nejhorší ,ale ani nejlepší. Mercer a Lance mě bavili nejvíce .

31.3.2022 | 19:56:45
Fanous

Zdravím všechny kde najdu 11 sérii v cz bez reklam a podobně klidně i předpaltim ale nikde to nemůžu najít .

31.3.2022 | 19:20:32
Kafka Tamura

Těžko si vzpomenout na tolik sérií zbytečnější postavu, než je Ezekiel. Už jsem musel brát do ruky mobil, abych neusnul při jeho scénách.

31.3.2022 | 15:42:49
Marek Vojtěch

Hmmmm, je to zase dobrý, po tý jedenáctý části sem byl nštvanej jako , no vždyť víte :-)Ale Zek , Daryl i Carol mě zase hodili do klidu…chápu flustraci z celýho seriálu, ale 11 let, je prostě 11 let :-) A i když vím, že to brzy skončí, tak musím uznat, že je to pořád jeden z mých nejlepších serošů co sem viděl…ano, i ty všechny řady tak nějak byly o něčem i ničem… tuten díl byl třeba opravdu super… a víte co udělám? Až to všechno skončí? Vemu si dovolenou a masochisticky se podívám na všechno pěkně od začátku :-D Tak tak

31.3.2022 | 13:39:32
Rypi

Tento seriál už je naprosto vyčerpán a recykluje už nějaký čas sám sebe…

30.3.2022 | 19:28:35
Rodney1122

Dobrý díl :D možná jen některé scény mně přišly zbytečně moc napjaté

29.3.2022 | 20:22:53
1

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City a další. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama