The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 084×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Poslední sezóna
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Cailey Fleming (Judith Grimes), Chandler Riggs (Carl Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Steven Yeun (Glenn Rhee), Ross Marquand (Aaron), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Sonequa Martin-Green (Sasha Williams)

S11E15: Trust

S11E15: Trust

Hornsby vede Daryla a další vojáky na Hilltop, aby konfrontoval Maggie. Rosita a Eugene vyšetřují Miltonovy a Ezekiel a Tomi se pouští do riskantního plánu.

cz sk
3.4.2022
1 670 000
46 minut

Základní info:

Režie: Lily Mariye
Scénář: Kevin Deiboldt
Hrají: Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Josh McDermitt (Eugene Porter), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Khary Payton (Ezekiel Sutton), Cailey Fleming (Judith Grimes), Lauren Ridloff (Connie), Paola Lázaro (Juanita Sanchez), Michael James Shaw (Mercer), Lynn Collins (Leah Shaw), … 

Trailer k patnácté epizodě:

Foto: AMC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RedRose

Teda s tou kšiltovkou, to by ani Sherlock nedokázal!! Všichni jsou od sebe daleko, ale když je třeba tak jsou o tři stromy dál, pořád se skáče v čase a prostoru… Tady je tolik nelogických kokotin, že se to téměř nedá… Ano, má to nějakou příběhovou kostru, ale ta už je tolikrát zrecyklovaná, že je to už otravné…

24.5.2022 | 6:52:05
Jacob 18

Nebylo to nejhorší ,ale ani nejlepší. Mercer a Lance mě bavili nejvíce .

31.3.2022 | 19:56:45
Fanous

Zdravím všechny kde najdu 11 sérii v cz bez reklam a podobně klidně i předpaltim ale nikde to nemůžu najít .

31.3.2022 | 19:20:32
Kafka Tamura

Těžko si vzpomenout na tolik sérií zbytečnější postavu, než je Ezekiel. Už jsem musel brát do ruky mobil, abych neusnul při jeho scénách.

31.3.2022 | 15:42:49
Marek Vojtěch

Hmmmm, je to zase dobrý, po tý jedenáctý části sem byl nštvanej jako , no vždyť víte :-)Ale Zek , Daryl i Carol mě zase hodili do klidu…chápu flustraci z celýho seriálu, ale 11 let, je prostě 11 let :-) A i když vím, že to brzy skončí, tak musím uznat, že je to pořád jeden z mých nejlepších serošů co sem viděl…ano, i ty všechny řady tak nějak byly o něčem i ničem… tuten díl byl třeba opravdu super… a víte co udělám? Až to všechno skončí? Vemu si dovolenou a masochisticky se podívám na všechno pěkně od začátku :-D Tak tak

31.3.2022 | 13:39:32
Rypi

Tento seriál už je naprosto vyčerpán a recykluje už nějaký čas sám sebe…

30.3.2022 | 19:28:35
Rodney1122

Dobrý díl :D možná jen některé scény mně přišly zbytečně moc napjaté

29.3.2022 | 20:22:53
BlackSquirrel

Začíná se to rozjíždět. Daryl se nám snad vrací k normálu. Velká škoda, že Mercer + Princezna byli tak urychlení , těšila jsem se na to první oťukávání…Carol má něco za lubem, docela se o ni bojím. Doufám. že ať je to cokoliv, tak se to brzy dozvíme (i postavy v seriálu, přijde mi, že nikdo z nich o ni nic neví, nikdo s ní není).

29.3.2022 | 18:31:40
Whitewolf114

Bože, jak já se těším, až Daryl sundá ten „vesmírný“ oblek a v ruce bude mít opět kuši…tohle se nedá. Chci zpátky Daryla Dixona. Takový legendy a oni si nechávají poroučet od něčeho takovýho, jako je Společenství…ACH JO, to snad není pravda a ještě v závěru seriálu.

29.3.2022 | 14:56:45
MatrixxxD

Napínavý díl. Dobře jsem se bavil

29.3.2022 | 11:37:49
1

Stav překladu

Epizoda S11E16: Acts of God

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik a @joyeux

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, můžete mě níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead a World Beyond. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Filmy The Walking Dead

Svět The Walking Dead již není tvořen pouze seriály, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Nejlepší epizody jedenácté série

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama