The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 118×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

S11E22: Faith

S11E22: Faith

Ezekiel a Negan spojují své síly, aby společně s ostatními pracovníky přemohli své hlídače. Eugene je souzen.

sk
6.11.2022
1 390 000
45 minut

Základní info:

Režie: Rose Troche
Scénář: Nicole Mirante-Matthews, Magali Lozano
Hrají: Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Josh McDermitt (Eugene Porter), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Khary Payton (Ezekiel Sutton), Cooper Andrews (Jerry), Eleanor Matsuura (Jumiko Okumura), Lauren Ridloff (Connie), Cailey Fleming (Judith Grimes), Nadia Hilker (Magna), … 

Obsah:

Aaron, Lydia, Jerry a Elijah cestou do Přímořska narazí na Lukea a Jules, kteří odtud unikli, když je napadli Lanceho vojáci. Aby se před nimi schovali, pokryjí se vnitřnostmi chodců a schovají se uvnitř hordy, kde se však nachází i pár chodců nové varianty, a vojáci začnou odvádět hordu jinam. Ve Společenství je Eugene shledán vinným a odsouzen k popravě, Mercer ho však osvobodí a zažehnou povstání. Darylova skupina se dostane do Alexandrie, kde se Ezekiel s Neganem chystají vyvolat vzpouru. Maggie se podaří zachránit Hershela, ale Rosita pořád nenašla své dítě. Velitel vojáků chce zjistit, kdo je zrádcem, a Negan se mu přizná. Když ho však chtějí popravit, objevuje se Daryl s ostatními, a vojáci nakonec neuposlechnou svého vůdce, kterého Rosita zabije.

Trailer ke dvaadvacáté epizodě:

Foto: AMC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Jumiko jako obhajkyně byla dobra a řekla to sama musi zapusobit na lidi a Eugenova zavěrečna řec byla fakt dobra a jsem zvědav jestli mu Mercer zvladne pomoct a jinak Negan byl opět dobry chvili jsem čekal že zase zradi ale nakonec se za něho postavili i dalši a jsem zvědav proč Lydie miři s chodcema na Společenstvi.

redaktor
26.3.2023 | 18:10:30
captain

Vystrašit lidi a postavit je proti sobě a tak všechny ovládat. Povědomé. Ten tzv. soud, pár takových jsme už viděli, většinou to byla fraška. Předem rozhodnutá. V doznání by mělo být, že „také jsem je zdravil, pak jim vařil a vůbec, přivítal je s otevřenou náručí.“ Dobrá tedy, Alexandrie je teď Základna Společenství 22. Tak co je sakra ta Dvojka? A co se stalo s Přímořím?! Snad se vše dozvíme…

22.3.2023 | 15:12:06
PaoloSC

Je to taková zvláštní slátanina a někdy se dlouho přemlouvám, se dívat na další díly. Ale ta ty roky jsem si nějak zvykl a bude mi TWD chybět. Crossovery sux, nebrat.

20.11.2022 | 23:13:38
tom99

Bylo tam spoustu klišé momentů a příhodných scén, ale ne v takové míře jako v předchozích epizodách. Scény u soudu byly rozhodně zajímavé, stejně tak daný rozsudek. Jen je teda škoda, že záporákem celé této série je Pamela, pač ta je asi ze všech dosavadních záporáků úplně nejslabší. Možná měli nechat toho Hornsbyho. Také pomalu ztrácím naději na Ricka, ten se asi fakt neobjeví.

webmaster, grafik
20.11.2022 | 8:36:42
Blejzr

Díl super, ale velká škoda, že na konci celé ságy tvůrci ztratily koule, Negan, jakož to nejhnusnější a nejzlejší postava celého seriálu mohl konečně dostat to co si zaslouží a oni tu jeho buchtu s děckem nezabijou, hlavně že on „těhotného“ čonga umlátil…

Totéž Eugene, měl zařvat a pak začít revolta.. škoda

12.11.2022 | 18:33:20
Kothy

Poradne zvraty!

7.11.2022 | 16:39:33
Brooks W. Here

Čakal som, že Eugene už konečne bude nasledovať Abrahama, alebo že konečne postrieľajú aj zopár kladných postáv (dúfal som hlavne v smrť Neganovej „manželky“), ale nestalo sa… Ale na druhej strane, ten záver bol bezchybný, 9/10.

3.11.2022 | 15:12:57
Gaffík

Klidně je mohli na konci toho dílu postřílet. Aspoň by se stalo něco zásadního. Teď už ke konci seriálu neumře žádná ‚naše‘ postava. Na to sázím boty.

2.11.2022 | 22:08:47
BlackKrrsantan

Ty dvě scény zastání Negana a konec s Mercerem to zachránily. Jinak už na to koukám akorát ze zvyku. Asi je dobrý, že se blížíme ke konci. Většina postav tam je absolutně navíc. Ne že by mi vadily, ale jsou tam jen do počtu.

2.11.2022 | 14:56:07
Jana13.13

Skvělý, jak se postavili za Neagana a Annie, to Negan asi ani nečekal, že by to pro něj udělali :) Poslední dva díly budou asi něco…

2.11.2022 | 13:31:19
1

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama