The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 099×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

S11E24: Rest in Peace

S11E24: Rest in Peace

Daryl a Carol pospíchají s Judith do nemocnice. Rosita, Eugene a Gabriel hledají Coco, zatímco se Maggie a Negan postaví Pamele. Hrdinové naposledy spojují své síly.

cz sk
20.11.2022
2 270 000
1 hodina 5 minut

Základní info:

Režie: Greg Nicotero
Scénář: Angela Kang
Hrají: Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Josh McDermitt (Eugene Porter), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Khary Payton (Ezekiel Sutton), Cooper Andrews (Jerry), Eleanor Matsuura (Jumiko Okumura), Lauren Ridloff (Connie), Cailey Fleming (Judith Grimes), Nadia Hilker (Magna), … 

Trailer ke čtyřiadvacáté epizodě:

Foto: AMC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Zin-Azshari

3,6 Not great, not terrible. Jako zakončení relativně fajn, ale celkově ta kvalita je bída.

2.12.2022 | 4:32:24
AuroN

12 let. Vzestupy a pády. Tenhle seriál měl asi všechno. 80% je málo, stovka asi hodně. Ale pro mě je to jasné.

„We're the ones who live.“

30.11.2022 | 23:08:26
akashko12

A je to tu. Po 12 rokoch sme sa dočkali konca. Mne osobne tento seriál ostane v pamäti do konca života, pretože bol jedným z mojích prvých seriálov, ktoré som začal sledovať. Podľa mňa to ukončili pekne a dôstojne. Druhú polku epizody som celú preplakal a uvedomil si, že je to posledných pár minút čo sledujem TWD. Síce ďalšie seriály budú, ale hlavná dejová linka a príbeh kde to všetko začalo sa skončil. Zároveň pekne navnadili na ďalšie seriály a som zvedavý na trochu odlišný štýl pri Dead City.

redaktor
29.11.2022 | 23:38:29
tom99

Vůbec nevím, co si o finále myslet. Rozloučení to bylo pěkné a brečel jsem jako želva. Se seriálem jsem prožil 12 let života a doprovázel mě v odlišných etapách. Jenže toto finále bylo poněkud zvláštní. Celá zápletka v nové komunitě kráčela k podivnému konci, což se tady jen potvrdilo. Pamela byla jako záporák hrozně slabá. Horda a její zničení pomocí hnusného digitálního ohně a otřesného CGI si mohli tvůrci odpustit. A radši ty prachy nacpat někam jinam. Ještě tu máme pár nelogických scén, kdy postava padá, bojuje jako Rambo, skáče na okap. Někdy jsem nevěděl co si myslet. Posledním pár epizodám chyběl nápad a nový konflikt, který by nerecykloval problémy v komunitách, které jsme již viděli. A od návratu Ricka jsem si sliboval více. Jsem rád, že jsem ho viděl, ale dojemný konec a rozlučka

webmaster, grafik
28.11.2022 | 17:07:15
Gaffík

11 let potlačovaného dávícího reflexu je konečně u konce. Nechápu jak jsem to dokázal dokoukat. Ale aspoň vím, že AMC už nikdy víc.

27.11.2022 | 19:40:02
BigBoss

Tak jsem to vydržel nakonec celých těch 12 let až do konce, i když už jsem to chtěl párkrát zabalit. Největší úpadek nastal samozřejmě po konci Rika, bez něho už to prostě nebylo ono. Když si vzpomenu na premiéru první řady, to byla prostě pecka, to se dalo v klidu všech 6 dílů sjet najednou, jakou to mělo atmosféru. Jinak se přidávám k díkům všem, co se na stránkách a překladu titulků podíleli, skvělá práce. ;-)

27.11.2022 | 8:27:50
Smrtihlav

Po tolika letech a tolika sériích si tenhle seriál takhle ubohé finále všech finálí určitě nezasloužil. To je smutné.

27.11.2022 | 0:17:19
flaspoint

Emotivní závěr, finální epizoda, za mě všechny čtyři palce nahoru… :-D

26.11.2022 | 21:20:34
infosh

Konečne to trápenie skončilo. Už nechcem vidieť nič čo sa týka Walking Dead…

26.11.2022 | 19:18:07
Lucie.8

Myslím, že by si tenhle seriál zasloužil lepší zakončení. Jediné, co to trochu zachránilo, byla závěrečná scéna s Rickem a Mischonne.

webmaster
25.11.2022 | 21:25:35

Stav překladu

Epizoda S11E24: Rest in Peace

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik a @joyeux

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, můžete mě níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead a World Beyond. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejlepší epizody jedenácté série

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama