The Walking Dead (Živí mrtví) Co čeká na naše hrdiny v pokračování seriálu?

Co čeká na naše hrdiny v pokračování seriálu?

Co čeká na naše hrdiny v pokračování seriálu?

Vybraní protagonisté seriálu The Walking Dead se vyjádřili k tomu, co čeká na jejich postavy v osmé sérii a jaký bude jejich vývoj.


18 0
29.9.2017

Ross Marquand (Aaron)

Myslím, že Aaron je zcela oddaný Rickově plánu, který se týká boje. Ještě před apokalypsou pracoval v nestátní neziskové organizaci, kde se hodně věnoval diplomacii. Teď si uvědomil, že s lidmi, jako jsou Negan a Spasitelé, nejde vyjednávat, protože oni na diplomacii vůbec nereagují. Myslím, že jediný způsob, jak jednat psychopatem, kterým Negan je, je bojovat ohněm proti ohni. Rick je rozhodnutý ho porazit. A Aaron stojí za ním.

Katelyn Nacon (Enid)

V minulých sériích jste viděli, že se snažila sama se sebou vyrovnat. Každý jsme viděli, co zažila, proto je to pro ni těžké. Pak poznala Glenna a Maggie a stala se z ní silnější osoba. Sama se později postarala o pár důležitých věcí v Hilltopu a v další řadě v tomto směru bude pokračovat. Pravděpodobně zůstane s Maggie v Hilltopu. V to alespoň doufám. Doufám, že nikam neuteče.


Norman Reedus (Daryl Dixon)

Loňská řada stála zanic. Daryl se chtěl pomstít, viděl pořád červeně a stále se vinil za Glennovu smrt. Kvůli Glennovi bojoval za sebe a lidi, které má rád. Chtěl se prostě pomstít. Myslím, že se bude chtít stále pomstít. Chce se pomstít a určitě chce zabít několik konkrétních lidí. Má už dost diplomacie. Chce své nepřátele porazit, jen o to mu jde. K tomu všemu mu pomohlo to, jak ho Negan držel ve své cele. Původně si říkal, že si zaslouží být zavřený, ale probralo ho to, jak Neganovi nevyšel vstříc. Nejenom, že mu řekl, že není Negan, ale tím mu rovnou řekl, ať si trhne.

Pollyanna McIntosh (Jadis)

Myslím, že teď si Ricka začala vážit víc než Negana. Negan jí nepřijde jako dobrý muž a ani se jí nelíbí, jaké činy provádí. Myslím, že si vše ještě rozmyslí a možná opět změní stranu. Negan je zároveň ‚ten děsivější‘. Zřejmě si bude myslet, že s Neganem ztratí více lidí, než kdyby byla na straně Ricka. Myslím, že by zvolila jistější možnost.

Lennie James (Morgan Jones)

Na Morganovo pokračování jsem se těšil, protože se konečně vrátil zpátky mezi své lidi. Tento rok bude mít Morgan několik scén s postavami, se kterými se ještě pořádně nepobavil. Budou to například Carl, Michonne či Daryl. S Normanem vlastně budu mít úplně první pořádnou scénu. Tím se charakter mé postavy opět rozšíří, protože uvidíte Morgana jednat s dalšími postavami.

Foto: AMC

Diskuze /1

Stardos

Nejlepší by bylo, kdyby to Jadis na Negana hrála :D Ale tak, to se asi nestane

29.9.2017 | 19:09:12
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S08E11: Dead or Alive Or

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

Překlad sedí na verze The Walking Dead:

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Nepřehlédněte

Rozhovor s hercem Chandlerem Riggsem

Rozhovor s hercem Chandlerem Riggsem

K událostem, ke kterým došlo v osmém díle letošní série, se vyjádřil i herec Chandler Riggs, představitel Carla. Podívejte se na to, co říká na onu šokující věc.

Reklama

Komerční sdělení

Užijte si sledování seriálů naplno

Znáte všechny nové filmy a na svoje oblíbené seriály nedáte dopustit? Určitě máte obrovskou televizi nebo domácí kino, jehož zvuku se nic nevyrovná. Myslíte také na potřebný nábytek ke sledování? Pokud ne, tak pro vás máme skvělou inspiraci.

Pozor na spoilery

Pokud chcete znát spoilery k dalším epizodám či se chcete podělit o to, co jste se z internetu o nových dílech dozvěděli, tak zavítejte do spoilerové diskuze, kde se můžete bavit o spoilerech. Ve všech ostatních diskuzích budeme podobné příspěvky mazat.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás